Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rodzinne wakacje w Polsce - gdzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paul.predovic
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam góry z rodzinką, ale bardziej takie Sudety niż Tatry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Czw 12 Gru 2019, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę,że zdecydowanie warto wyjechac w polskie góry choć raz - sa cudowne uśmiech Mozna tutaj rzeczywiscie solidnie wypoczac. Jesli jednak nie wiecie jak sie do takiego wyjazdu zabrac np z okazji ferii to tutaj macie taka bazę sprawdzonych noclegów https://udanypobyt.pl/ w takich miejscach jak Zakopane, Kościelisko, Białka Tatrzańska i okolice. To świetny pomysł na wspolny rodzinny wyjazd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opcja bardzo fajna, jednak niektóre dzieci już wolą same jeździć na wakacje, ja teraz taki okres przeżywam. Warto pomyśleć o koloniach, obozach wakacyjnych dla waszych pociech, jest to super sprawa. Tak można dobrać odpowiedni, tematyczny obóz pod dzieci. Ja chciałabym postawić na obóz sportowy od https://camport.pl/campy-lato-2020/camp-sportowy-1101 synowi na pewno ten bardzo by się spodobał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Wto 12 Maj 2020, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywnie, polecam aktywnie:) Na pewno dzieci siedzą sporo przed komputerem, więc polecam się trochę poruszać, wybrać się na ciekawą wycieczkę. Kajak to według mnie fajny pomysł na weekend. Zabierzcie ze sobą cały sprzęt, od kajaka po kapoki asekuracyjne. My wszystko mamy więc wozimy to ze sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie i mojej rodziny Bałtyk to najlepsze miejsce na wypoczynek. Można tam wypoczywać zarówno aktywnie jak i poleżeć trochę na pięknej plaży (jeśli dzieci pozwolą). W tym roku byliśmy w Rewalu, w ośrodku Adamówka - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/. Bardzo byliśmy zadowoleni z pobytu i my i dzieci. Ośrodek ma świetne położenie - w cichym, spokojnym miejscu ale blisko morza. Jest zadbany, spokojny i bezpieczny. Prowadzą go bardzo mili właściciele, chętni zawsze pomóc i doradzić. Dbają oni o bezpieczeństwo gości bo domki przy każdej zmianie gości są sprzątane, wietrzone i ozonowane. Domki sa dobrze wyposażone (z myślą o wypoczynku rodzin z dziećmi), nowe, gustownie urządzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej wybieram się na wakacje, w tym roku obrałam sobie za cel podróży Turcję, zamierzam się posmażyć na słońcu, chociaż mi to niepotrzebne. Ja sobie stosuję od zimy Melanotan i wyglądam jakbym już na wakacjach była i to długo. https://melanotan.biz/ polecam sobie o wszystkim poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
austin.rutherford
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie ukrywam, że uwielbiam jeździć z rodzinką nad nasze polskie morze. W szczególności upodobaliśmy sobie Kaszuby i jeździmy do Władysławowa. Nie wiem jak to jest, ale potrafimy tam tak zawsze naładować baterie uśmiech
_________________
Gdzie zrobić patent sternika motorowodnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 27

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2023, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem na weekend jest wizyta we Wrocławiu. Jest co tam robić i to całą rodziną. Szczególnie zachęcam zwiedzić https://hydropolis.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group