Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kropek :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylka napisał:
Działy cukrowe w sklepach też muszę omijać... Jakby dzidzia nie mogła okazywać awersji np. na wątróbkę...

Mądra dzidzia. Wątróbka ma mnóstwo żelaza a ciacha raczej nie Razz

To pięknie, że u fasolki wszystko gra Smile
Mój chłop też nie bardzo chciał iść na usg dopochwowe. Ale na prenatalne wszedł bez proszenia Very Happy
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe widzisz u nas odwrotnie, na dział mięsny od razu tył zwrot bo robi sie nie dobrze uśmiech z dwojga złego wolalabym chyba odrzucenie od słodkości bo mamy problem z jakimkolwiek obiadem, teraz taki królik ze mnie bo warzywa, a za wieloma nie przepadam :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze mnie małż się śmieje, bo do tej pory ciężko było we mnie warzywa wepchnąć, a od ostatniego tygodnia jadę na pomidorach i soku pomarańczowym, tak jakbym je widziała po raz pierwszy w życiu. Very Happy
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wsuwam pomidory i pomarańcze uśmiech
To chyba normalne oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jadłam owoce dosłownie kilogramami Smile a mięso oj niee aż mnie mdliło na sam widok Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 15 Maj 2012, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też na samym początku miałam wielkie ssanie na owoce (teraz już mi trochę przeszło ale wciąż wcinam ich sporo). A głównie na te najbardziej kwaśne - grejpfruty, kiwi, kwaśne jabłka Smile
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, sok pomarańczowy koniecznie prawdziwy żeby była kwaskowaty uśmiech Nas wczoraj uszczęśliwiła agencja, od której wynajmujemy mieszkanie, listem z wiadomością, że landlord twierzdzi iż nie jest ono odpowiednie dla rodziny z dzieckiem więc kiedy skończy nam się kontrakt w sierpniu nie będziemy mogli go przedłużyć. Tym samym czeka nas szukanie nowego lokum i przeprowadzka, a w obecnej cenie nic nie znajdziemy więc już się cieszymy...
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Sob 2 Cze 2012, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy po pierwszej wizycie u położnej - dała masę ulotek, pobrała krew, zrobiła wywiad i umówiła nas na usg pod koniec czerwca. Ogółem bardzo sympatyczna kobiecina. Dokładną datę poznamy na usg, ale już teraz nam powiedziała, że może nam się ona przesunąć na 7.01. A tak z innych nowości, to udało mi się znaleźć pracę tydzień temu i przez cały ten tydzień chodziłam zestresowana jak tu ich oświecić, że jestem w ciąży. Tym bardziej, że podczas rozmowy o pracę szef popełnił ten nietakt i zapytał czy planuję dzieci. Wczoraj się zebrałam na odwagę, bo stwierdziłam, że nie mogę tak się denerwować przez najbliższy miesiąc, po czym zbaraniałam, bo zaczął mi gratulować i stwierdził, że jak juz się wdrożę to później może będę mogła pracować z domu, bo i tak mam siedzieć w excelu cały czas. Dowiedziałam się przy okazji, że po 15 latach starań jego żona też jest w 8 tygodniu z bliźniakami, więc on mnie rozumie i mam się niczym nie przejmować uśmiech
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 2 Cze 2012, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylka napisał:
O tak, sok pomarańczowy koniecznie prawdziwy żeby była kwaskowaty uśmiech Nas wczoraj uszczęśliwiła agencja, od której wynajmujemy mieszkanie, listem z wiadomością, że landlord twierzdzi iż nie jest ono odpowiednie dla rodziny z dzieckiem więc kiedy skończy nam się kontrakt w sierpniu nie będziemy mogli go przedłużyć. Tym samym czeka nas szukanie nowego lokum i przeprowadzka, a w obecnej cenie nic nie znajdziemy więc już się cieszymy...


a z czego wy się tak cieszycie? bo nie rozumiem

Marylka napisał:
Jesteśmy po pierwszej wizycie u położnej - dała masę ulotek, pobrała krew, zrobiła wywiad i umówiła nas na usg pod koniec czerwca. Ogółem bardzo sympatyczna kobiecina. Dokładną datę poznamy na usg, ale już teraz nam powiedziała, że może nam się ona przesunąć na 7.01. A tak z innych nowości, to udało mi się znaleźć pracę tydzień temu i przez cały ten tydzień chodziłam zestresowana jak tu ich oświecić, że jestem w ciąży. Tym bardziej, że podczas rozmowy o pracę szef popełnił ten nietakt i zapytał czy planuję dzieci. Wczoraj się zebrałam na odwagę, bo stwierdziłam, że nie mogę tak się denerwować przez najbliższy miesiąc, po czym zbaraniałam, bo zaczął mi gratulować i stwierdził, że jak juz się wdrożę to później może będę mogła pracować z domu, bo i tak mam siedzieć w excelu cały czas. Dowiedziałam się przy okazji, że po 15 latach starań jego żona też jest w 8 tygodniu z bliźniakami, więc on mnie rozumie i mam się niczym nie przejmować uśmiech


no to trafiłaś na bardzo fajnego szefa uśmiech widzisz niepotrzebnie się stresowałaś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Sob 2 Cze 2012, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Sandra88"]
Marylka napisał:
O tak, sok pomarańczowy koniecznie prawdziwy żeby była kwaskowaty uśmiech Nas wczoraj uszczęśliwiła agencja, od której wynajmujemy mieszkanie, listem z wiadomością, że landlord twierzdzi iż nie jest ono odpowiednie dla rodziny z dzieckiem więc kiedy skończy nam się kontrakt w sierpniu nie będziemy mogli go przedłużyć. Tym samym czeka nas szukanie nowego lokum i przeprowadzka, a w obecnej cenie nic nie znajdziemy więc już się cieszymy...

a z czego wy się tak cieszycie? bo nie rozumiem


myślę Sandro, że to sarkazm język
ba! wiem to na pewno:P
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group