Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Arsandra i jej mąż - 09.06.2012r.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 12:20    Temat postu: Arsandra i jej mąż - 09.06.2012r. Odpowiedz z cytatem

Zatem czas na małą relację i u mnie. Jutro będzie dokładnie tydzień i sama nie mogę w to uwierzyćuśmiech

Miałam wstać o 8, ale obudziłam się pół godziny wcześniej wyspana;) Było pochmurno, ale to wiecie, bo pisałam rano wesoły) Piotrek przyjechał o 9 i pojechaliśmy do kwiaciarni odebrać kwiaty na cmentarz, pierwszy raz zobaczyłam moje kwiaty, bo właśnie były przygotowywane. uśmiech
Potem Piotrek zawiózł mnie do fryzjera - myślałam, że będzie wszystko na szybko, panika w salonie, zdenerwowane panny młode, a tu spokojniej niż w tygodniu.oczko Nie było żadnych opóźnień, fryzurka starannie zrobiona, makijaż teżoczko Zapomniałam tylko wziąć torebki z telefonem i kasą z samochodu Męża, ale oczywiście wyczuł, bo właśnie po makijażu fryzjer wpinał mi kwiat i Alfik podjechał. uśmiech Potem w domku zaczęło się wielkie ubieranie na zdjęcia, mamie aż ręce drżałyVery Happy Już podczas ubierania się widziałyśmy, że nadchodzą takie deszczowe chmury, ale wierzyłyśmy, że nie zacznie padać. Przyjechał Piotrek, zeszliśmy jedno piętro i okazało się, że zaczęło lać jak nie wiem co;( Zdecydowaliśmy, że wrócimy do domu, bo przecież suknia tego nie przeżyje. Posiedzieliśmy trochę, rozebrałam się.
Zadzwoniliśmy, ze jednak rezygnujemy z fotek i po wszystkim. Trudno się mówi.
Lekko zaczęłam się martwić, co będzie, jeśli nie przestanie padać do 16:30:/
Po 15 zaczęło się przejaśniać...nie wiem dokładnie, co i jak o której, bo od tej pory, gdy ok. 15:30 zaczęłam się ubierać (przyjechała już Świadkowa) czas minął mi niesamowicie szybko i mam nadzieję, że nie zapomnę o żadnych szczegółach:) Jeszcze przed przyjazdem fotografa i kamerzysty Świadkowa z narzeczonym wręczyli prezent ślubny tylko dla mnie - pudełeczko, a w środku był mały ludek z przywiązaną torebką foliową...okazało się, że to spełnienie mojego marzenia i skok spadochronowy!wykrzyknikwykrzyknik! To było moje pierwsze wzruszenie tego dnia:)))
W ogóle wszyscy się dziwili, bo wcale nie byłam zestresowana - miałam być po fryzjerze - nic, potem jak się ubiorę - nic, jak zobaczę Piotrka - też nic:) Szok, bo przecież taka panikara ze mnie:)
O 16 przybył fotograf i kamerzysta - troszkę ze Świadkową pozowałyśmy do różnych ujęć, więc czas mignął dosłownie. Niedługo przyjechał Pan Młody - przez okno zobaczyłam, jak podjeżdża naszym wymarzonym autem!wykrzyknik Super to wyglądało.uśmiech
Zeszliśmy na dół i staliśmy pod klatką, okazało się, że zespół już jakiś czas tam grałoczko Przyjechali moi chrzestni, babcie, teściowa, Piotrka brat, siostra...staliśmy do 17:15 i poszliśmy na błogosławieństwo na górę. Bardzo mi się podobało, bo muzycy grali jak szliśmy po schodach - a to aż 3 piętro, więc było bardzo głośno:))) Błogosławieństwo poszło sprawnie, w pokoju było baardzo słonecznie i cieplutko:) mojej mamie się głos łamał i miała łzy w oczach;) Teściowej ręka latała, że ciężko było trafić w pasyjkęjęzyk
Potem wyszliśmy z domu, przyszły Mąż zapakował mnie do auta. Aaaaa, zapomniałam dodać, że moje kwiaty były przepiękne! Tylko niesamowicie ciężkie (jednak tyle róż - 25 naliczyłam+storczyk), miałam przypięty długi welon po błogosławieństwie (bo na sam ślub go miałam)
W aucie jechało się super, mieliśmy okulary przeciwsłoneczne, za nami jechali świadkowie z partnerami moim autem z tablicą "Świadkowie"uśmiech

