Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Skąd ta suknia?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rammsteinowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Görlitz

PostWysłany: Pią 26 Lip 2013, 21:55    Temat postu: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Skąd ta suknia? Odpowiedz z cytatem

Moje drogie, znalazłam w necie takie zdjęcie:
Czy któraś widziała może taką i wie gdzie ją można kupić?

Aktualizacja: Spróbowałam wstawić możliwie większe zdjęcie:

_________________




Ostatnio zmieniony przez rammsteinowa dnia Sob 27 Lip 2013, 0:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią 26 Lip 2013, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale cudo, niestety widzę pierwszy raz na oczy. Jest boska! - nie mogłam się powstrzymać od wyrażenia swoich uczuć wykrzyknik zakochany
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rammsteinowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Görlitz

PostWysłany: Pią 26 Lip 2013, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oldziiaa dziękuję uśmiech też mi się baaaardzo podoba.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guacamole
Gość





PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest prawie tą idealną *.* cudowna, moze troche zbyt "błyszcząca" ale jednak. Chciałabym Ci pomóc ale jedyne co mogę to również wyrazic zachwyt. Powodzenia w poszukiwaniach!
Powrót do góry
Pervinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Ełk

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widziałam tej sukienki, ale tak mnie zaintrygowała, że aż jej poszukałam Very Happy
Czy jest to może sukienka Charlotte z Claire Pettibone Continuing Collection uśmiech
Nie ma jej na ich stronie, ale za to tu ją znalazłam wraz z innymi: http://fashionbride.wordpress.com/2009/03/09/claire-pettibone-continuing-collection/
Co kolejna to piękniejsza, ale nie jestem pewna, czy chciałabym taką mieć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rammsteinowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Görlitz

PostWysłany: Sro 31 Lip 2013, 5:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pervinka, jesteś wspaniaławykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik uśmiech <3 uśmiech
Jeszcze powertuję w internecie, gdzie można kupić taką suknię.
Szukam czegoś co by pasowało do stroju w stylu Louisa lub Lestata z "Wywiadu z wampirem" (tak bym chciała, żeby był ubrany On), jednak coś niezbyt krzykliwego i z nutą romantyzmu oczko
Chociaż najpierw chciałabym sporo schudnąć. Może niedługo spróbuję zacząć ćwiczyć.

Pozdrawiam uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 31 Lip 2013, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rammsteinowa, zawsze możesz spróbować się zorientować, czy jakiś salon bądź krawcowa podejmie się wyzwania i uszyje Ci taką sukienkę. Moim zdaniem do wizji "lestatowego" ślubu pasuje jak najbardziej uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 31 Lip 2013, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:
Rammsteinowa, zawsze możesz spróbować się zorientować, czy jakiś salon bądź krawcowa podejmie się wyzwania i uszyje Ci taką sukienkę. Moim zdaniem do wizji "lestatowego" ślubu pasuje jak najbardziej uśmiech

Tylko ważną rzeczą jest przymierzyć ten typ sukienki, aby zobaczyć czy pasuje do Ciebie. Niestety wiele sukienek jest pięknych na obrazku, ale jak się nie które założy to tracą ten swój urok....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group