Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plener ślubny w Warszawie lub okolicach
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 12:07    Temat postu: Plener ślubny w Warszawie lub okolicach Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, może znacie jakieś piękne miejsca w Warszawie lub okolicach gdzie można wykonać ładne zdjęcia plenerowe? Chodzi mi raczej o zdjęcia w jakimś parku, lesie czy innym terenie zielonym. Może być np. jakiś park przy starym pałacyku. Coś w tym stylu. Niestety znudziły mnie Łazienki, Saski czy Wilanów. Złaziłam je już sto tysięcy razy i też przyznam się, że zbyt dużo zdjęć ślubnych tam powstało żebym i ja chciała swoje tam mieć. Macie może jakieś rady, pomysły? Za wszystkie będę bardzo wdzięczna Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo jest miejsc jeśli chodzi Ci o kawałek zieleni uśmiech Cytadela, pałac w Młocinach, Radziejowice (to już pod Warszawą), Pałac w Jabłonnie, Ogród Saski, Zegrze i okolice. Poszukaj w necie, jest tego mnóstwo! uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że nie jestem dziewczyną, napiszę...uśmiech
Spróbujcie może podejść do sprawy od nieco innej strony. Porozmawiajcie z fotografem i wspólnie wybierzcie miejsce tak, by komponowało się z Waszymi osobowościami i wyglądem. Samo znalezienie fajnego miejsca nie wiele wnosi.
Pozdrawiam,
Krzysztof
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, fotograf też może Wam coś ciekawego zaproponować oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko również zależy od tego kiedy te zdjęcia mają być robione. W Powsinie jest piękny ogród botaniczny, ale trzeba trafić na odpowiedni okres kwitnięcia tego co by nas interesowało. Otwock i okolice- kolejne piękne rejony, lasy, rzeka Świder, pałacyk prezydencki w Otwocku Wielkim, kolejne lasy w okolicach warszawy można znaleźć w Nadarzynie, Podkowie Leśnej, a i do Kampinowskiego Parku Narodowego też daleko nie jest. A i Park Skaryszewki na warszawskiej Pradze też jest niczego sobie. Miejsc na plener ślubny jest tyle, że my to będziemy mieli problem żeby wybrać. Na szczęście nasz fotograf od razy zapowiedział ,że jest gotów z nami pojeździć w różne miejsca żeby sesja była urozmaicona.

Popr.pisownię/mod/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Otwocku Wielkim jest fajnie, tylko to kawałek od Warszawy oczko Zależy co forumka rozumie przez "pod Warszawą".
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliszama napisał:
Mimo, że nie jestem dziewczyną, napiszę...uśmiech
Spróbujcie może podejść do sprawy od nieco innej strony. Porozmawiajcie z fotografem i wspólnie wybierzcie miejsce tak, by komponowało się z Waszymi osobowościami i wyglądem. Samo znalezienie fajnego miejsca nie wiele wnosi.
Pozdrawiam,
Krzysztof


Oj tak uśmiech. Nasz fotograf też jest tego zdania - robi zdjęcia parom na motorze, kombajnie, zdezelowanym przystanku, w wagonach Kolei Mazowieckich, na żwirowisku... Zdjęcia są klimatyczne, naprawdę wyjątkowe uśmiech. My sobie marzymy o zdjęciach na rowerkach, pośród konwaliowego lasu... zobaczymy jak wyjdzie uśmiech. W każdym razie, czasem kluczem może nie być miejsce, a własnie Para Młoda lub inicjatywa fotografa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
Na szczęście nasz fotograf od razy zapowiedział ze jest gotów z nami pojeździć w różne miejsca żeby sesja była urozmaicona.
Oby była... W takich przypadkach można nie zdążyć zrobić jednego dobrego zdjęcia, tracąc czas na przejazdy.

Marga - rokuje fajnie! Powodzenia:)
Scaliłem posty/mod/
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem dziewczyną, więc napiszę oczko
Jak wcześniej eliszama napisał, sesję najlepiej dobierać do wyglądu i charakteru PM. Popularne czy pozornie atrakcyjne miejsce może źle wyglądać, jeśli nieodpowiednio dobierze się pomysły i modeli.

Miejsc w Warszawie i okolicach nie brakuje, fotograf powinien sypnąć pomysłami oczko
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliszama napisał:
spasi napisał:
Na szczęście nasz fotograf od razy zapowiedział ze jest gotów z nami pojeździć w różne miejsca żeby sesja była urozmaicona.
Oby była... W takich przypadkach można nie zdążyć zrobić jednego dobrego zdjęcia, tracąc czas na przejazdy.

Marga - rokuje fajnie! Powodzenia:)
Scaliłem posty/mod/

\Bez przesady...Przecież nikt nie napisał że to będzie na szybkiego. Można spędzić dwie godzinki w jednym miejscu i udać się w drugie. Akurat widziałam prace tego fotografa i wychodzi to bardzo fajnie. Jedna para miała część zdjęć miejskich, część w plenerze i na sam koniec zdjęcia w fontannie i bardzo fajnie wyglądały.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group