Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ten pierwszy raz i kto co lubi
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
View previous topic :: View next topic  

Ile miałaś lat jak straciłaś dziewictwo
poniżej 16
8%
 8%  [ 9 ]
16-17
16%
 16%  [ 18 ]
18-19
32%
 32%  [ 36 ]
20-21
23%
 23%  [ 26 ]
22-23
11%
 11%  [ 13 ]
24-25
8%
 8%  [ 10 ]
Total Votes : 112

Author Message
Mani_ani
guru
guru


Joined: 17 Jul 2013
Posts: 3497

PostPosted: Tue 24 Sep 2013, 19:19    Post subject: Reply with quote

Mnie zaskoczyło to jak jeden post niewygodny dla innych potrafi wywołać LAWINĘ komentarzy język
_________________



Last edited by Mani_ani on Sat 28 Sep 2013, 18:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
nheledore
moderator
moderator


Joined: 15 Jul 2011
Posts: 6798
Location: K/T

PostPosted: Tue 24 Sep 2013, 19:26    Post subject: Reply with quote

No i dobrze! uśmiech
To jest forum, pełno kobiet, każda ma swój styl życia, takie konfrontacje są super, dopóki oczywiście są bez przegięć, kultura musi być lol

Poza tym, takie światopoglądowe dyskusje są zwykle najbardziej ożywione, bo każdy z nas ma na ten temat coś do powiedzenia, każdy jakoś inaczej to widzi. To jest fajnie uśmiech

Ale odjeżdżam od tematu:P
Back to top
View user's profile Send private message
Mani_ani
guru
guru


Joined: 17 Jul 2013
Posts: 3497

PostPosted: Tue 24 Sep 2013, 19:33    Post subject: Reply with quote

Oj tak, są bardzo ożywione Very Happy Przede wszystkim wtedy, kiedy każda strona jest przekonana o swojej racji i obie strony mają zupełnie przeciwne przekonania uśmiech Czasem ciężko jest kogoś nie urazić, nawet nieświadomie.

Przepraszam, ja zapoczątkowałam OT i go kontynuuję, ale już kończe Smile
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
dariuszkkkk
początkujący
początkujący


Joined: 14 Nov 2013
Posts: 1

PostPosted: Wed 20 Nov 2013, 12:27    Post subject: Reply with quote

w wieku 22 lat. nie żałuję.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Sep 2014
Posts: 732
Location: Śląskie

PostPosted: Sun 2 Nov 2014, 12:49    Post subject: Reply with quote

Ja miałam 18 lat, kochałam go. Po pół roku związku, potem byliśmy jeszcze z półtorej roku:) Nigdy nie żałowałam, mimo, że teraz jestem z kimś innym. Po prostu zrobiłam to z kimś kto był dla mnie i zawsze będzie ważny
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
pearl.jamka
guru
guru


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 3322

PostPosted: Sun 2 Nov 2014, 22:42    Post subject: Reply with quote

Ja też miałam 18 lat. Rok byliśmy razem i nasz pierwszy raz był cudowny uśmiech z perspektywy czasu - cudownie nieporadny (fajnie było się odkrywać itp. celebrować kolejne kroki itp. aż doszło do wiadomego). Byliśmy potem jeszcze jakiś czas razem. W ogóle stwierdzam, że moja pierwsza miłość (i chłopak zarazem) jest cudownym człowiekiem i na tamten czas nie mogłam lepiej trafić. To cenne, bo dziewczyny mają różne doświadczenia, nie zawsze takie miłe.

Z mężem mieliśmy miesiąc bez seksu przed ślubem. Ale to był jego wymysł język A ja nie dość, że zestresowana ślubem to jeszcze bez seksu - no lekka osa się we mnie rodziła, nie powiem. Śmiesznie było. ;D Ze względu na powyższe (pierwszy raz) i nie tylko nie byliśmy swoimi pierwszymi partnerami ale to chyba dobrze - uznałabym, że z chłopem co ma 35 lat i się nie seksował nigdy to na 10000% jest coś nie tak język z oczkiem i zwiałabym gdzie pieprz rośnie Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Page 34 of 34

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group