Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ - jakie wrażenia?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Infatyta45
początkujący
początkujący


Joined: 02 Jun 2022
Posts: 4

PostPosted: Thu 2 Jun 2022, 13:21    Post subject: Reply with quote

Myślę że to będzie owocna konwersacja.
Back to top
View user's profile Send private message
gaduła888
kandydat
kandydat


Joined: 13 May 2022
Posts: 16

PostPosted: Fri 3 Jun 2022, 15:19    Post subject: Reply with quote

Na weselu mojego znajomego to ja miałem zagrać jako DJ! Moja stara konsola do grania już się nie nadawała, dlatego istotne bylo zainwestowanie w nowoczesny sprzęt. Kontroler z oferty https://www.lightingcenter.pl/c-18-dj-c.html okazał się sprzętem idealnym, który pozwolił mi na granie największych hitów i bardzo zgrabne miksowanie muzyki!
Back to top
View user's profile Send private message
HaniaMM
gaduła
gaduła


Joined: 27 Jun 2022
Posts: 344

PostPosted: Sat 1 Apr 2023, 15:47    Post subject: Reply with quote

No to jak stoicie przed wyborem DJ-a z saksofonem oraz konferansjera to koniecznie sprawdź Karaoke Imprezy https://karaokeimprezy.pl/ którzy mają specjalistyczny sprzęt audio-video do organizacji karaoke oraz nagłośnienie i oświetlenie. Zawsze ludzie najlepiej bawią się przy wspólnych wykonach ulubionych hitów, a akurat w ich przypadku można liczyć na olbrzymią bazę kilkudziesięciu tysięcy licencjonowanych zawodowych aranżacji utworów karaoke. Dlatego warto się po prostu przekonać i co najważniejsze mieć świetnych specjalistów, którzy poprowadzą imprezę na świetnym poziomie, tak aby goście się super wybawili.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group