Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Menu weselne, a kondycja taneczna.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 24 Kwi 2008, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że większość z was ma już menu ustalone i dokładnie wiecie, czego chcecie. Ja mam jeszcze sporo czasu na przemyślenia. Menu będę ustalać dopiero w lutym. Ale poczytam co macie do powiedzenia, bo wtedy przynajmniej będę wiedziała od czego startować w rozmowie z kucharką oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 24 Kwi 2008, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po spotkaniach z kilkoma kucharzami (mój ojczym jest jednym z nich) powiem CI że lepiej mieć zarys tego co chcesz, bo kucharka bedzie miała milion pomysłów..

zastanów się jeszcze że jesli bierzecie kucharkę, to zapewne kupujecie jej produkty do zrobienia, zamiast jakichś przystawek w formie kanapek, czy wyłożenia wędlin na półmiski tata mi radził zrobić kanapki koktajlowe, takie malukie na którą zamiast 1kawałka szynki położysz 1/4plasterka, oprócz tego tyle samo sera, i oszczędzisz a efektownie będzie wyglądać uśmiech

pomyśł o takich rzeczach - możesz też zamówić chlebki małe i do nich wlac żurek - droga zupka nie wyjdzie a jakie efektowne podanie...
pomyśl i takich pomysłów poszukaj - moja mała rada uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 24 Kwi 2008, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uśmiech Skorzystam. Ta kucharka była wcześniej na wielu weselach w mojej rodzinie i na weselu siostry mojego narzeczonego, więc mogę korzystać z doświadczenia wielu osób. Ale chetnie też skorzystam z tak fachowych porad jak Twoje uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 24 Kwi 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez przesady aż tak fachowe nie są uśmiech bynajmniej nie moje, a mojego taty uśmiech

ale jakby co służe pomocą uśmiech bardzo fajnie ze sprawdzoną osobę macie, z polecenia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2008, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkich mamy z polecenia. TO są ludzie, którzy od wielu lat pracują w tej branży i na dodatek nie biorą dużo za swoje usługi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw 19 Cze 2008, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tam nie martwię kondycją taneczną moich gości:)są i starsze osoby i młodsze także na pewno jedno będą odpoczywać,a drudzy się bawićuśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 44
Skąd: śląsk.

PostWysłany: Wto 29 Lip 2008, 2:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam na kuchnię polską, jednak zastanawiam się jak to potem będzie z kondycją taneczną. Napewno będzie zimna płyta, zagrycha itp. ;p
Nie ukrywam, że menu będę wybierała głównie pod siebie, ukochanego i najbliższych mi osób (rodziców, babć i dziadków i kuzynek.) tyle. ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: gniezno/hiszpania

PostWysłany: Wto 29 Lip 2008, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze najlepiej podac tradycyje polskie tluste jedzenie bo jak wiadomo przy piciu wodki dobrze tlusto jesc zeby dluzej wytrzymac Wink . Mysle ze tak wlasnie bedzie na moim weselu
_________________


czy To Jest Wielka Rzecz-Znaczyć Dla Kogoś Wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 29 Lip 2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na weselu siostry było w sumie tradycyjnie, ale bez tych wszystkich bigosów itp. Było bardziej lekkie jedzenie. I dobrze. Było ciepło, więc i tak nikt takich tłustych potraw nie tknąłby.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sro 30 Lip 2008, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie będę mieć bigosu, udek ani flaków czyli takich typowo tradycyjnych dań weselnych, no tylko rosół tradycyjnie uśmiech Będą różnego rodzaju mięska np. szwajcar, hetmański, pieczeń, pierś faszerowana, medalion, ryba z warzywami, ( oczywiście do wyboru) i oprócz tego zdecydowaliśmy sie na strogonow, i barszcz z krokietem lub żur śląski. W sumie mamy 5 dań gorących.
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group