Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

magda87 Panią W. :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 10:50    Temat postu: magda87 Panią W. :) Odpowiedz z cytatem

Minął TEN dzień Very Happy

Postaram się wszystko opisaćuśmiech
W piątek odbywały się ostatnie przygotowania: rozstawianie winietek, ostatnie próby tańca, zawożenie rzeczy na salę, spowiedź, sprzątanie w domu, szykowanie miejsc do spania dla gości, pompowanie i wiązanie balonówuśmiech Wieczorem M zawiózł mnie do siostry, u której nocowałam i padłam do łóżka ze zmęczenia i raz dwa zasnęłam uśmiech

W sobotę nad ranem budziłam się kilka razy, a za oknem pełno chmur, ale nie przejęłam się nimi uśmiech Wstałyśmy z siostrą o 8, zjadłyśmy śniadanie, ogarnęłyśmy się i taksówką pojechałyśmy do fryzjera i kosmetyczki (jedno i drugie w jednym miejscu) uśmiech Najpierw ja byłam czesana, a siostra malowała paznokcie, później był mój makijaż, a siostrze czesano włosy i na koniec siostry makijaż. Jak już byłam gotowa i czekałam na siostrę to miałam momenty stresów, ale tylko wtedy kiedy nikt nic do mnie nie mówił i bezczynnie siedziałam uśmiech Przed wyjściem fryzjer przypiął mi welon i pojechałyśmy po rzeczy siostry:) Przyjechał po nas szwagier i zabrała do domu:)
W między czasie mój M stresował się tańcem, chciał się jeszcze spotkać i potańczyć i jęczał, że on nic nie pamięta Very Happy Ale wyperswadowałam mu to z głowy Very Happy
Po przyjeździe do domu zjadłam troszkę rosołu, później przyjechała moja starsza i ogólnie panował gwar i śmiech Very Happy
Przyjechał kamerzysta, zaraz po nim fotograf - z nimi dwoma było jeszcze weselej Very Happy
I zaczęliśmy ubieranie - ależ dziewczyny się napociły Very Happy
Wskoczyłam w halkę, którą jeszcze na mnie szyły, żeby nie zjechała Very Happy Włożyły na mnie suknię, stanik wyleciał w powietrze i zaczęło się wiązanie sukni uśmiech Ciągały mnie niesamowicie, jednak najgorsze było przypięcie trenu - zapinany jest na 4 guziki i ma bardzo małe pętelki i stwierdziłyśmy, że nie będziemy go odpinały do kościoła, bo później mi go by nie przypięły pod kościołem. Nie przeszkadzało mi to, bo wstępnie nie chciałam w ogóle trenu.
Po ubraniu trochę fotek rodzinnych (poniżej będzie zdjęcie z siostrami) i kamerzysta z fotografem uciekli do M.
A my w tym czasie zaczęłyśmy podkładać suknię, bo deptałam ją z przodu. Siostra robiła takie łapanki i przyszywała je nitką tak jak pokazały panie w salonie.
Cierpliwie czekałam na M uśmiech
Zeszłam już gotowa na dół do pokoju, w którym miało być błogosławieństwo i usłyszałam klaksony - przyjechali!wykrzyknik Very Happy
I podobno tu wszystkie panny młode się stresują, a ja co? Się śmiałam Very Happy
Przyszli chłopaki, przywitaliśmy się, mój M zaniemówił i nawet nic nie powiedział Very Happy
Później trochę fotek ze wszystkimi rodzicami.
I starszy poprosił o błogosławieństwo dla nas:) I tu prawie się poryczałam jak patrzyłam na moją mamę prawie już płaczącą uśmiech
Założyłam bolerko i wyszliśmy z domu zapakować się do samochodu, do którego moja suknia była wciskana Very Happy
Pomału ruszyliśmy, kilka bram też po drodze byłouśmiech
A ja nadal bez stresu:)
W zakrystii też pełno śmiechu, podpisy złożone, więc ruszyliśmy do głównego wejścia:) Jak zobaczycie zaraz na zdjęciu prowadziła nas para dzieciaczkówuśmiech
Sama msza minęła dosyć szybko, przy przysiędze byliśmy twardzi, a przy nakładaniu obrączek mój M patrząc na księdza chciał nałożyć mi obrączkę na środkowy palec Very Happy
Przy wychodzeniu z kościoła goście zaczęli bić nam brawo uśmiech
Od księdza, który udzielał nam ślubu dostaliśmy ala dyplom, obraz przywieziony z Częstochowy i różańce.
Pod kościołem fotka z gośćmi i zaczęły się życzenia, z których mało pamiętam uśmiech
Później droga na salę i znowu bramy uśmiech
Pod salą standardowo przywitanie chlebem i solą i wejście na salę, oczywiście zostałam wniesiona uśmiech
Pierwszy toast i sto lat dla nas i goście zasiedli za stoły uśmiech
Pierwsze danie, podczas którego mój M nadal przeżywał pierwszy taniec i mówiłam mu po kolei co i jak robimy uśmiech
Zjadłam trochę zupy i poszłyśmy znowu podszywać suknię, bo wchodząc do kościoła znowu ją deptałam...
No i przyszedł czas na pierwszy taniec uśmiech Koleżanka wyszła na scenę i zaczęła śpiewać Very Happy Ciary miałam na całym ciele uśmiech Po refrenie wyszliśmy na środek i zaczęliśmy tańczyć Very Happy M w jednym momencie się zawiesił, ale nie było tego widać, bo ja wzięłam to w swoje ręce uśmiech I płynęliśmy w tym naszym tańcu uśmiech
Był w nim moment podnoszenia na ręce i M bał się, że nie chwycie mnie w tej sukni, ale jeszcze jak staliśmy na tyłach kościoła pod zakrystią to ćwiczył i brał mnie na ręce Very Happy
Niżej będzie zdjęcie tego jak mnie w tańcu podnosi uśmiech
Goście zachwyceni tańcem, moja siostra się popłakała aż czyli wyszło Very Happy
I mój M odetchną w końcu Very Happy
I zaczęła się zabawa Very Happy Ja bawiłam się świetnie uśmiech
Prawie cały czas na parkiecie, bo każdy chciał ze mną tańczyć, a kręcili mną jak szaleni uśmiech Suknia pięknie się kręciła, a ja razem z nią Very Happy
W trakcie podziękowania i prezenty dla rodziców i upominki dla babć i chrzestnych (których miało nie być...).
Oczepiny wyszły fajnie, ludzie się bawili uśmiech
Tort wszystkim smakowałuśmiech I po torcie ludzie zaczęli się rozchodzić...
Zabawa skończyło się po 4, a w łóżku byłam po 5 uśmiech
A mój M co robił jak ja poszłam do łóżka? uśmiech Siedział z moją mamą na tarasie, gadał i pił piwo do 5:40 Very Happy
I ta noc minęła szybciutko, ale warto było czekać tyle czasu na tą jedną noc uśmiech
Wrzucę fotki, a więcej będzie jak będę miała od fotografa uśmiech


