Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala do tańca osobno - co myślisz?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MrowkaK2
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 16:27    Temat postu: Sala do tańca osobno - co myślisz? Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie, mam ładną sale w dworku tylko jedyny minus (a może nie)to taki że sala ze stołami jest oddzielnie niż sala do tańca. W prawdzie są duże rozsuwane drzwi i miedzy nimi wąski korytarz.
Podpowiedzcie czy byłyście na takim weselu lub robiłyście same w takiej sali i jak to wypadło, ja nie mam doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic do rozdzielenia sali siedzących i tańczących dopóki jedni i drudzy widzą się nawzajem. Jeżeli się nie widzą to cierpi na tym atmosfera wesela i zabawa nie jest już taka sama.
Takie jest moje zdanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie były dwie sale, tyle że nie było żadnego korytarza, po prostu ściana i przejście (nawet bez żadnych drzwi). Przyznam, że to fajne rozwiązanie - przy stołach było ciszej, więc można było porozmawiać swobodniej. My nie mieliśmy dj ani zespołu więc był ten minus, że jak były jakieś zabawy, czy pierwszy taniec to musieliśmy sami wszystkich zapraszać. Jak będzie ktoś, kto powie do mikrofonu, tak żeby słyszeli to będzie lepiej;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz dj radził nam żebyśmy mieli jedną dużą salę, bo inaczej trudniej jest rozbawić gości, zaprosić do tańca, gorszy jest kontakt gości z prowadzącym zabawę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Nasz dj radził nam żebyśmy mieli jedną dużą salę, bo inaczej trudniej jest rozbawić gości, zaprosić do tańca, gorszy jest kontakt gości z prowadzącym zabawę.

Popieram
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie brała bym osobnych sal, z punktu widzenia gościa nuuuudy nie widząc jak sie goście bawią, a nie zawsze znasz gości siedzących obok ciebie by z nimi rozmawiać uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz byłam na weselu, na którym sala taneczna była oddzielona od jadalnej ścianą z przejściem i niby-oknami - jako gość oceniam ten pomysł jako mało trafiony. Po pierwsze - jest to dla mnie totalnie bezsensu, bo różnica głośności była minimalna, jeżeli w ogóle była, więc i tak siedząc przy stole nie można było normalnie rozmawiać. Odległość między salami musiałaby być dużo większa, albo odgradzać je powinna jakaś pancerna, dźwiękoszczelna ściana. Po drugie - nie można obserwować tańczących gości co skazuje na nudę osoby starsze, schorowane, ciężarne, albo po prostu takie, które nie lubią/nie mają ochoty tańczyć. Po trzecie - trudno było zebrać gości na sali tanecznej w "strategicznych momentach". Mimo długotrwałych nawoływań przez mikrofon wielu osobom nie chciało się spacerować między salami w tę i z powrotem, a to na pierwszy taniec, a to na tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny itp.

Więc ja osobiście nie polecam takiego rozwiązania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również byłam ostatnio na weselu gdzie sala do tańczenia była w sporej odległości od jadalnej. I w sumie nie było to najbardziej udane wesele na jakim byłam...siedzieliśmy sobie za stołami i czekaliśmy aż muzyka zacznie grać, siedziy, siedzimy i czekamy. A zabawa dawno się rozpoczęła tylko my nic nie słyszeliśmy muzyki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze wolałam jedną salę, ale życie zweryfikowało moje plany i wyobrażenia przy organizacji mojego wesela, bo okazało się, że u nas w mieście na tak duże wesele nie znajdę domu weselnego z jedną salą tak wielką. I będziemy mieli dwie sale połączone dużymi podwójnymi drzwiami. Goście będą widzieć tańczących, a zespół będzie widział gości przy stołach i młodą parę - myślę, że się uda. Także to zależy czy jest szansa na jakąkolwiek interakcję tańczących z siedzącymi uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz byłam na weselu gdzie sala do tańca była oddzielnie - w sumie nie wiem czemu, ponieważ w części konsumpcyjnej stoły były ustawione na około pod ścianami, a w środku było mnóstwo miejsca. Ogólnie źle nie było ale brakowało mi muzyki, która była ledwo słyszalna.

Trochę też martwię się o moją salę bo jest w literę L i stanowisko dj'a będzie w prawym górnym rogu poziomej kreski, czyli on nie będzie widział gości siedzących na pionowej linii ani ci goście jego, ale cóż.. jakoś będzie musiał sobie poradzić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group