Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur i dodatki na poprawiny
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
serduszkox
guru
guru


Joined: 15 May 2011
Posts: 6453

PostPosted: Mon 23 Jul 2012, 14:00    Post subject: Reply with quote

P. założy spodnie od garnituru i różową koszulę uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Dzwoneczek
maniak
maniak


Joined: 19 Jan 2011
Posts: 1470
Location: Wrocław

PostPosted: Mon 23 Jul 2012, 15:09    Post subject: Reply with quote

G. będzie miał spodnie od garnituru,( jak będzie chłodno to i marynarkę) białą koszulę na krótki rękaw + krawat uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Ajara86
kandydat
kandydat


Joined: 23 Sep 2011
Posts: 85

PostPosted: Thu 30 Aug 2012, 10:28    Post subject: Reply with quote

Mój A będzie miał garnitur w kolorze matowego grafitu, do tego biała koszula gładka z szarym motywem kwiatowym przy plisie i kołnierzyku oraz krawat w kolorze mojej poprawinowej sukienki uśmiech

Jednak już zostałam poinformowana, że po pierwszej godzinie poprawin krawat ląduje w torebce język ,
będzie sama koszula i rozpięty guziczek lol

Koszula na poprawiny:

_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Mirka14
początkujący
początkujący


Joined: 08 Mar 2021
Posts: 1

PostPosted: Mon 8 Mar 2021, 9:11    Post subject: Reply with quote

Mój miał rok temu białą koszulę szare spodnie marynarka grafitowa z wzorem. Nie chciał krawatu ale mówiłam że może zdjąć. Po kilku seriach tańców cały zźajany był kazałam mu go zdjąć bo gorąco było ale nie chciał więc mu go poluzowałam i gdy chciałam mu rozpiąć kołnierzyk on powiedział że zostanie w zapiętym i męczył się do końca w zaciśniętym krawacie.
Back to top
View user's profile Send private message
wwwpawelsteceu
początkujący
początkujący


Joined: 13 Mar 2021
Posts: 2

PostPosted: Sat 13 Mar 2021, 16:44    Post subject: Reply with quote

Rożne inspiracje znajdziecie u mnie w poradniku oraz na blogu https://www.pawelstec.eu/poradnik-slubny/
_________________
Fotograf ślubny Warszawa, Kraków. Fotografia ślubna Polska
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Tue 30 Mar 2021, 17:41    Post subject: Reply with quote

Widzę, że poszukujecie dla siebie elegancki garnitur... Skoro tak warto sobie sprawdzić oferty https://newmen.eu/product-pol-557-Frak-meski-czarny-2.html bo tam możecie kupić prześliczny, wykonany na miarę frak na ślub - dopasowany do waszych indywidualnych potrzeb. Także opłaca się do nich zgłosić....
Back to top
View user's profile Send private message
anianita
bywalec
bywalec


Joined: 02 Jan 2018
Posts: 177

PostPosted: Sat 15 May 2021, 10:57    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem konieczna zarówno na weselu, jak i na poprawinach jest muszka męska . Mój mąż miał dwie, jedną na pierwszy a drugą na drugi dzień. W sieci można znaleźć ich naprawdę spory wybór, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wiadomo, że będzie ona jeszcze nie raz w użyciu na jakichś ważnych uroczystościach.
Back to top
View user's profile Send private message
AniaKaz77
początkujący
początkujący


Joined: 20 Jul 2021
Posts: 5
Location: Szczecinek

PostPosted: Tue 20 Jul 2021, 11:11    Post subject: Reply with quote

Na poprawiny czasem można zaszaleć z kolorami (zależy też od powagi wydarzenia Cool ) Mój mąż zwykle zakłada spodnie chinosy, mokasyny i jeśli jest ciepło to wzorzystą koszulę np. w kwiaty, a jeśli chłodniej to bardziej jednolitą koszulę (różową/błękitną) i marynarkę. Zawsze kupował w Moda Club, a od kiedy się przeprowadziliśmy to zamawia u nich przez internet https://modaclubstore.pl/odziez-meska , a jak już coś sobie wybierze to ja też zawsze jakąś bluzkę dorzucę do paczki Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
ginamółł
kandydat
kandydat


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 96

PostPosted: Thu 17 Feb 2022, 15:53    Post subject: Reply with quote

Garnitur zapewniony przez DORIS SIMON http://dorissimon.pl/garnitur-slubny/ idealnie odnalazł się na mnie, w dniu ślubu mojego brata! To on miał być gwiazdą wieczoru a koniec końców to ja najbardziej wyróżniłem się na imprezie. Faktycznie robi to wrażenie i pozwala mi wyróżnić się! Jestem bardzo zadowolony.
Back to top
View user's profile Send private message
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Mon 30 May 2022, 13:01    Post subject: Reply with quote

Według mnie garnitur na poprawiny i w ogóle całe zestawienie ubrań powinno być już mniej oficjalne a bardziej na luzie . Bardzo fajne casualowe marynarki znajdziecie tutaj https://ombre.pl/pol_m_Dla-niego_Marynarki_Kamizelki-1300.html
Do tego jakieś fajne spodnie i sportowa koszula i zestawienie idealne na poprawiny
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group