Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Seb Kam Sosnowiec uwaga !!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mar82
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 9
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 12:25    Temat postu: ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś będzie brał ślub w Sosnowcu to stanowczo odradzam fotografa, który obsługuje śluby cywilne w Pałacu Schoena, a dokładniej firmę Foto Design SebKam.

To jest nie do opisania w kulturalnych słowach przez co przeszliśmy z żoną przez tą firmę. Są niesolidni, kiepscy, niekulturalni, niesłowni, leniwi i "koszą jak za zboże". Wystrzegać się jak ognia - ostrzegam uczciwie.

Fotografie są bardzo słabe, a przy tym bardzo drogie. Błąd popełniliśmy iż nie sprawdziliśmy firmy oraz innych fotografów ufając niejako USC w Sosnowcu iż firma, która obsługuje ceremonie będzie na najwyższym poziomie... ale chyba tylko w swoim mniemaniu.

Teraz (po fakcie) gdy sprawdziłem inne oferty oraz rozmawiałem ze znajomymi to szczęka opada na ziemię. Profesjonalni fotografowie kontaktują się z przyszłymi nowożeńcami, dopytują o różne szczegóły, starają się aby zdjęcia z tego magicznego dnia były nieskazitelne.

Tutaj nie dość, że kontaktu w trakcie i po zdjęciach nie było (no bo przed nie wymagam gdyż dopiero w Pałacu Schoena złożyliśmy zamówienie na zdjęcia, tuż przed ceremonią - taki jest normalny tok działania w Sosnowcu, co też normalne nie jest, jak się okazało po skonfrontowaniu z ludźmi z innych rejonów Polski) to zdjęcia odebralismy nie w takim formacie jak chcieliśmy, nie były one zrobione na czas (który był gwarantowany ponoć), w formacie cyfrowym firmie nawet nie chciało się zakupić porządnej płyty CD tylko dali najtańszą z marketu, niepodpisaną, kompletna tragedia.

Na sam koniec gdy chciałem wyjaśnić sprawę z wielmożnym panem fotografem ten wmawiał mi iż to ja nie mam racji, że wszystko jest cacy i w trakcie rozmowy rozłączył się i później nie odbierał.

Nie mam pojęcia jak taka firma krzak może w ogóle funkcjonować i to jeszcze pod skrzydłami USC Sosnowiec. Wstyd. Sprawę oczywiście zgloszę do USC.

SebKam - NIE!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 13:31    Temat postu: Re: ostrzeżenie Odpowiedz z cytatem

Mar82 napisał:
...Fotografie są bardzo słabe, a przy tym bardzo drogie. Błąd popełniliśmy iż nie sprawdziliśmy firmy oraz innych fotografów ufając niejako USC w Sosnowcu iż firma, która obsługuje ceremonie będzie na najwyższym poziomie...

Boleśnie, ale szczerze - w tej sytuacji możecie mieć pretensje wyłącznie do siebie. Rynek oferuje różny poziom usług, kierując do różnych klientów. Zdjęcia na stronie widać jakie są i wiadomo jakich efektów można się spodziewać po ślubie.
Urząd powinien pokazać Wam galerię zdjęć oraz umożliwić spotkanie z fotografem, a jeśli tego nie zaproponował, to sami powinniście się domagać. Wałkujemy to na forum w kółko - oglądać zdjęcia, rozmawiać, spotykać się przed podpisaniem umowy, a nie po...
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemyslawsz
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Bytom

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję Wam .. ;(
Ariene ma rację, ale jak to się mówi teraz to już "po ptokach" smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. Z tego co zrozumiałam, chodzi o osobę, która już w USC oferuje swoje usługi? Nie ma takich ludzi we Wrocławiu, za to na takich zasadach działają muzycy i obsługa nalewająca szampana. To znaczy, że jeśli ktoś nie sprawdził wcześniej, to ma liczyć się, że dostanie szampana w plastikowych kubeczkach, a grać będzie osoba po tygodniowym kursie? Nie wydaje mi się.. Dość specyficzna usługa, trudno wymagać 5 minut przed ceremonią większych ustaleń, ale chyba nawet te kilka pstrykniętych w ciągu 15 minut zdjęć powinno być na jakimś poziomie.. Wiadomo, trudno oczekiwać czegoś jak przy starannie wybieranym fotografie, ale też nie fotek jakie robi gość aparatem za 200zł. Trochę dziwi mnie taki wybór, no ale też nie można dawać przyzwolenia na partaczenie usług.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Ewelinko: a nie domyślasz się, że jest tam jakiś układ pomiędzy kierownikiem USC w Sosnowcu a tym fotografem?
Takie sytuacje są niestety nagminne. Oczywiście klient ma prawo do wybory własnego fotografa.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Oj Ewelinko: a nie domyślasz się, że jest tam jakiś układ pomiędzy kierownikiem USC w Sosnowcu a tym fotografem?
Takie sytuacje są niestety nagminne. Oczywiście klient ma prawo do wybory własnego fotografa.


Tak jest chyba w każdym USC. Nie spotkałam się z opcją fotografowania, ale wszędzie gdzie byłam napastuje się młodych o grajków i szampana. Tylko to dalej nie zwalnia fotografa z wykonania usługi. Jak komuś zależy na czymś świetnym znajdzie profesjonalistę, a jak ktoś chce kilka pamiątkowych fotek ma prawo tego oczekiwać, że będą miały ręce i nogi, prawda? A tym bardziej układ kierownika z fotografem nie zmniejsza jakości wykonanych zdjęć oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pół biedy jak urząd pozwala zrezygnować z ichniejszego fotera i wybrać swojego, ale gorzej jest w urzędach, gdzie nie ma wyboru, a jedyny fotograf jaki może zrobić zdjęcia jest z urzędu narzucony. Częściej słyszę o takich przypadkach w kościele, gdzie ksiądz narzuca swojego fotografa: "bo ten pan już u nas robił zdjęcia".
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A swoją drogą ciekawy jestem, co na to powie Prezydent Miasta Sosnowiec. Czy wie o takim układzie? Myślę,że warto go o tym zawiadomić.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
Pół biedy jak urząd pozwala zrezygnować z ichniejszego fotera i wybrać swojego, ale gorzej jest w urzędach, gdzie nie ma wyboru, a jedyny fotograf jaki może zrobić zdjęcia jest z urzędu narzucony. Częściej słyszę o takich przypadkach w kościele, gdzie ksiądz narzuca swojego fotografa: "bo ten pan już u nas robił zdjęcia".

Ja nawet nie wiedziałam o opcji takiego fotografa, to znaczy, dopiero jak telefonicznie podawałam świadków to pani zapytała czy chcemy fotografa z urzędu czy mamy swojego. Byłam zdziwiona, że mają jakiegoś swojego fotografa język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio: Poprostu ta pani ma odsypy od fotografa, za to,że takie pytania zadaje, inaczej by tego nie robiła. A co do tych procedur, to jak się ma do tego ustawa o samorządach i pracownikach służby cywilnej.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Pią 16 Wrz 2011, 7:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group