Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukni a kolor... zębów
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 20:47    Temat postu: kolor sukni a kolor... zębów Odpowiedz z cytatem

Może nietypowy problem, ale zastanawiam się, jak się ma sprawa koloru sukni panny młodej do koloru jej zębów? Czy jeśli zęby nie są bielutkie, to bardzo się to gryzie z bielą sukni? Ja mam bzika na tym punkcie Rolling Eyes Nie przepadam za noszeniem białych bluzek, bo mam wrażenie, że wtedy widać kolor zębów, którym do bieli daleko...
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy o tym nie myślałam Very Happy I szczerze byłaby to ostatnia rzecz, o której mogłabym pomyśleć przed ślubem Rolling Eyes
Jeśli nie jesteś zadowolona z koloru/wyglądu swojego uzębienia to może wybierz się do sprawdzonego dentysty, on na pewno Ci doradzi jak i czym wybielać zęby.
Ja sama myślałam, o domowym wybielaniu ale nie pod kątem ślubu/wesela. Przy następnej wizycie u dentysty nawet o to zapytam uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to może wydawać się głupie, ale zawsze miałam kompleksy na punkcie zębów... Ktoś inny uważa, że ma krzywe nogi i nie nosi krótkich spódnic, ja unikam białych ubrań ze względu na kolor zębów Rolling Eyes Obiektywnie patrząc pewnie nie są najgorsze, po prostu nie są białe... A z kolorem nie naszaleję właśnie, bo moje szkliwo po prostu jest ciemne.
Piszę, bo zastanawiałam się, czy tylko ja mam z tym problem język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 27 Sty 2012, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiedziałam, że to głupie, tylko nigdy nie patrzyłam na to w kontekście kompleksu, każdy przecież ma jakieś oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa przypuszczam, że większość osób nawet tego nie widzi i nikomu to nie przeszkadza ale wiem ocb, dlatego skorzystaj sobie z tego co oferuje rynek, jest tyle możliwości, jeśli czujesz się z tym źle. Twoje samopoczucie jest najważniejsze uśmiech

I jeszcze jedno, większość ludzi nie ma bielutkich zębów to raz, a dwa z pewnością biel zębów nie gryzie się z bielą sukni, nie martw się o to;).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocieszę Cię bo ja też o tym myślałam tylko że ja zęby mam bielutkie i chciałam nawet na początku jakiś ciemny dodatek coby kontrastowało z moim uzębieniem lol
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zębów całkiem białych nie ma. Jeśli ktoś ma to są to licówki oczko każdy uczciwy dentysta pokaże Ci co mozna osiągnąć zabiegami chemicznymi i naświetlaniem, może być lepiej ale nigdy nie będzie to biel nad bielą. Ponadto odradzi Ci to jeśli masz nadwrażliwość bo wybielanie zawsze jest naruszeniem szkliwa, i jeśli masz w przednich zębach starsze plomby to ich to nie wybieli i będziesz musiała je także wymienić.

A kolor sukienki?
Po pierwsze, nie widziałam Twoich zębów ale nie wierzę żeby było aż tak źle uśmiech a po drugie sądzę że jak ktoś będzie chciał być złośliwy i czepić się połączenia kolorystycznego zębów i sukni to i tak to zrobi chocbyś nie wiem co zrobiła język przy sukni śnieżnobiałej może powiedzieć 'patrz jak kontrastuje sukienka z zębami' a przy ecru albo ciemniejszej 'dobrała sobie kolor sukienki pod kolor zębów' język
Ale jeśli ma Ci to pomóc to po prostu idź na konsultację do DOBREGO dentysty uśmiech a zaczęłabym od odstawienia czy ograniczenia kawy, herbaty, papierosów, czerwonego wina i soku i wybrania pasty wybielającej uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczynki Smile

Zęby mam przeciętne raczej, do bieli im daleko, ale postronna osoba nawet nie zwróciłaby na to uwagi pewnie, to tylko takie moje odczucie raczej Embarassed

Do karnacji i włosów bardziej pasuje mi biel, choć zawsze myślałam, że będę miała ecru właśnie ze względu na zęby język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa, jeśli chcesz spróbować, to polecę Ci coś, co ja stosowałam i w sumie nadal stosuję, ale tak jak mówią dziewczyny - wszystko zależy jak wrażliwe są twoje zęby i jaką mają naturalną barwę uśmiech

Ja stosowałam do wybielania paski CREST http://www.3dwhite.com/
i powiem szczerze, że one całkiem ładnie sobie radzą. Są dużo lepsze niż
blend-a-med , kupowałam je poprzez ebay
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile próbuję po kolei Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group