Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Villa Radość Warszawa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 13:20    Temat postu: Villa Radość Warszawa Odpowiedz z cytatem

Koleżanka mi pokazała strone- faktycznie wszystko wygląda idealnie, na maila przysłali mi zdjęcia wnętrz- bajecznie. Ma ktoś jakieś doświadczenia? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ja tego wcześniej nie znalazłam? Znasz ceny?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ja Cię, o ja Cię ale piękna!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest idealna, aczkolwiek trochę ciężko jest się z nimi skontaktować.. Na maila odpowiedzieli mi po 3 tyg chyba, a tel zazwyczaj nie odbierają albo "abonent czasowo niedostępny". Dopiero jak odezwałam się bezpośrednio do właścicielki na fb, bo to znajoma koleżanki i mi podała namiar, to podesłali mi inne zdjęcia. W środku jest jeszcze piękniej niż na zewnątrz!
Ale ja tego też nie znalazłam jak szukałam sal, dopiero linka podesłała mi koleżanka. Podsyłam kilka fotek z tych co mi przesłali:
[img]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=2b61721bfd&view=att&th=135dfbf1024d9cb3&attid=0.1.9&disp=inline&safe=1&zw[/img]
[img]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=2b61721bfd&view=att&th=135dfbf1024d9cb3&attid=0.1.11&disp=inline&safe=1&zw[/img]
[img]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=2b61721bfd&view=att&th=135dfbf1024d9cb3&attid=0.1.13&disp=inline&safe=1&zw[/img]
Ale ceny niestety wysokie- przy pakiecie podstawowym, gdzie w sumie brakuje niektórych rzeczy życzą sobie 350zł za osobe! To najdroższe miejsce jakie w ogóle widziałam. No, może jeszcze taka cena w Pałacu w Jabłonnie jest, ale tu przynajmniej ładniej :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia chyba się nie wyświetlają, bo są za duże.. Ale jak przekopiujecie sobie linki to powinny się otwierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanka88
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2012
Posty: 31

PostWysłany: Pon 19 Mar 2012, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz ofertę cenową od nich? - już dojrzałam cenę, eeeee niech se w nos wsadzą, w Arkadii płacę 200 język Już miałam podpisywać umowę z hotelem Arkadia Royal w Aninie, a tu takie cudo moje oczy ujrzały, że muszę do nich się przejechać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już u nich byłam- pięknie i zupełnie inaczej niż wszędzie. natomiast cena jest 150zł/os, ale bez jedzenie bez niczego tylko za samo wynajęcie miejsca;) więc catering, stoły, krzesła, oświetlenie wszystko trzeba we własnym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lalcia napisał:
Już u nich byłam- pięknie i zupełnie inaczej niż wszędzie. natomiast cena jest 150zł/os, ale bez jedzenie bez niczego tylko za samo wynajęcie miejsca;) więc catering, stoły, krzesła, oświetlenie wszystko trzeba we własnym zakresie.



No to łączna cena może wyjść z 350 zł.

Wiesz to Belvedere jest bardzo sympatyczne. Co Ty na to? Przyjęcie w Łazienkach Królewskich
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o belvedere słyszałam średnie opinie o jedzeniu, koszt najtańszego menu to 350zł i dodatkowo 27zł chyba opłata korkowa... więc wyjdzie zbyt drogo jak na coś takiego.. to za taką kasę wolałabym w villi radośćoczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2012, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze Pałacyk Julianna czy jakoś tak w Piasecznie. W Jabłonnej chyba tez jest jakiś Pałacyk.

http://www.villajulianna.pl/kontakt/

http://www.palacykotrebusy.pl/
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group