Świeciło piękne słońce, a my się ciągle śmialiśmy. Pod kościołem czekało już dużo gości, moja dyrekcja, wszyscy nam machali, a my im i robili nam zdjęcia:)))))) Poprzedni ślub się skończył, ale był życzenia:) Gdy my podjechaliśmy - wszyscy goście tamtej pary patrzyli na nas i nasze auto a nie na tamtą paręjęzyk Śmiesznie to wyglądało i to bardzo!język

Musieliśmy przejechać przez ten tłum, żeby iść do kancelarii, bo było już późno, 17:50:) Krzyknęłam do tamtej panny młodej "wszystkiego najlepszego Agatko" - ludzie byli w szoku, że się znamy:P
Poszliśmy podpisać dokumenty, było sympatycznie, był już ksiądz- wujek Piotrka, który miał udzielać nam ślubu (miała być niespodzianka, ale w czwartek na ślubie w rodzinie mojego P. dowiedzieliśmy się, że i do nas przyjedzie. ) Biegiem lecieliśmy do wejścia kościoła, bo już zaczęła grać muzyka, mnie odpiął się ten długi welon na schodach, ksiądz już do nas wychodził, Kasia mi szybko podpinała ten welon, heh, zabawnie było Very Happy

W sumie fajnie, bo nie było czasu na stres:P Ksiądz nas powitał, leciał "Shrek" grany na harfie i skrzypcach. uśmiech Dziewczyna Świadka przeczytała czytanie, Ksiądz mówił super w kazaniu, bo on w ogóle jest taki "z jajem", więc nie było nudno. Chór śpiewał genialnie, czasem bez muzyki nawet, tylko sam śpiew, harfa też super brzmiała. uśmiech Przysięga - my cały czas byliśmy niesamowicie uśmiechnięci w kościele, ja to w ogóle się śmiałam aż zadrżałam kilka razy ze śmiechu:P Ogólnie poszło rewelacyjnie - oboje mówiliśmy baaardzo głośno, wszyscy się śmiali, że Piotrek tak krzyczał to "chcemy!"język
Ja za to całą przysięgę powtarzałam jak nauczycielka jakoś tak dziwnie Very Happy Słyszeliśmy, jak ludzie się śmieją. Very Happy W ogóle poszło to tak szybko, że nie pytałam, czy to już po, czy na pewno? Szybko mi minęło w tym kościele, że hej;)
Gdy wychodziliśmy z kościoła, patrzyliśmy się na ludzi i uśmiechaliśmy cały czas:)))
Potem były życzenia, pogoda była cudowna! Było bardzo dużo gości, ale szybko poszło, wszyscy dali słodycze, dosłownie ze 4 bukiety dostaliśmy tylko:) Mówili, że przepięknie wyglądamy.uśmiech
Przejazd na salę też się udał - prowadziły nas 3 ścigacze:)
Mieliśmy tyle bram, że szok, jacyś obcy ludzie dosłownie:) Na salę wjechaliśmy jako ostatni. Był chlebek, szampan, wniesienie przez próg oczko Potem pierwsze danie, w ogóle mam wrażenie, że gości nam się udało super rozsadzić, bo bardzo szybko się odnaleźli, mimo że nie było planu stołów, bo nie zdążyliśmy zrobić.
Następnie - pierwszy taniec, ludzie chyba byli w szoku, bo zrobili kółko i się nie ruszali kompletnie:P Poszło nam nieźle, jak szłam do tyłu, to sobie nadepnęłam na suknię nieco, ale poradziliśmy sobie szybciutko:P Nie pomyliliśmy się ani nic:) Jak mówiliśmy potem gościom, że uczyliśmy się tylko 2h, to nie mogli uwierzyćEmbarassed
Po 22 był pokaz ogni - prezent do Piotrka siostry - my także mieliśmy swój udział, bo kazali nam kręcić tymi kijami i wachlarzami:P Bałam się, że się podpalę, ale udało sięjęzyk
Potem było śpiewanie i granie między stołami, wyszło super, mój brat cioteczny sam śpiewał, pierwszy raz słyszałam takie coś wyszło super, bo tekst był rozbrajający, dawał panu młodemu i mi też jakieś rzeczy, np. Masz tu Panie Młody tę flaszeczkę wina, żeby Wam Pan Jezus dał pierwszego syna albo coś - masz tu teściu drogi kawałeczek mięsa, żebyś robił na siebie i zięcia czy coś w tym stylu;) ludzie dosłownie boki zrywali, a ja to prawie leżałam na stole ze śmiechu;)
