Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Blue_Bird ślubuje...
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 11:20    Temat postu: Blue_Bird ślubuje... Odpowiedz z cytatem

Przyszedł czas na nas w8 Znajomi od lat mają własne rodziny, wścibskie ciotki coraz częściej zadawały kłopotliwe pytanie: "kiedy ślub?", a odległa data 27 sierpnia 2011 zbliżała się nieubłaganie i stawała się z dnia na dzień bardziej realna.

Przygotowania zaczęliśmy na pół roku przed naszą datą- orkiestra, katering, samochód, zaproszenia, suknia, garnitur- wiele decyzji, wiele pytań, wiele nieporozumień i tematów do omówienia. Na szczęście w temacie ślubu i wesela byliśmy wyjątkowo zgodni uśmiech

W czwartek odebrałam sukienkę i wieszając ją na drzwiach szafy czułam, że TO nadchodzi. Wtedy też zaczęliśmy ostatnie przygotowania, odbiór sali, końcowe ustalenia z kucharzami, dekoratorką itp.

Piątek minął mi dość nerwowo, coś trzeba było dowieźć, odebrać, sprzątnąć, zebrać- ech- nawarstwiło się mi spraw do załatwienia- w pewnej chwili problemy mnie przytłoczyły i miałam ochotę uciec. zły
Wieczorem przyszło kilkoro gości "tłuc butelki"- nawet nie miałam zbytnio czasu z nimi posiedzieć. Ale bardzo miło mi było, że również do mnie ktoś przyszedł uśmiech bardzo późno zasnęłam, bo co chwilę przypominałam sobie, że coś tam jeszcze jest do zrobienia- wydrukowanie tablicy z rozmieszczeniem gości, skrócenie biżuterii koronkowej, spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, które będą mi potrzebne na plenerze, na sali. Ech...

W sobotni poranek Piotr przywiózł kwiaty do kościoła, gdy tylko je przekazaliśmy, On pojechał do domu, by wrócić o 12tej na zdjęcia plenerowe.
Ja czekałam na fryzjerkę, bo spóźniła się trochę, ale mimo jej zdenerwowania fryzurka podobała mi się i byłam zadowolona. W domu już czekała na mnie makijażystka...

Najbardziej zdenerwował mnie przyjazd fotografki i kamerzysty, nie umiem wdzięczyć się do kamery, uśmiechać na zawołanie. Ale muszę przyznać, że ludzie okazali się być mili, rozgadani i baaaardzo profesjonalni. Uspokoili mnie, zapewnili, że ich nawet nie zobaczę. Tak było Very Happy

Piotrek pojawił się przed południem, gdy Go zobaczyłam oniemiałam. Był taki przystojny, uśmiechnięty, garnitur świetnie na Nim leżał- chyba nie przesadzę pisząc, ze zakochałam się w Nim jeszcze raz uśmiech

Zdjęcia plenerowe robiliśmy w małym parku w mojej wioseczce- byłam bardzo zadowolona, choć stworzyliśmy niezłą atrakcję dla mieszkańców- przystawali, rozmawiali, coś tam do na krzyczeli. Towarzyszył nam nieboski upał! W końcu zupełnie się rozluźniłam. Później przenieśliśmy się nad stawy, gdzie już było chłodniej, lekki wiaterek wiał nam w oczy, psując moja fryzurę uśmiech Piotrkowy kwiat z butonierki wpadł do wody- he he, ledwo go wyłowił uśmiech Zdziwił mnie widok gołębia, który przysiadł niedaleko nas i spoglądał na nas, stał tak dość długo- czy to jakiś znak? Wink

Piotrek pojechał do domu, by nakręcić film jak się ubiera, po czym w całą swoją świtą przyjechał do mnie. W tym czasie zgromadziła się część rodziny u mnie, mimo że o to nie prosiłam. Rodzice nas pobłogosławili, Mamy uroniły kilka łez...



