Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia hiszpanka pomocy jakie dodatki!!!!!!!!!!!!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi by tu chyba pasował wacharz i to z samych czerwonych róż i koniec.

a z biżuteri dałąbym tylko jakieś kolczyki wiszące i koniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też mam suknie w stylu hispańskim...
bukiet nieduży,krótki -w kształcie kolistym (w dziale nasze bukiety powinna być fotka ) a w pokażcie swoje kiecki sukienka uśmiech
i tylko kolczyki będę miała -jakieś efektowne uśmiech
jeśli chodzi o włosy to ja będę miała podpięcie tylko a reszta rozpuszczona.. kwiat sztuczny biały we włosach(ozdoba kupiona w salonie ślubnym) i do kościoła krótki weslon delikatny ( prawie nie widoczny z przodu. )

ps.ten welon co na zdjęciu w suknie,to był tylko jeden z... po prostu akurat wtedy się udało fotkę zrobić
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelka882
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 9:52    Temat postu: Suknia hiszpanka pomocy jakie dodatki!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Wam dziewczynki za pomoc. A z ta bizuteria to srebro lub biale złoto??a jezeli obrączki mamy cale z żółtego złota to kolczyki załozyc np z bialego?? nie bedzie sie to gryzłopytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie się nic gryzło uśmiech Więc bez problemu możesz założyć białe złoto. Ale biżuteria też raczej będzie pasować delikatna do tej sukienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gooosia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dodatki do sukien ślubnych hiszpańskich najlepiej wybrać się do salonu, który prowadzi sprzedaż tych sukien, zazwyczaj mają coś , co będzie pasowało. Koleżanka kupowała hiszpańską suknię z oronovias w salonie Doroty Wormuth w Katowicach i tam od razu jej dobrali butki i inne dodatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nadmiernie nie ufała w doradzanie pań w salonie. Wiadomo, że dla nich im więcej panna młoda dodatków wybierze tym lepiej, bo więcej pieniędzy Wink I może się okazać że oszołomiona PM wyjdzie z salonu z suknią, butami, welonem, diademem, bolerkiem, rękawiczkami i nie wiadomo czym jeszcze język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Ja bym nadmiernie nie ufała w doradzanie pań w salonie. Wiadomo, że dla nich im więcej panna młoda dodatków wybierze tym lepiej, bo więcej pieniędzy Wink I może się okazać że oszołomiona PM wyjdzie z salonu z suknią, butami, welonem, diademem, bolerkiem, rękawiczkami i nie wiadomo czym jeszcze język


Zgadzam się z Tobąuśmiech dlatego ja tylko suknię i bolerko kupiłam w salonie:) a buty jedynie tylko przymierzyłam (niby już jedne kupiłam, ale niestety nie będą pasowały, ale nie martwię się tym, bo koleżanka chce je odkupić), welonu nie będę mieć więc nie potrzebuję i rękawiczek również a komplet biżuterii można znaleźć o wiele taniej w zwykłych sklepach niż w salonie ślubnym:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 8 Sie 2010, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też odradzam wachlarz. Wydaje mi się, że za dużo jest już tych falbanek i są już wystarczająco "strojne".. Ogólnie uwielbiam suknie w tym stylu,sama też miałam w stylu Hiszpańskim. Do tego tak jak dorotam mały kolisty bukiecik. Biżuteria stanowczo srebro lub białe złoto! Albo Swarovski uśmiech ja np mialam naszyjnik z drobnych krysztalkow swarovskiego. Podobno wygladalo to rewelacyjnie. I nic się nie obawiaj napewno nie będzie się gryzło z obrączkami! Daj znać jak już wybierzesz dodatki:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_atka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 11
Skąd: bdg

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam sukienkę w podobnym stylu i polecam w salonie poprzymierzac sobie do niej różne rodzaje biżuterii, mi doradzano od pereł po ciężkie srebrne kolie, ale dopiero gdy zobaczyłam coś konkretnego mogłam zdecydować czy wygląda to dobrze czy niekoniecznie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym założyła delikatny welon lub/i kwiat, z biżuterii tylko dłuższe kolczyki.
Wiązanka powinna być klasyczna tj. bukiet Biedermeier
i jak dla mnie z róż o intensywnym kolorze (czerwony/różowy w zależności od koloru włosów i karnacji) oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group