Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala do tańca osobno - co myślisz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa ta dyskusja.
Ja powiem od strony jako usługodawca od strony wideorejestracji: Oczywiście ja zawsze jestem za jedną salą. Inaczej przebiega wesele na dwie sale, inaczej na jednej. Jeszcze zależy jaka ta sala jest.
Tak się złożyło, że miałem raz wesele na 3 sale, ale też i lokal niewielki w Nałęczowie.I powieim,że tylko dzięki dobremu dj-owi wesele było fajne.
Fantazja: piszesz,że miałaś problemy ze znalezieniem jednej dobrej sali- no nie wiem, jak szukałaś, ale w Lublinie i koło Lublina są już bardzo ładne lokale z pięknymi salami.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wronka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 14

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli sala do jedzenia jest naprawde blisko sali do tanczenia to ok (np. dziela tylko drzwi)
jezeli dzieli ja np korytarz moim zdaniem jest kiepsko. tak to mozna namowic innych do tamca, zaciagnac za reke, jak sie uslyszy fajny kawalek wstaje sie i sie tanczy, nie trzeba przechodzic na druga sale, widzi sie wszystkich - jest to dal mnie o wiele lepsza opcja
_________________
I belive I can fly uśmiech !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daleko od siebie? Kurcze.. to tego sobie nie wyobrażam. U nas nawet drzwi nie było, tylko takie większe przejście z sali z jedzeniem do tanecznej.. No ale rzeczywiście, jakby miało być gdzieś dalej to też bym była na nie.. Nie myślałam, że jakaś restauracja/dom weselny może coś takiego wciskać..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest już naprawdę spory wybór lokali i wolałabym nawet pojechać gdzieś dalej czy odrobinę drożej zapłacić, ale mieć i stoły, i tańce w jednej sali... To ma ogromny wpływ i na atmosferę, i na zdjęcia czy filmy z wesela, jak zauważył Wideofilm.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Ciekawa ta dyskusja.
Ja powiem od strony jako usługodawca od strony wideorejestracji: Oczywiście ja zawsze jestem za jedną salą. Inaczej przebiega wesele na dwie sale, inaczej na jednej. Jeszcze zależy jaka ta sala jest.
Tak się złożyło, że miałem raz wesele na 3 sale, ale też i lokal niewielki w Nałęczowie.I powieim,że tylko dzięki dobremu dj-owi wesele było fajne.
Fantazja: piszesz,że miałaś problemy ze znalezieniem jednej dobrej sali- no nie wiem, jak szukałaś, ale w Lublinie i koło Lublina są już bardzo ładne lokale z pięknymi salami.


W Lublinie i koło Lublina może i tak, ale ja szukałam w Chełmie bo tutaj mieszkamy i tutaj organizujemy ślub i wesele uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, jakbyś miała dobry wpis w profilu nie byłoby tego postu. Ale koło Chełma są fajne obiekty np Dworek Pan Tadeusz, Trzy Dęby, ten lokal na Ceramicznej / po dawnym salonie sam/,nawet ten dom weselny przy Hrubieszowskiej za lasem.Myślę,że można jeszcze coś ciekawego wymienić. A gdzie w końcu wybrałaś?
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatecznie wybraliśmy Trzy Dęby - ładnie tam teraz po remoncie uśmiech okazuje się nawet, że może uda nam się zmieścić na jednej większej sali bo spojrzałam trochę krytycznym okiem na naszą listę gości i uznałam, że niektórych nie muszę zapraszać "bo tak wypada".

Co do pozostałych wymienionych sal to Dworek Pan Tadeusz był dla nas jednak zbyt mały, natomiast na Ceramicznej nam się nie spodobało, ale dla każdego coś miłego - każdy robi tam gdzie mu się podoba uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że lepiej jest, gdy parkiet do tańczenia jest w takim miejscu, żeby osoby siedzące przy stole, i nie tańczące-z różnych powodów- mogły patrzeć jak bawią się inni... Poza tym fajnie jest jak podczas siedzenia przy stole słyszy się weselną muzykęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group