Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zrozpaczona 19.05.2012 sala została sprzedana przed weselem Sosnowiec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę właśnie nad spotkaniem z jakimś radcą prawnym. Zapytam się jakie mam prawa, co zrobić w takim przypadku. W umowie mam tylko, że wszystko co nie zawiera umowa - reguluje kodeks cywilny. Dlatego sama nie wiem co mogę, a czego nie. Rodzice i rodzinka są raczej za tą nową salą. Światełko w tunelu jest oczko
_________________
Zaręczona 27.10.2010 - w dzień moich 25 urodzin na Gran Canarii

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedz mi, czy w umowie masz mowę o zaliczce, czy zadatku?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Diusia"]Myślę właśnie nad spotkaniem z jakimś radcą prawnym. Zapytam się jakie mam prawa, co zrobić w takim przypadku. /quote] no i tak będzie najlepiej uśmiech
no to dobrze, że rodzinka popiera tę salę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro 7 Gru 2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W umowie nie mam nic o zaliczce, mam tylko taki dowód wpłaty i tam jest napisane, że zaliczka na wesele itd. Eh mój Połówek marudzi, że to za daleko więc jeszcze sali nie mamy. Nie wiem co robić wziąć bajeczną salę jakieś 30 km w jedną stronę czy restaurację prawie nie miejscu ;( Rodzice są za salą, jedynie Połówek jest przeciwny... Jak myślicie? No i jeszcze na sali byłoby wesele 2 dniowe, a w restauracji tylko jednodniowe.
_________________
Zaręczona 27.10.2010 - w dzień moich 25 urodzin na Gran Canarii

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 7 Gru 2011, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zrobiła na tej sali. Po pierwsze jak macie kucharki to ciężko w przypadku wersji restauracja będzie poodkręcać to wszystko co z nimi umówiliście (my na tym etapie mieliśmy sporo już produktów pokupionych, typu cukier, galaretki, owoce w puszkach itd., więc jakby nam się coś takiego trafiło to i tak szukalibyśmy sali). Po drugie- z wesela zostaje mnóstwo rzeczy do jedzenia więc poprawiny to moim zdaniem fajna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro 7 Gru 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem tego samego zdania, no i mama chciała właśnie takie wesele na sali z kucharkami, a nie w restauracji. Tylko jak mam przekonać połówka... Dziwne to wszystko bo przecież miało być na sali, miały być dwa dni... a teraz nagle problem. Dochodzi kwestia przewozu osób, ale zawsze dochodzą jakieś dodatkowe koszty, a przecież nie my zrezygnowaliśmy z poprzedniej sali tylko zerwano z nami umowę...
_________________
Zaręczona 27.10.2010 - w dzień moich 25 urodzin na Gran Canarii

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diusia, rozmawialiście już z zespołem lub fotografem o planowanej zmianie terminu? Czy w ogóle wcześniej mają jeszcze wolny termin..?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy mają wolny ten termin. Ehh powiem Wam szczerze, że nie wiem czy ten ślub się w ogóle odbędzie. Przez to całe zamieszanie nie umiemy się dogadać z połówkiem. Ja jestem za salą on teraz zmienił zdanie i chce restauracje. Zero kompromisu smutny jutro jego rodzice przyjeżdżają na rozmowę... W sumie nie wiem dlaczego jak oni za nic nie płacą, bo nie chcą mu pomóc... Boję się smutny
_________________
Zaręczona 27.10.2010 - w dzień moich 25 urodzin na Gran Canarii

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diusia i co tam uradziliście pytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh trochę u nas się dzieje... W piątek moja mama przekonała rodziców Połówka, a ja mojego Połówka do sali. Jak jego rodzice wychodzili od nas dostali telefon, że jego babcia zmarła... Mieliśmy w sobotę jechać zobaczyć i podpisać umowę z salą, a tu rano dostaliśmy telefon, że mój dziadziuś umarł... wczoraj mieliśmy 2 pogrzeby w jeden dzień. Koszmar!wykrzyknik Wszystkie przygotowania stanęły. No ale cóż w takiej sytuacji można zrobić. Najgorsze są właśnie takie sytuacje. Wesele planowaliśmy jakieś 1,5 roku przed, a takich smutnych wydarzeń nie da się zaplanować i wykluczyć, że się wydarzą...
_________________
Zaręczona 27.10.2010 - w dzień moich 25 urodzin na Gran Canarii

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group