Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Gołe" sukienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i modelka to sobie może to załozyć- przyjrzyjcie sie, jak obłędną ma figurę, jaką wydłużoną, wyrazistą- ale cienka jest jak patyk
wykrzyknik
Cool , zazdroszczę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oJ TAM Karolcia, każda z nas może taką założyć tylko trzeba się odważyć. Masa jest takich dziewczyn, które bez sensu mają kompleksy chociaż wyglądają obłędnie. Odwagi Babki, odwagi uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e, to jest po prostu samoświadomość. Nie założę nigdy czegoś, w czym będę wyglądać karykaturalnie Cool
A patrząc na wiele zdjęć sukien ślubnych na allegro, niektórym pannom mł przydałaby się jakaś doza samokrytycyzmu. język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabla ma cudne suknie z rękawkami. Pięknie wyszczuplają i na dodatek mają fantastycznie podkreślone plecy. Dopracowane do najdrobniejszego szczegółu. W Warszawie są dostępne w Carmen (tam je mierzyłam) a w Gdyni to nie wiem gdzie oczko

Ewa-Gdy, takie opadające w dół kiecki są po prostu źle dopasowane albo za duże oczko Normalnie powinna się trzymać tam gdzie trzeba oczko Choć ja nie jestem zwolenniczką wielgaśnych dekoltów na ślub. Jakoś mi się tak wydaje, że nie wypada akurat tego dnia. Ale to rzecz gustu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natik
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 681
Skąd: Skontowni

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając sukni ślubne też pytałam o jakieś z ramiączkami, ale gdy przymierzyłam okazało się, że to nie dla mnie, bo straszni poszerza ramiona i dużo lepiej wyglądam w klasycznej bez ramion. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś nakryciem, bo ślub w październiku....
_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group