Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakazane piosenki
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
KathyLaPoz
maniak
maniak


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 1480
Location: Szczecin

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 12:44    Post subject: Reply with quote

Nie podoba mi się ta piosenka i już!
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
agattt
moderator
moderator


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 13577

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 12:46    Post subject: Reply with quote

KathyLaPoz wrote:
Nie podoba mi się ta piosenka i już!

Wow, siadłabym do stolika i chyba na parkiet już nie wyszła gdyby mi PM coś takiego powiedziała, szczerze Shocked Odechciałoby mi się tego wesela w ciągu sekundy.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
shadow's wife
guru
guru


Joined: 15 May 2011
Posts: 10413
Location: Warszawa

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 12:46    Post subject: Reply with quote

Tak odpowiesz komuś?
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
KathyLaPoz
maniak
maniak


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 1480
Location: Szczecin

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 12:51    Post subject: Reply with quote

shadow's wife Nie, tak nie odpowiem. To po prostu moje zdanie. Poza tym zgadzam się z lauraire.Wątpię, by goście mieli takie życzenia.

lauraire wrote:
Jak dla mnie wesele to nie koncert życzeń, niech każdy zamówi sobie swoją ulubioną piosenkę poczynając od black metalu (takiego fanatyka też będziemy mieć na weselu) kończąc na wspominanym "Straciłaś Cnotę" i z wesela zrobi się jeden wielki chaos...
Myślę, że jeśli zrobi się dobrą listę, która będzie odpowiednio zrównoważona i każdy znajdzie coś dla siebie, nikt wtedy nie stanie się pokrzywdzony i nikt nie będzie się o nic dopominał, a jeśli ciągle muzyka jest grana/puszczana na jedno kopyto to nie ma się co dziwić, że goście przychodzą i się proszą


Temat uważam za zamknięty.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
lauraire
guru
guru


Joined: 23 May 2012
Posts: 8431

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 12:52    Post subject: Reply with quote

Ma prawo się jej nie podobać, a może źle się jej kojarzy, myślę, że wyrozumiały gość to zrozumie i nie będzie się obrażał o taką bzdurę wykrzyknik

Mam nadzieję, że Nasi goście będą bardziej wyrozumiali i zrozumieją, że jakby każdy miał wybierać sobie piosenkę to było by ciężko i że akurat tych 3 piosenek nie chcemy, może są dla Nas przykre.. ? 3 piosenki bez których można się obejść spokojnie.. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
agattt
moderator
moderator


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 13577

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 12:55    Post subject: Reply with quote

To jest forum, każdy ma prawo do swojego zdania. Wypowiadając własne musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje.

Wesele moim zdaniem jest dniem kompromisów i nie zaprzątania sobie głowy pewnymi sprawami. Para młoda powinna być uśmiechnięta, otwarta, przyjazna dla wszystkich (czy im się to podoba czy nie). Żadnej z nas na pewno nie podobałoby się, gdyby na parkiecie wziął nas w obroty pijany spocony wujek - no ale co, wyrwę się i powiem: sorry wujku, nie chcę z tobą tańczyć? Piosenka trwa 3 minuty, korona mi z głowy nie spadnie jak zatańczę. Podobne mam zdanie jeżeli chodzi o "zakazane piosenki".
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Kasztanowa
guru
guru


Joined: 09 Jan 2012
Posts: 11191

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 12:57    Post subject: Reply with quote

lauraire wrote:
Ma prawo się jej nie podobać, a może źle się jej kojarzy, myślę, że wyrozumiały gość to zrozumie i nie będzie się obrażał o taką bzdurę wykrzyknik


Myślę, że żadna piosenka nie wywoła spazmów ani potoku łez smutku na twarzy PM i moim zdaniem to PM powinna przymknąć oko na taką "bzdurę".
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
shadow's wife
guru
guru


Joined: 15 May 2011
Posts: 10413
Location: Warszawa

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 13:05    Post subject: Reply with quote

Nie pozostaje mi nic jak tylko zgodzić się z dziewczynami.
Chyba trochę inaczej pojmuję 'zakazane piosenki' niż Wy. U nas nie będzie 'cudownych rodziców', ani 'kaczuch' i zamienimy je na coś innego... Dajemy dj'owi płytę z piosenkami, które muszą być. Z resztą muzyki zdajemy się na niego, on prowadzi wesela, widzi przy czym ludzie bawią się najchętniej. Nie będzie żadnego zabraniania, ani dj'owi ani gościom.
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
KathyLaPoz
maniak
maniak


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 1480
Location: Szczecin

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 13:11    Post subject: Reply with quote

shadow's wife wrote:
Nie pozostaje mi nic jak tylko zgodzić się z dziewczynami.
Chyba trochę inaczej pojmuję 'zakazane piosenki' niż Wy. U nas nie będzie 'cudownych rodziców', ani 'kaczuch' i zamienimy je na coś innego... Dajemy dj'owi płytę z piosenkami, które muszą być. Z resztą muzyki zdajemy się na niego, on prowadzi wesela, widzi przy czym ludzie bawią się najchętniej. Nie będzie żadnego zabraniania, ani dj'owi ani gościom.


Co w takim razie powiesz gościom, jeśli będą się domagali "Kaczuch"pytajnik
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
shadow's wife
guru
guru


Joined: 15 May 2011
Posts: 10413
Location: Warszawa

PostPosted: Sun 15 Jul 2012, 13:13    Post subject: Reply with quote

Nie sądzę, żeby się domagali, bo będą inne zespołowe gry i zabawy. Jeśli się będą domagać, to niech sobie puszczają. Jednak nie będzie to z naszej inicjatywy zagrane. Rozumiesz różnicę? uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group