O północy były życzenia ode mnie dla Męża i wręczenie prezentu:) o 00:30 tort, potem oczepiny:) Też wyszły super, mieliśmy dużo chętnych do zabaw:) o 2:00 - kolejna atrakcja - na salę wjechała płonąca szynka, panie z kuchni elegancko ubrane same podawały gościom gotowe porcje na talerzykach:) Gdzieś o 3:00 - była prezentacja z naszych zdjęć - "Wspomnienia pary młodej" oczko No i tańce do rana:) Po barszczyku - 3:45 ludzie już wychodzili lawinowo:) ale wszyscy byli zachwyceni, mówili, że na takim weselu jeszcze nie byli, że jedzenie super, że zespół super (to fakt, dali z siebie dosłownie WSZYSTKO!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!wesoły, że tyle atrakcji i na ślubie i na weselu. Aaa - zapomniałam dodać, że barman to po prostu jest coś wspaniałego! Na naszym wesele na 160 osób wydał podczas samego wesela ok. 600 drinkówwykrzyknikwykrzyknik (19 maja przy 210 osobach - 400) Było nam bardzo miłouśmiech
Poszliśmy spać o 6:30, o 11 pobudka i szykowanie się na poprawiny:) Goście dopisali, staraliśmy się z każdym porozmawiać, podpytać, jak im się podobało. Było sporo dzieci, więc tańczyliśmy z nimi:)
Na sali też siedziały przy stołach panie z kuchni i kelnerzy - bawili się, że szok:) te kobity nie do zdarcia dosłownie:P Ja już ledwo co chodziłam - w baletkach i to z przydeptanymi piętami, bo myślałam, że mi stopy odpadną. Tak zmęczona nie byłam aż tak mocno, ale stopy miałam spuchnięte dosłownie. smutny uśmiech
Z prezentów jesteśmy bardzo zadowoleni!uśmiech

Jednym słowem - my jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i zadowoleni, z naszej perspektywy wszystko się udało, było CUDOWNIE!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
I jesteśmy już małżeństwem - coś wspaniałego i to ciągłe zerkanie na obrączkę....uśmiech Rolling Eyes
Oto kilka zdjęć: (od znajomych, bo od fotografa nic nie mamy)







_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla Młodej Pary Smile wykrzyknikwykrzyknik Super, że wszystko wyszło tak jak chcieliście uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra, gratulacje! Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia! Very Happy

Bardzo fajnie i z wielkim uśmiechem przeczytałam Twoją relację uśmiech
Pięknie wyglądałaś Very Happy
Oraz podziwiam wymachiwania ogniem i nie podpalenia sukni Very Happy

_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pią 15 Cze 2012, 12:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i wszystkiego najlepszego Kochana bukiet
Ślicznie wyglądaliście uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zachwycona suknią i bukietem Arsandry
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyglądaliście przepięknie wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję!

przepiękna suknia!! zakochany
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super relacja, tak szczegółowo opisana że na myśl przyszły moje wspomnienia z tego magicznego dnia i poczułam się jakbym i ja niedawno przeżywała to co Wy uśmiech dziekuje Ci za to oczko pieknie wyglądaliście i zycze Wszystkiego co najlepsze dla Was na Nowej Drodze Życia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Pięknie wyglądaliście uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Wyglądaliście bajkowo uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group