Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

only_hope wyszła za mąż
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 14:16    Temat postu: only_hope wyszła za mąż Odpowiedz z cytatem

I nadszedł czas na mnie uśmiech
Więc w piątek pojechaliśmy zawieźć napoje, ciasta i słodycze na salę. Zobaczyłam ją już ustrojoną i byłam zachwycona uśmiech Późnym popołudniem i wieczorem przyjechali znajomi i rodzinka na tradycyjne trzaskanie. 5 muszli klozetowych i 3 umywalki poszły i cała masa talerzy. Przed 23 poszłam spać, chociaż nie było łatwo zasnąć. W sobotę budzik miałam nastawiony na 6 rano. Zjadłam śniadanie, nadmuchaliśmy balony na samochody i o 7.15 byłam u fryzjera. Fryzjer, makijaż i jak zobaczyłam się w lustrze to sama siebie nie mogłam poznać. Pierwszy raz poczułam się wyjątkowo. Kierowca przywiózł mnie do domu, czmychnęłam bokiem, bo na parterze domu byli już pierwsi goście. Mama i siostra pomogły mi się ubrać. O 11 przyjechał fotograf i zrobił mi małą sesję zdjęciową. Zadzwoniłam do mojego zbysia z pytaniem czy wszystko w porządku. W międzyczasie przyjechały moje przyjaciółki i weszły na górę do mnie żeby podtrzymać mnie na duchu bo byłam strasznie zestresowana. O 12.15 przyjechał do mnie narzeczony. Do końca życia nie zapomnę jego spojrzenia gdy mnie zobaczył. Pocałował i podarował bukiet, który nota bene był przepiękny. Błogosławieństwo rodziców, łzy w oczach. Goście byli zachwyceni naszym wyglądem. Gości zawieziono do kościoła. O 12.45 my pojechaliśmy do kościoła. na placu kościelnym byli nasi znajomi i dalsza rodzina. Weszliśmy do kościoła i niecierpliwie czekali na rozpoczęcie mszy. Potem przysięga. Bałam się bardzo że głos będzie mi się trząsł, ale wszystko było idealnie. Później mnóstwo ryżu, grosików i płatków róż a później życzenia od znajomych. Przyjechaliśmy na salę, otrzymaliśmy mnóstwo cudownych życzeń. Pierwszy taniec, chociaż wogóle nie ćwiczonych wyszedł chyba nie najgorzej. Zjedliśmy po kawałku tortu i pojechaliśmy na sesję. I nagle poprawiła się pogoda, wyszło słońce. Dzięki temu mamy piękne zdjęcia plenerowe. Wróciliśmy na salę i bawiliśmy się do północy. O północy oczepiny i podziękowania dla rodziców. Były piękne, wszyscy płakali ze wzruszenia. Zabawa trwała do 3 nad ranem. Wróciliśmy do siebie a tam niespodzianka od męża: dróżka z płatków prowadząca do łóżka, czerwona pościel, małe świeczuszki, wino. Pięknie było oczko
Cały dzień czułam się jakbym była na ślubie kogoś innego. jakbym stała z boku i obserwowała. Dziewczyny chłońcie każdą chwilę tego pięknego dnia bo mija bardzo szybko. Powiem wam że to niezwykłe uczucie mieć męża oczko Zdjęcia będą jak tylko dostaniemy je od fotografa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje Very Happy Życzę dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia bukiet
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego wykrzyknik! dużo miłości i dbajcie o siebie na wzajem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję oczko

Widzę, że z tą pogodą jest tak, że każdej młodej parze sprzyja. Nawet jak jest brzydko, deszczowo to odrobinę słoneczka zawsze pokaże oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ode mnie również moc gorących życzeń. Kochajcie się każdego dnia jeszcze mocniej!! szampan
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech Wasza wspólna odtąd droga będzie słoneczną ścieżką szczęśliwości! Bądźcie szczęśliwi, niech radość tego dnia opromienia Wasze życie. I czekamy na zdjęcia uśmiech
Gratulacje!! kwiatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego uśmiech Cieszę się, że wszystko wyszło tak, jak sobie to zaplanowaliście. Oby Wasze dalsze życie też tak wyglądało uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje uśmiech
Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Only_hope - wielkie gratulacje dla Ciebie i Męża uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najalepszego uśmiech
Czytając czuć emocje jakie w Tobie zagościły uśmiech
Dużo dużo szczęścia!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group