Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Gołe" sukienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Spasi, z tym środkowym golfem to przesadziłaś język nie chce wyglądać jak Joanna d'Arc.
Bardziej mi się podoba ta ostatnia propozycja. Natomiast bardzo mnie ciekawi dlaczego właśnie na takie gołe sukienki jest popyt?! I ku mojemu rozczarowaniu w salonach spotykam może jedną, góra dwie propozycje z rękawkami.

lol Uśmiałam się tym tekstem o Joannie d'Arc. Ja tylko wrzucałam na szybko zdjęcia sukienek zakrytych na górze które mi wpadły w oko język
A ta druga z tych co Pralinka wrzuciła rzeczywiście śliczna.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te gołe są bardziej uniwersalne - potem możesz dobrać sobie górę wg Twojego pomysłu, stąd taki popyt na nie. Wiele sukienek ma wariant z takim nakładanym bolerkiem, które wygląda jak ich integralna część.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi te gołe po prostu bardziej się podobają. Lubię odsłonięte ramiona, a uwielbiam odsłonięte plecy. Te z rękawkami nawet krótkimi są nie bardzo w moim typie i sądzę, że po prostu jestem w większości, dlatego też tyle ich się produkuje.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Te gołe są bardziej uniwersalne - potem możesz dobrać sobie górę wg Twojego pomysłu, stąd taki popyt na nie. Wiele sukienek ma wariant z takim nakładanym bolerkiem, które wygląda jak ich integralna część.


No to ja jestem dziwna, bo mnie się wszelkie bolerka nie podobają. Jakoś tak...nie wiem, sukienka traci cały urok yyyy

Jak ma się w miarę smukłe przedramiona to ja rozumiem takie rozwiązanie, ale dlaczego najczęściej wybierają to kobiety, którym trochę zwisa język
Nie chcę nikogo urazić, może byłam po prostu na takich ślubach.
Moja kuzynka miała kiedyś taką sukienkę jak Liszowska, cały czas ją podciągała do góry, a cycek to jej pachą wychodził lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Marga napisał:
Te gołe są bardziej uniwersalne - potem możesz dobrać sobie górę wg Twojego pomysłu, stąd taki popyt na nie. Wiele sukienek ma wariant z takim nakładanym bolerkiem, które wygląda jak ich integralna część.


No to ja jestem dziwna, bo mnie się wszelkie bolerka nie podobają. Jakoś tak...nie wiem, sukienka traci cały urok yyyy

Jak ma się w miarę smukłe przedramiona to ja rozumiem takie rozwiązanie, ale dlaczego najczęściej wybierają to kobiety, którym trochę zwisa język
Nie chcę nikogo urazić, może byłam po prostu na takich ślubach.
Moja kuzynka miała kiedyś taką sukienkę jak Liszowska, cały czas ją podciągała do góry, a cycek to jej pachą wychodził lol


Mraaauuu ale masz seksowny avatar uśmiech Marga chyba napisała o takich "bolerkach" zakładanych przez głowę. Wygląda to identycznie jak na zdjęciach, które wkleiłam. Nie wiem czy można kupić oddzielnie.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie o takie bolerka mi chodzi - są w ofercie do bardzo wielu sukien, a można je również kupić oddzielnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 1 Gru 2011, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ja nienawidzę gołych pleców w sukienkach- nawet ta, którą niby sobie wybrałam ma odsłonięte plecy.. szlag mnie trafia,że tak ciężko coś innego znaleźć....... Akurat mam dość ....otłuszczone i nieforemne plecy, więc w życiu bym ich nie odsłoniła.....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 1 Gru 2011, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolinka, nie bądź dla siebie zbyt krytyczna.
Ja jestem z bolerkiem na nie, zagotowałabym się.
Myślę, że zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie. Może koronka do ramion z tyłu, a z przodu głęboki dekolt uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 535
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to..? albo ... albo...

O, albo ta; i druga jej strona ;
Hmm? uśmiech I jak?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta ostatnia właśnie jest "goła", tylko że modelka ma na sobie bolerko język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group