Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Venecia Palace- opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 15 Mar 2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... No i właśnie nie chciałabym wesela w "domu weselnym", udającym arystokratyczny przybytek uśmiech. Taka już moja natura, że wolę rzeczy tańsze, lecz autentyczne. Wesele mam w normalnej restauracji w środku miasta, bo jakoś żaden z tak zwanych domów weselnych nie przeszedł selekcji - im mniej kiczu przy okazji ślubu, tym lepiej, moim zdaniem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 15 Mar 2012, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak - ogólnie rónież jestem przeciwniczką wesel w przybytkach tylko i wyłącznie w tym celu budowanych- ten, który wstawiłam, widziałam parę razy przejeżdżając. Jest tak zrobiony, że byłam pewna, że to stoi tu już ze 150 lat, tlyko ktoś wyremontował język

No mi się wydaje, że nie na każdy charakter są takie miejsca Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Mar 2012, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że te faktycznie stare rezydencje nie wyglądają dobrze.. Byłam na weselu w Pałacu w Jabłonnie- pałacyk z zewnątrz ładny, piękne ogrody, ale w środku widać, że niejedna impreza tam się odbyła i co najgorsze- brak klimatyzacji! jeszcze to akurat było dwa lata temu w lipcu, kiedy w Warszawie bylo chyba z 40 stopni... co drugi facet na weselu przepocił marynarke! niedało się wytrzymać.. my, co godzina szliśmy do naszego samochodu, włączaliśmy na 10min klimatyzacje, chłodziliśmy się i wracaliśmy do stołu.... dopiero wieczorem zrobiło się chłodniej, ale wtedy roiło się od komarów.. więc jakoś mnie to przekonuje oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 15 Mar 2012, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lalcia napisał:
Problem w tym, że te faktycznie stare rezydencje nie wyglądają dobrze.. Byłam na weselu w Pałacu w Jabłonnie- pałacyk z zewnątrz ładny, piękne ogrody, ale w środku widać, że niejedna impreza tam się odbyła i co najgorsze- brak klimatyzacji! jeszcze to akurat było dwa lata temu w lipcu, kiedy w Warszawie bylo chyba z 40 stopni... co drugi facet na weselu przepocił marynarke! niedało się wytrzymać.. my, co godzina szliśmy do naszego samochodu, włączaliśmy na 10min klimatyzacje, chłodziliśmy się i wracaliśmy do stołu.... dopiero wieczorem zrobiło się chłodniej, ale wtedy roiło się od komarów.. więc jakoś mnie to przekonuje oczko



W starych murach jest zazwyczaj chłodniej, więc po prostu pechowo trafiłaś..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Mar 2012, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lalcia napisał:
Problem w tym, że te faktycznie stare rezydencje nie wyglądają dobrze.. Byłam na weselu w Pałacu w Jabłonnie- pałacyk z zewnątrz ładny, piękne ogrody, ale w środku widać, że niejedna impreza tam się odbyła i co najgorsze- brak klimatyzacji! jeszcze to akurat było dwa lata temu w lipcu, kiedy w Warszawie bylo chyba z 40 stopni... co drugi facet na weselu przepocił marynarke! niedało się wytrzymać.. my, co godzina szliśmy do naszego samochodu, włączaliśmy na 10min klimatyzacje, chłodziliśmy się i wracaliśmy do stołu.... dopiero wieczorem zrobiło się chłodniej, ale wtedy roiło się od komarów.. więc jakoś mnie to przekonuje oczko


Myślałaś może o hotelu Warszawianka w Jahrance, albo o jakiejś innej lokalizacji w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Mar 2012, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lokal kiczowaty ale bardzo "fotogeniczny". Oczywiście tylko wtedy gdy zdjęcia robi bardzo dobry fotograf ja np. Piotrek.
Zdjęcia z imprezy w Pałacu można zobaczyć http://piotrknap.com/blog/?p=2427
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Mar 2012, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie wciąż poszukuje uśmiech chociaż podoba mi się ta villa radość... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martka465
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Cze 2013, 7:20    Temat postu: Venecja Palace Odpowiedz z cytatem

Właśnie wczoraj wróciłam,rozliczaliśmy się z Panem G słuchajcie gorszych oszustów dawno nie widziałam,w listopadzie uastalał z nami inne rzeczy a wczoraj to co mówił ,że jest za darmo trzeba było słono płacić, w sumie za wesele na 178 osób zapłacilismy o wiele za duzo,nie polecam zastanówcie się kilka razy zanim zdecydujecie się na wesele w tym miejscu.dolicza sobie jakąś waloryzację za jedzenie 2,9 która za 178 osób wynosi 1326 zł barman miał kosztować 600 zł a jak przyszło co do czego to musielismy zapłacić 1100 zł.eh szkoda gadać,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Pią 14 Cze 2013, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale co z umową NA PIŚMIE? Bo jak żalą się osoby, co większość na gębę załatwiały to nie za bardzo mi szkoda..

Co nie zmienia faktu, że właściciel może okazać się tylną częścią ciała, poniżej pleców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group