Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż airbrush (natryskowy)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna-wrobel
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2012, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ouooooo, no to chyba muszę znacznie podnieść ceny xDxDxDxD

Chyba to 500-700 zł za opalanie airbrush, nie makijaż pytajnik?

Ja jestem świadoma, że nikt kota w worku nie kupi i na razie maluję po kosztach.
btw. chciałabym zobaczyć czy ten makijaż za 350 zł to pełny makijaż airbrush? czyli z makijażem oka i ust też tą techniką (wtedy maluje się wszystko od szablonów)?

Ja się nie wygłupiam i w tym sezonie moja cena za makijaż airbrush jest bardzo zbliżona do ceny za makijaż tradycyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2012, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się z makijażem airbrush,ale opisane zalety brzmią co najmniej zachęcająco.

Przejrzałam też Twoją stronę i jestem na tak.To co robisz,widać ,że robisz z pasją i talentem. No i dużo sesji...a trening czyni mistrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2012, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justyna-wrobel napisał:


Chyba to 500-700 zł za opalanie airbrush, nie makijaż pytajnik?



Za makijaż twarzy ramion i dekoltu. Wiem, ze rozpiętość jest ogromna i tak na prawdę część makijażystek narzuca niebotyczną marżę. Ceny sprawdzałam : Wrocław, Kraków, Katowice, Warszawa i Gdańsk i właśnie tam się wahało od 500 - 700 zł.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyna-wrobel
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.. po głębszym zastanowieniu, szybkich kalkulacjach faktycznie - pełny (z makijażem oczu- cieniowanie, kreski itp, brwi, ust) makijaż airbrush powinien być tyle warty i szczerze mówiąc, marża nie jest wygórowana.


Cena takiego makijażu jest zbliżona do bodypaintingu i faktycznie tyle samo potrzeba sprzętu, a kosmetyki są droższe niż zwykłe farby airbrush do ciała.

Wykonując każdy element makijażu aerografem potrzebna jest bardzo dobra sprężarka (albo kilka) z kilkoma wężami, kilka aerografów z różnymi dyszami, kompletny zestaw szablonów, cała gama kosmetyków, mnóstwo praktyki żeby to wszystko ogarnąć i wykonać taki makijaż precyzyjnie i sprawnie - to wyższa szkoła jazdy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, a ja narzekam, ze muszę 120zł dać za makijaż wykrzyknik Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyna-wrobel
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach wszystko zależy od tego jaki makijaż i u kogo uśmiech usługa usłudze nie równa....

zawsze trzeba przetestować wizażystów lub solidnie przejrzeć portfolio i znaleźć złoty środek jeśli budżet ogranicza

a teraz jeszcze troszkę mieszam i wypisuję o jakiejś nowej dziwnej technice makijażu oczkooczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pią 4 Maj 2012, 6:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż... ja tam wolę wykonywać makijaż metodą tradycyjną - i myślę że klientki tez wolą. Kupowanie sprzetu do airbrusha po to by mieć dodatkowego skilla ale jedną klientkę na pol roku wcale mi się nie wydaje dobrym pomysłem.
A poza tym jak maluję tradycyjnie to wiem że wszystko zrobiłam sama, a nie że trzymałam tylko w ręku maszynkę i naciskałam guzik:)

ja osobiscie nigdy bym zamakijaż nie dała 500-700 zł, nawet jeśli w tym makijażu miało być użyte prawdziwe złoto język i znam ludzi którzy zarabiają kupę kasy, ale też by na takie coś tyle nie wydali:)
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
justyna-wrobel
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 6 Maj 2012, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chciałabym, żeby to tak wyglądało, że naciskam przycisk i makijaż już jest gotowy;)

Też byłam sceptyczna, zanim nie wypróbowałam na własnej skórze różnicy między podkładem klasycznym aplikowanym pędzlem lub gąbką a podkładem airbrush.
Żeby uzyskać taką samą trwałość makijażu - klasycznie - trzeba aplikować bazę, podkład, pudry, róże itp a na koniec wszystko potraktować fixerem.
Przy airbrush wystarczy sam podkład lub ewentualnie pod niego baza.

Podsumowując - pełny makijaż airbrush w Polsce przy takich cenach faktycznie nie będzie miał dużo fanek. Ale jeśli chodzi o łączenie podkłady airbrush + oko klasycznie jak najbardziej warte spróbowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group