Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna wyszczuplająca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Syntia a stringi nie wżynają się? Oczywiście nie w pośladki, ale nad nimi. Jak zakładam obcisłe stringi to mi się wżynają po bokach :/


Jak nie są za ciasne i nie mają bardzo cienkiego paseczka to nie, nawet przy większej ilości tłuszczyku (ja mi teraz;p) nie wżynają się. Za to jak teraz przy tłuszczyku włożę takie z cienkimi paseczkami to niezbyt estetycznie wygląda..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
agattt napisał:
Syntia a stringi nie wżynają się? Oczywiście nie w pośladki, ale nad nimi. Jak zakładam obcisłe stringi to mi się wżynają po bokach :/


Jak nie są za ciasne i nie mają bardzo cienkiego paseczka to nie, nawet przy większej ilości tłuszczyku (ja mi teraz;p) nie wżynają się. Za to jak teraz przy tłuszczyku włożę takie z cienkimi paseczkami to niezbyt estetycznie wygląda..

Dokładnie, nawet bez tłuszczyku będą się wżynać jak są źle dobrane, natomiast w dobrym rozmiarze będą nawet i z tłuszczykiem ładnie wyglądać. Ja mam często problem z doborem rozmiaru hehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syntia
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 161
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Syntia a stringi nie wżynają się? Oczywiście nie w pośladki, ale nad nimi. Jak zakładam obcisłe stringi to mi się wżynają po bokach :/


Troszkę na pewno bo mimo wszystko bielizna musi ścisnąć tu i ówdzie uśmiech

Nawet jak są dobrze dobrane rozmiarowo to i tak odrobinę będą się wżynać bo przecież muszą być "przyciasnawe".

A co do rozmiaru to spotkałam się z poglądem, że bielizna wyszczuplająca/modelująca powinna być rozmiar mniejsza. Osobiście się z tym nie zgadzam. Ja sobie poprzymierzałam w sklepach a zamówiłam taniej przez internet. uśmiech
_________________


"Jedno słowo przed ołtarzem i jesteś żonaty, jedno słowo we śnie i jesteś rozwiedziony" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzia29
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 7

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałam: Kupiłam te za 35 zł. Kurcze, myślałam, że będą do d..., ale jestem bardzo miło zaskoczona. Po pierwsze ten silikon u góry robi tak, że one sie nie rolują i nie spadaja jak się pochylisz, zegniesz tu i tam - trzymaja się rewelacyjnie. Co do wyszczuplenia to brzuch jest spłaszczony, ale bez masakry, że nie można oddychać. Paski na pośladkach ładnie się układają i nie wcinają. Tyłek delikatnie podniesiony co mi się podoba akurat hehe. Jakość tkaniny też bardzo dobra. Ogólnie byłam na imprezie w nich trzy razy i super. Mojej mamie też kupiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam czegoś takiego- chodzi mi o wyszczuplenie TYLKO grónej partii brzucha......
http://img.bazarek.pl/36204/6007/145691/133065256546c19f5540d45.jpg

Kupiłam w lidlu, ale o kant d...y można to potłuc, chyba powinnam poszukac czegoś a la body- od razu z częścią majtkową......

Gdzie można to znaleźćpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, Allegro:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=pas+wyszczuplaj%C4%85cy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syntia
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 161
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, zmierz sobie ten pas najpierw w jakichś sklepach w galeriach handlowych. Ja mierzyłam i nie polecam, brzuch się tak rozkłada, że wypływa dołem pod pasem...
_________________


"Jedno słowo przed ołtarzem i jesteś żonaty, jedno słowo we śnie i jesteś rozwiedziony" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
szukam czegoś takiego- chodzi mi o wyszczuplenie TYLKO grónej partii brzucha......
http://img.bazarek.pl/36204/6007/145691/133065256546c19f5540d45.jpg

Kupiłam w lidlu, ale o kant d...y można to potłuc, chyba powinnam poszukac czegoś a la body- od razu z częścią majtkową......

Gdzie można to znaleźćpytajnik


Szukaj na rynkach i halach targowych. Ja kiedyś takie miałam, kupiłam na hali targowej, chyba za 80zł. Służyły mi dzielnie przez 3 lata, używane były dość często. Niestety je zostawiłam gdzieś po imprezie język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamówiłam te same, mam nadzieję, że będą fajne.
http://www.feminafit.pl/files/bielizna/Pani_perfekcja.jpg

Kupiłam też dzisiaj biustonosz. Prosty, śnieżnobiały. Już wiem jak pomocne są silikonowe wstawki w pasku otaczającym plecy- nawet bez ramiączek stabilnie się trzyma i nie mam wrażenia, że zaraz mi zjedzie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2012, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
Zamówiłam te same, mam nadzieję, że będą fajne.
http://www.feminafit.pl/files/bielizna/Pani_perfekcja.jpg

Kupiłam też dzisiaj biustonosz. Prosty, śnieżnobiały. Już wiem jak pomocne są silikonowe wstawki w pasku otaczającym plecy- nawet bez ramiączek stabilnie się trzyma i nie mam wrażenia, że zaraz mi zjedzie Smile

Ja zrobiłam wczoraj dokładnie takie same zakupy jak Ty, Iris Very Happy
Majtasy wyszczuplające zakupiłam w Triumphie. Kosztowały sporo ale potrafią cuda. Mają taki silikonowy pasek i fajnie trzymają się pod cycem.

Biustonosz też kupiłam, z odpinanymi ramiączkami. Również posiada silikonowe paski na dole. Też dobrze się trzyma Smile
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group