Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Endorfina Foksal w Warszawie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronika194
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 16:06    Temat postu: Endorfina Foksal w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech

Jestem nowa na tym forum. Planuję ślub w sierpniu 2012 i wpadła mi w oko restauracja Endorfina na Foksal. Czy któraś z Was miala tam wesele? Zależy mi na opinii, bo miejsce piękne uśmiech

Z góry dziękujęwykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie reklamujesz tego miejsca to:

1. Miejsce jest ładne uśmiech
2. Takie "hamerykańskie" trochę, ale spoko.
3. Ja przed wyborem swojej knajpy rozglądałam się w poszukiwaniu opinii. Co z tego, jak połowa ocen to konkurencja, a druga połowa właściciele? No i co z tego, jak miejsce tak mi się cholernie podobało, że w sumie odkąd je zobaczyłam, wiedziałam, że to i żadne inne.
4. W dzisiejszych czasach miejsca serwujące kiepskie jedzenie, mające fatalną obsługę bardzo szybko plajtują. W sumie każde miejsce stara się trzymać fason, bo na tym zarabia, a gdyby ten fason przestało trzymać, szybko straciłby swoją renomę i kasę z tego.

Wniosek: Jeśli Ci się podoba, idź, obejrzyj menu, pogadaj z właścicielem i nie czytaj opinii na necie, bo w większości to stek bzdur i kłamstw serwowanych przez właściciela (och, ach, ojej) i konkurencję (beznadzieja, syf, kiła, mogiła)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalisz irek
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 1

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ! byliśmy na weselu w tym miejscy z żonką u przyjaciela, więc myśle ze :
jedzenie pyszne ale za mało, wszyscy przy stole bylismy głodni i jedlismy suche bułki, jak podali szwedzki stól nikt nie tańczył bo kolejka przy stole sie zrobila,
mało miejsca na tańce, para młoda miala problemy zeby cos zaprezentowac,
kibelki na dole więc starsi ludzie mieli problem zeby trafic i zejsc tyle schodów, a na tych schodach za kurtyną remont, więc powodzenia jak jakies dziecko spadnie 2 metry w dól, ogólnie nie polecam
_________________
irek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalisz irek napisał:
hej ! byliśmy na weselu w tym miejscy z żonką u przyjaciela, więc myśle ze :
jedzenie pyszne ale za mało, wszyscy przy stole bylismy głodni i jedlismy suche bułki, jak podali szwedzki stól nikt nie tańczył bo kolejka przy stole sie zrobila,
mało miejsca na tańce, para młoda miala problemy zeby cos zaprezentowac,
kibelki na dole więc starsi ludzie mieli problem zeby trafic i zejsc tyle schodów, a na tych schodach za kurtyną remont, więc powodzenia jak jakies dziecko spadnie 2 metry w dól, ogólnie nie polecam


Rolling Eyes

Za mało jedzenia na weselu...
Byłam na naprawdę wielu weselach. Od przyjęć hucznych, w salach niemal balowych, po wiejskie potupaje. Jedzenie było różne, ale nigdy nie siedziałam głodna.
Jedliście suche bułki, biedactwa... Sorry, ale ściemą mi to śmierdzi na kilometr.
Przez takich jak Ty opinie w necie są nic nie warte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika194
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że z ilością jedzenia nie będzie raczej problemu. zależało mi na opinii kogoś, kto organizował tam swoje wesele. Może takowy się jeszcze znajdzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 10:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robi_robi
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro 23 Lis 2011, 16:08    Temat postu: Wesele w Pałacu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich uśmiech

Aby wesele było niezapomniane nie wystarczy już ekstra zespół i pyszne jedzenie teraz każde wesele musi mieć coś oryginalnego i wyróżniać się. Ja idę na spotkanie w piątek do Pałacu, na razie brzmi obiecująco. Napiszę jakie były wrażenia po spotkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika194
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 23 Lis 2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz koniecznie!

ja też się chyba wybiorę, bo faktycznie w necie są skrajnie różne opinie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 23 Lis 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe, że popadam w paranoję, jednak coś mi tu pachnie reklamą oczko. I znów postuluję, by możliwosc zakładania nowych tematów była dostępna dla osób z określonym stażem oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika194
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 25 Lis 2011, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugerujesz że powinnam zarejestrować się na forum rok przed podjęciem decyzji o ślubie? tak na wszelki wypadek, żeby nie było że reklamuję?

Faktycznie paranoja oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group