Ostatnio zmieniony przez magda87 dnia Wto 13 Lis 2012, 11:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje wykrzyknik róża
Szczęśliwego pięknego życia wykrzyknik!

Wrzuć Madzia fotki na jakiegoś fotosika czy coś , bo się nie pokazują i poumieramy z ciekawości
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia zabrane uśmiech

Ostatnio zmieniony przez magda87 dnia Wto 13 Lis 2012, 11:21, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również gratulujęuśmiech a tych fotek, to nie odpuszczęuśmiech
edit: widzę fotki, widzęuśmiech ślicznie się prezentowałaśuśmiech bardzo ładna fryzurka:) i ten pas w sukni też wygląda ciekawie;) swoją drogą - wielkość sukni iście imponująca:)
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=5399&postdays=0&postorder=asc&start=30

Tu sama wklejałam instrukcję do fotosika uśmiech

Wyglądałaś obłędnie zakochany
Masz może fotę fryzury z bliska- z tyłu ?uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M zabrał mi pendraka ze zdjęciami, jutro go przywiezie, ale z tyłu nie wiem czy mam widoczną fryzuręuśmiech Poszukam jak już będę miała fotki:)

Dziękuję dziewczyny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję szczęśliwej Mężatce!
Wyglądałaś prześlicznie, te falbany są imponujące, z pewnością byłaś Królową Nocy uśmiech.
Wszystkiego dobrego Młodej Parze na długie lata razem uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego! uśmiech Super relacja uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyglądałaś przeprzepięknie! zakochany

gratulacje!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje! Dużo szczęścia i miłości na Nowej Drodze Życia uśmiech
P.S. Ślicznie wyglądałaś wykrzyknik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group