Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remiza w tych czasach ?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kalarepa150
bywalec
bywalec


Joined: 17 Jul 2016
Posts: 101
Location: Warszawa

PostPosted: Tue 12 Jun 2018, 18:13    Post subject: Reply with quote

To fakt, najgorzej jak coś się źle kojarzy, ja miałam wesele jak w bajce w Willi Opal w Grzybowie. Lokalizacja była bardzo blisko mojego ukochanego morza, wiec w każdej chwili mogłam iść sobie na plażę, a impreza weselna, to było coś na poziomie, bardzo profesjonalna i pomocna obsługa i do tego pyszne i swojskie jedzenie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
festilet
bywalec
bywalec


Joined: 14 Jun 2018
Posts: 137

PostPosted: Fri 15 Jun 2018, 6:54    Post subject: Reply with quote

Jest to jakiś pomysł, z pewnością będzie to tańsze rozwiązanie niż skorzystanie z jakiejś drogiej sali, tylko koniecznie zapoznaj się z ofertą https://www.dodatkiweselne.pl/, żeby dobrze udekorować remizę na wesle oczko
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Tue 24 Jul 2018, 20:43    Post subject: Reply with quote

Witam wszystkich. Czy ktoś był osobiście w stolicy w restauracji Bubbles? Chcę zorganizować przyjęcie urodzinowe dla żony. Słyszałem od znajomego, że można tam świetnie, przyjemnie spędzić czas przy dobrym jedzeniu. A atmosfera jest przemiła. Co Wy o tym sądzicie?
Back to top
View user's profile Send private message
elabarbara
gaduła
gaduła


Joined: 27 Feb 2017
Posts: 251

PostPosted: Wed 1 Aug 2018, 8:25    Post subject: Reply with quote

Sądzę, że ciekawym miejscem, jeśli chodzi o urządzenie przyjęcia weselnego byłaby restauracja Akademia w Warszawie. Dużo słyszałam o fantastycznym klimacie tego lokalu i wyśmienitej kuchni. Zamierzam tam wybrać się z rodziną na jakiś niedzielny obiad ze smacznym deserem. Znajoma mówiła, że to idealne miejsce na imprezę okolicznościową. Chyba trzeba to sprawdzić?
Back to top
View user's profile Send private message
lena1983
początkujący
początkujący


Joined: 03 Sep 2018
Posts: 8

PostPosted: Mon 3 Sep 2018, 11:51    Post subject: Reply with quote

Moi znajomi byli na weselu w remizie strażackiej i mówili, że było fajnie, duża sala, fajny zespół i wszyscy się świetnie bawili Very Happy
_________________
"Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
Paulo Coelho – Alchemik
Back to top
View user's profile Send private message
densy
gaduła
gaduła


Joined: 05 Nov 2018
Posts: 484

PostPosted: Wed 5 Dec 2018, 17:10    Post subject: Reply with quote

Mi się wydaje że lepiej brać teraz sale. Są dobre cenowo i mamy wszystko przygotowane. A był ktoś w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej? to jest bardzo fajna miejscówka, fajnie ulokowana. Ode mnie duży plus też za kontakt z właścicielami i obsługą - świetni ludzie
Back to top
View user's profile Send private message
fifarafa
początkujący
początkujący


Joined: 12 Dec 2018
Posts: 2

PostPosted: Wed 12 Dec 2018, 15:57    Post subject: Reply with quote

Nie uważam żeby remiza była czymś złym, bo tak naprawdę to można wszędzie zorganizować wesele czy jakąś inną ważną uroczystość. Ważniejsi są goście i atmosfera. Ale też trzeba pamiętać o różnych dekoracjach. Balony to obowiązkowo muszą być no i girlandy, największy wybór jest na https://godanparty.pl/ . A do tego szybko przesyłka
Back to top
View user's profile Send private message
Karolina109
początkujący
początkujący


Joined: 11 Feb 2019
Posts: 4

PostPosted: Mon 11 Feb 2019, 12:42    Post subject: Reply with quote

Chyba nie, teraz taki wybór i tak korzystne ceny że chyba nie warto robić w Remizie, ale wiecie, każdy decyduje za siebie. Ja wolę przyjśc na spokojnie na wszystko gotowe, przygotowane itd. Super ofertę mieliśmy w sali Wróblówka - http://wroblowka.com.pl/ pyszne jedzenie, ładnie podane. Nie musiałam się stresować niczym bo obsługa też sprawdzona i z doświadczeniem
Back to top
View user's profile Send private message
sannycz
początkujący
początkujący


Joined: 29 Apr 2019
Posts: 1

PostPosted: Mon 29 Apr 2019, 17:46    Post subject: Reply with quote

Jak dla mnie to trzeba brać pod uwagę jednak czy goście będą sie dobrze czuć w takich klimatach.
_________________
https://www.pomagamy-kobietom.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Wafelka
bywalec
bywalec


Joined: 03 Aug 2018
Posts: 191

PostPosted: Wed 8 May 2019, 9:16    Post subject: Reply with quote

Zależy w jakiej  są remizy i remizy, tak jak sale i sale. Ja teraz się naszukałam i przeszłam chyba 8 sal i spodobała mi się i zarezerwowałam pensjonat Wulpink w Olsztynie. Inne w ogóle mu nie dorównywały ofertą i wyglądem 
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Next
Page 19 of 20

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group