Prawie jak rzutem na taśmę znaleźliśmy się pod kościołem pełnym naszych gości, ksiądz przywitał nas i naszych świadków oraz druhenkę, poprowadził do ołtarza. Czułam się jakbym grała w filmie, goście się do nas uśmiechali, kościół był pięknie ozdobiony, dokładnie tak jak chcieliśmy. Chłonęłam każdą chwilę, wiedziałam, że dzień ślubu minie niepostrzeżenie i mnóstwo rzeczy, drobnych detali zobaczę dopiero na zdjęciach czy filmie. Minął dosłownie moment i już zostaliśmy obrzuceni ryżem i grosikami pod kościołem. Niewiarygodne uśmiech



W drodze na salę, starym weselnym zwyczajem, znajomi i nieznajomi zrobili dla nas bramy- śmiechu było co nie miara- między innymi zatrzymał nasz orszak ksiądz- okazało się, że to przebrany kuzyn mojej Mamy uśmiech



Przyszedł czas na przywitanie nas i gości w sali weselnej, na życzenia, pierwszy toast, na obiad (nareszcie!) i pierwszy taniec uśmiech


Stłukliśmy kieliszki na szczęście uśmiech


Nasz tort- kwiaty miały być zielone- ale w dniu ślubu już mało mnie to obchodziło- ważne, że tort był pyszny i goście chwalili jego smak uśmiech



Dziś przyszedł czas na refleksję, oglądam zdjęcia, by wszystko Wam dokładnie opisać, zastanawiam się jakie zmiany nas czekają. Wiem jedno- podpisanie kilku papierków nie mogło bardziej zacieśnić naszych więzi, mam wrażenie, ze przez te 11 lat wręcz przyrośliśmy do siebie.


Ślubowaliśmy w 11. rocznicę naszego poznania- 27 sierpnia zawsze będzie dla nas dniem najważniejszym- to NASZ dzień uścisk

Ślub i wesele było, hmm, nie lubię tego słowa, ale było idealnie- uniknęliśmy wpadek, nie zająknęliśmy się w kościele przysięgając do mikrofonu, nikt się nie rozchorował, nikt nie złamał nogi tańcząc, tort został podany w całości, kelnerzy nie oblali sosem gości, kucharze spisali się na medal. Goście bawili się do białego rana, a i poprawiny trwały do nocy. Niewiarygodne, ale było wspaniale. Każdej ślubującej parze życzę takiego zadowolenia ze ślubu jak nasze!


Podsumowując- nie dociera to do mnie , ale MAM MĘŻA wykrzyknik! hurra
_________________



Ostatnio zmieniony przez Blue_Bird dnia Sro 19 Paź 2011, 13:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja, pełna ciepła i radości uśmiech
Blue Bird masz wspaniałą figurę Very Happy Wyglądałaś prześlicznie, a twoja fryzura jest wręcz boska uśmiech

Wszystkiego dobrego w małżeństwie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna relacja Very Happy czytałam ją jednym tchem.
Gratuluje i życzę Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia Very Happy

Muszę ci powiedzieć że wyglądaliście pięknie, i gdy oglądałam wasze zdjęcia to myślałam że ślubowaliście w jednym z kościołów, które są w moim mieście Very Happy
Jeszcze raz gratuluje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 23:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje.

Ślicznie wyglądałaś, prosta i gustowna suknia, delikatna ozdoba we włosach - to co lubię oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna relacja, wyglądaliście ślicznie, serdeczne gratulacje uśmiech
Widzę, że nie tylko ja tak długo czekałam ze ślubem język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja i piękna Młoda Para. uśmiech
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, gratuluję również posiadania męża. oczko
kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna relacja uśmiech życzę szczęścia!! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja i zdjęcia. Wyglądałaś bardzo romantycznie i uroczo uśmiech. Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia bukiet
Cieszę się, że wszystko się udało i że wciąż unosisz się nad ziemią uśmiech.
A kiedyś pisałaś, że jeden Pan chciał wyłudzić od Ciebie datę ślubu, bo koniecznie chciał zrobić dla Was bramę. Trafiliście na niego w dniu Waszego Święta?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alex89
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 357
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie wyglądałaś uśmiech Relację czyta sie jednym tchem.
Dużo szczęścia Wam życzę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group