Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A może tylko szampan i tort zamiast obiadu weselnego?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 15:33    Temat postu: A może tylko szampan i tort zamiast obiadu weselnego? Odpowiedz z cytatem

Witam. Zamierzamy w kwietniu się pobrać. Ślub cywilny. Planowaliśmy/planujemy urządzić potem małe przyjątko dla najbliższej rodziny. Pisałam o tym w poście dot. restauracji w W-wie na taką imprezę.
A co myślicie żeby po ślubie udać się z przyjaciółmi i rodziną na szampana i tort w jakiejś miłej restauracji, by później z rodzicami zasiąść do stołu i zjeść uroczysty obiad?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie ten pomysl nie podoba.. Jakos nie przemawia to do mnie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LIZIII widzisz dla każdego z nas to będzie 2 ślub w życiu. Nie chcemy robić imprezy podobnej do tej poprzedniej... Very Happy Poza tym zależy nam również na oszczędzeniu kasy (obiad dla 40 osób to ok. 8 000pln). Dlaczego Ci się nie podoba? Myślisz że mogliby się goście obrazić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kociatko81 - oczywiscie masz swoje racje, argumenty. Pytalas co myslimy wiec napisalam co mysle. Mnie takie cos nie odpowiada..dziwnie bym sie chyba poczula. Wiem ze w amerykanskim stylu to jest bardzo modne - kwiaty, tort, szampan, pierwszy taniec i gotowe. Zadnych sytych 6 dan, stolow pelnych sledzi i szynek. Ale wyroslam w Polsce, w takiej a nie innej tradycji. Rozumiem skromny obiad dla najblizszej rodziny. Dla reszty gosci mozecie zrobic grilla innego dnia, np nastepnego. Albo dla wszystkich impreza na swiezym powietrzu. Nie tak oficjalna bo i konwencja inna.
Albo toast w USC w sali toastow (chyba ze slub koscielny, to nie wiem..). Ale nie umiem uzasadnic o co chodzi dokladnie ale ciasto i szampan a pozniej wiora do domu a my idziemy na obiad z rodzicami... dziwnie. To tak jakby czas imprezy był ograniczony bo ilez mozna siedziec przy klawalku tortu i lampce szampana? A z drugiej strony po co robic sobie tyle zachodu dla takiego drobiazgu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LIZIII ślub cywilny Very Happy Hmmm musimy to pprzemyślećSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uważam, że jesli nie jest waszym marzeniem mieć wesele czy nawet uroczysty obiadu w restauracji, to Wasza sprawa i macie prawo postąpić jak chcecie. Duzo osób z powodów finansowych wogóle nie robi nic oprócz ślubu i tez musi być.... więc szampan z ciastem to wcale nie jest zła opcja w takim przypadku Wink Nie ma się co wysilać na siłę, jeśli nie macie ani ochoty, ani tym bardziej kasy ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kociątko - to np u nas w USC jest sala toastow. Moze tam sprobujcie sobie zorganizowac szampana i ciasto?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group