Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pogaduchy biuściastych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiesz, mimi, że to dobry pomysł z tymi wkładkami. Dziękuję. uśmiech Wypróbuję, bo szkoda mi kupować dobre staniki zaledwie na kilka użyć. Później i tak będę potrzebowała mamusinych staników do karmienia.

A w sprawie Triumpha...Nie przepadam za tą firmą, w kwestii staników. Ekspedientka tam mnie kiedyś mierzyła i uparła się na rozmiar, kiedy mnie przeszkadzały fiszbiny. Tłumaczyła mi, że skóra nie jest przyzwyczajona do fiszbinów i stąd mój dyskomfort. Głupia, uwierzyłam. A później mierzyła mnie gorseciarka i znalazła właściwy rozmiar. I żadne fiszbin ani przez chwilę nie musiał się oswajać z moją skórą i odwrotnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobne rozterki co Inka...teraz dobiorę idealny stanik a jutro już taki idealny nie będzie, a na kasie niestety nie śpię Rolling Eyes a szkoda. z
Z drugiej strony czemu mamy sobie odmawiać komfortu? więc myślę, że pomysł z wkładkami trafiony.
Ja mogę podzielić sie z wami fajnym salonem/niesalonem, kawiarnia/niekawiarnią w Łodzi, w której dobiorą biustonosz. (słyszałam, bo z autopsji nie znam) http://www.szyfoniera.com.pl/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle nie ma chyba czegoś takiego jak jeden rozmiar biustu. Wszystko zależy od firmy, fasonu itp. Jasne, że nie są to duże różnice, ale jednak. Ja też mam spory biust i też nieraz musiałam się nachodzić za jakimś fajnym, wygodnym, dobrze dobranym stanikiem. Dopiero jakiś czas temu poszłam do sklepu, gdzie babeczki dobierają biustonosze i z 80 pod biustem zrobiło mi się 60/65. Oczywiście wielkość miski poszła proporcjonalnie w górę Very Happy . Cieszę się, że znalazłam ten sklep i wiem, że od teraz górną część bielizny będę kupowała tylko tam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo jaki temat fajny Smile ja też wam teraz problem z wygodnym stanikiem, a teksty typu:"obwód 75i miska dd, albo e? Niemożliwe, nie ma pani co szukać, bo takich nie ma"doprowadzają mnie do szału Evil or Very Mad muszę kupić dobry stanik, ale rozmiar mi się teraz zmienia ciągle :-/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkałam się z brafitterką w Peachfieldzie na ul.Bruna w Wawie, mam bardzo duży biust i obiecywałam to sobie od dawna. Wyszłam lżejsza o 200 zł za stanik, bogatsza o wiedzę rozmiarową i dodatkowo ze świadomością, że kupiłam coś, czego w ogóle nie umiem zakładać;)
Przez pierwsze momenty po tej wizycie sądziłam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Nie szło mi to pochylanie i zagarnianie cycków do miseczek, stanik wydawał mi się okropnie ciasny i niewygodny. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku wiele kobiet nie potrafi przyzwyczaić się do ciasnego obwodu. Myślą, że stanik strasznie zaakcentuje fałdki na plecach. Jednak okazuje się, że bazarkowe 75B mają bardzo wąskie obwody, które jeszcze bardziej akcentują niechciane fałdki. Dobre staniki mają szersze obwody i o wiele ładniej modelują plecy.
Oto przykład ze strony Mahedy klik:
75C (po lewej) i 70GG:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam staniki 65 H i się tego nie wstydzę Smile A fakt, nosiło się kiedyś 75 E i myślało, że jest gut. Stare czasy. Nie ma co sobie robić krzywdy źle dobranym stanikiem. Wole mieć kilka dobrych, wygodnych, dzięki którym biust będzie w dobrej formie dłużej, niż kilkanaście tudzież kilkadziesiąt kolorowych bazarkowych śmieciuchów.
(mam nadzieję, że nie obraziłam nikogo, kto się zaopatruje na bazarkowych stoiskach).
Do konca ciąży dam radę z tymi co mam obecnie (mam nadzieję) bo generalnie miseczka ok, ale zapinam się na luźniejsze haftki. Ale czas pomyśleć o jakimś do karmienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja zawsze byłam pewna, że mam dość pokaźny biust, a się okazuje że mogę się z nim schować język
Dziewczynki zawsze mnie to interesowało czy tylko ja tak miałam... (może głupie pytanie..) ale czy od tak obfitego biustu nie bolą Was plecy?
Ja mam skromne 75B, kiedyś miałam większe i to sporo, ale schudłam i nie ukrywam, że jakoś mi tak lżej i plecy mnie tak nie bolą... Chyba, że to w moim przypadku jakoś kwestia psychiki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, już to kiedyś ktoś pisał. F, GG czy H, a jest nawet i K, nie musi oznaczać biustu tak gigantycznego, że kobieta ma problemy z plecami itd. Zależy jaki obwód do tego jest, jaki kształt biustu itp.
Mnie plecy nie bolą, kręgosłup ma się świetnie i smiem twierdzić Aniołeczku, że gdybyś się porządnie zmierzyła, nie miałabyś tego 75 w obwodzie Twisted Evil No i pewnie miseczka B okazałabym się też miseczką np. E. Ale nie widzę Cię, to nie wiem język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anioleczek napisał:
To ja zawsze byłam pewna, że mam dość pokaźny biust, a się okazuje że mogę się z nim schować język
Dziewczynki zawsze mnie to interesowało czy tylko ja tak miałam... (może głupie pytanie..) ale czy od tak obfitego biustu nie bolą Was plecy?
Ja mam skromne 75B, kiedyś miałam większe i to sporo, ale schudłam i nie ukrywam, że jakoś mi tak lżej i plecy mnie tak nie bolą... Chyba, że to w moim przypadku jakoś kwestia psychiki?


Bolały, jak nosiłam biustonosze 75d przy rozmiarze 60H.. Cały ciężar 'wisiał' na ramiączkach, więc strasznie bolały mnie ramiona i mięśnie tam. Biust sobie swobodnie wisiał, do tego wypływał z miseczek więc bolały mnie też piersi.. Teraz jest wszystko w porządku - biust jest podtrzymywany przez obwód, ramiączka tylko ładnie podtrzymują biustonosz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group