Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

WINDSOR - sala Royal
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cybi
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 1

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2012, 11:12    Temat postu: WINDSOR - sala Royal Odpowiedz z cytatem

Hej, czy może ktoś się wypowiedzieć nt tej sali? Poważnie się nad nią zastanawiam, bo miejsce ładne i oferta super uśmiech Będę wdzięczna za komentarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2012, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotografowałem tam ślub 2 lata temu ale w sali Lordów. Miejsce na ślub bardzo eleganckie. Obsługa sprawna. Jedzenie smaczne. Pokoje w hotelu wygodne.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wczoraj byliśmy w Windsorze oglądać sale. Nas bardziej interesuje i się podoba Victoria. Ja od rana szukam opinii o Windsorze i raczej wszyscy są zadowoleni. Moja bratowa była tam na weselu i była zachwycona i to ona mnie namówiła, żeby tam przejechać się zobaczyć. Gdyby nie to, że jest to jednak daleko od Warszawy (no i oczywiście nie ma wolnego terminu, który sobie wymarzyliśmy 31.08.2012) to bym się nie wahała. A tak mam dylemat uśmiech Miejsce urokliwe, aczkolwiek jak już jechać tak daleko to fajnie by bylo miec jednak widok na zalew. tego też nam zabrakło. ale opinie jak szukałam to są pozytywne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lacia sparawdź po sąsiedzku w hotelu Warszawianka restaurację Yacht, Magnacką w Nieporęcie i Marina Diana w Białobrzegach. Doskonale widać Zalew.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie magnacka jest super połozona, też byliśmy wczoraj! tylko z kolei sama sala jest taka w sumie mało klimatyczna i przy samej ulicy. Natomiast z tylu- pomost i wszystko- super. Czy jest jakaś sala- piękna i elegancka jak windsor, z zewnątrz też taka pałacykowa jak windsor albo otrębusy i położona nad samą wodą?Very Happy i żeby jeszcze miala dobre opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lalcia napisał:
Właśnie wczoraj byliśmy w Windsorze oglądać sale. Nas bardziej interesuje i się podoba Victoria. Ja od rana szukam opinii o Windsorze i raczej wszyscy są zadowoleni. Moja bratowa była tam na weselu i była zachwycona i to ona mnie namówiła, żeby tam przejechać się zobaczyć. Gdyby nie to, że jest to jednak daleko od Warszawy (no i oczywiście nie ma wolnego terminu, który sobie wymarzyliśmy 31.08.2012) to bym się nie wahała. A tak mam dylemat uśmiech Miejsce urokliwe, aczkolwiek jak już jechać tak daleko to fajnie by bylo miec jednak widok na zalew. tego też nam zabrakło. ale opinie jak szukałam to są pozytywne uśmiech


Chyba miałaś na myśli 2013?

Sprawdź Warszawiankę, jest naprawdę fajna
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swojskim klimacie Klepisko w Nieporęcie.
Na bogato Valencia Palace w Michałowicach.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dwie skrajności. Od karczmy po kicz. Może jakiś Pałac? Taki prawdziwy nie jak Venecia.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Oj dwie skrajności. Od karczmy po kicz. Może jakiś Pałac? Taki prawdziwy nie jak Venecia.
Z widokiem na wodę to ciężko w okolicy Warszawy.
Chyba, że Boathouse przy Wale Miedzeszyńskim.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak 2013! oczko
No właśnie w sumie nie musi być nad wodą, może być gdzieś w Warszawie, ale żeby było wow uśmiech venecia palace bylo by ok gdyby bylo mniej kiczowato Very Happy i lepsze opinie, dlatego podobal mi sie windsor, bo byl elegancki, ale nie az tak kiczowaty jak venecia palace uśmiech znacie jeszcze jakies fajne miejsca? bo ja juz jestem w rozpaczy, ponieważ nic nam się nie podoba Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group