Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Najlepsi fotografowie ślubni na świecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 3 Sie 2012, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adama fotki są fajne, Kalina mnie nie powala oczko
Ariene a ty jakich masz faworytów?
_________________
Fotografia ślubna...
www.magnoliafoto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pią 3 Sie 2012, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, w PL trudno mi się ograniczyć do konkretnej osoby, nikt mnie nie zauroczył tak bardzo, jak zagraniczni, których wymieniłam. Oczywiście, wielu ma wspaniały warsztat, ich sukces o czymś świadczy i bardzo ich szanuję za osiągnięcia, jednak mi czegoś brakuje w ich całej pracy, w stylu. A może to tylko wpływ piękniejszych uśmiechów PM za granicami Polski? oczko W końcu Polaki to takie poważne i smutne ludziska oczko

Jedni fotografowie za bardzo naciskają na obróbkę, która jest na tyle przesadnie zastosowana, że odwraca uwagę od treści zdjęcia, a nawet całego reportażu, zabijając urok chwil... brakuje równowagi.
Inni w swoich ujęciach idą w przesadny i nieograniczony artyzm, który za bardzo odbiega od sensu takiej pamiątki rodzinnej i oczekiwań PM i staje się tylko popisem fantazji fotografa (domyślam się, że album z takich artystycznych zdjęć dobrze wygląda w salonie fotografa, ale nie w domu rodzinnym zakochanej w sobie pary mruga.
Niestety,obecnie można zauważyć dziwny wyścig o najbardziej oryginalne pomysły na zdjęcia, które bardziej psują materiał, niż go wzbogacają. W pomysłach nie ma umiaru. Mówimy o ślubie, o długim, pięknym i bardzo emocjonującym dniu.

Jeżeli jednak miałabym podać przykład strony, do której często wracam, z pewnością będzie to wymieniony przez Ciebie Bartosz Jastal, Paweł Kaniuk, Artur Zomer, Adam z Kaliną, ...

Ogólnie, uwielbiam klimat ciepłej obróbki, stonowanych kolorów, treściwych i naturalnych kadrów, gdzie widać reporterską akcję lub artystycznie pokazane emocje, zdjęcia smutne i wesołe, poważne lub z jajem, ale pokazujące jakąś ważną chwilę, treść... o to niezwykle trudno, a dojście do doświadczenia i zajęcia TOP miejsca zajmuje całe lata uśmiech

Jak wielu jest fotografów, którzy potrafią stworzyć reportaż tak, by wzruszał od pierwszego do ostatniego ujęcia, każde zdjęcie z osobna zapierałoby dech, a na koniec reportaż wywoływał tylko niedosyt wrażeń? uśmiech
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 4 Sie 2012, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Kaniuk jest z Lublina? Chyba on robił reportaż mojego kuzyna. Bardzo ładny, podobał mi się, ale szału nie ma. Reportaż był super, ale plener "taki ło". No ale to moje odczucia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 4 Sie 2012, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Kaniuk jest z Lublina. Słyszałem to nazwisko, jakoś nie miałem okazji z nim jeszcze pracować, więc więcej nic nie wiem.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anita Komorowska
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 30
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 4 Sie 2012, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze do naszych polskich dorzucę http://whitesmokestudio.pl/blog/index.php/category/wedding/
_________________
Fotografia Ślubna Warszawa www.ArtisticZoom.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z krajowych fotografów bardzo lubię zdjęcia http://www.gorscy-fotografia.pl/
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zoneczka20
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto 12 Lut 2013, 22:01    Temat postu: Mój ulubieniec ;) Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziwi mnie, że nikt nie wyróżnił http://www.svideo.pl/ .
Osobiście zaszczycili mnie na weselu uśmiech polecam.

To nie reklama, tylko fakt uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 12 Lut 2013, 22:02    Temat postu: Re: Mój ulubieniec ;) Odpowiedz z cytatem

zoneczka20 napisał:
Bardzo dziwi mnie, że nikt nie wyróżnił http://www.svideo.pl/ .
Osobiście zaszczycili mnie na weselu uśmiech polecam.

To nie reklama, tylko fakt uśmiech

Zęby bolą jak patrzy się na te zdjęcia.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 12 Lut 2013, 22:07    Temat postu: Re: Mój ulubieniec ;) Odpowiedz z cytatem

zoneczka20 napisał:

To nie reklama, tylko fakt uśmiech


Filmy też robią piękne. Prawie jak Gwiezdzne Wojny oczko
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hgrzyA2cthY
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 12 Lut 2013, 22:11    Temat postu: Re: Mój ulubieniec ;) Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Swiderski napisał:
zoneczka20 napisał:
Bardzo dziwi mnie, że nikt nie wyróżnił http://www.svideo.pl/ .
Osobiście zaszczycili mnie na weselu uśmiech polecam.

To nie reklama, tylko fakt uśmiech

Zęby bolą jak patrzy się na te zdjęcia.


Boże , mojemu panu foto za zwrot kosztów - facet mógłby sznurowadła wiązać. Normalnie- lata 90te, Wąchock. Ale, co kto lubi.

P.S. Zbigniewie, film świetny. Film mojego ojca z mojego wesela jest , mniemam, technicznie taki sam, tylko torów w nim nie ma oczko
_________________


Ostatnio zmieniony przez Karolina1984 dnia Wto 12 Lut 2013, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group