Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

MARINA SZCZECIN ODRADZAM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaak? Zróbmy eksperyment. Ewelinko, czy ktoś jeszcze ma takie samo IP jak moje. Którekolwiek, bo zapewne przy mnie wyświetlają się dwa. N 100% nie tylko ja korzystam z Vectry
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinko nie;p


Ip może być wspólne, np. jeżeli ktoś ma wspólne połączenie.. Np. rozdzielony szybki internet na sąsiadów.. Ale nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby jakaś sieć miała jedno ip dla wszystkich użytkowników..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Pralinko nie;p


Ip może być wspólne, np. jeżeli ktoś ma wspólne połączenie.. Np. rozdzielony szybki internet na sąsiadów.. Ale nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby jakaś sieć miała jedno ip dla wszystkich użytkowników..



No to wszystko jasne uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sajgonek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam z nikim wspolnego lacza, jestem po prostu za natem.sprawdzcie sobie co to znaczy i wtedy bedziecie mialy odpowiedz dlaczego mam takie samo ip jak marina.dodaje ze nasze ip roznia sie od tego ktore widzicie na swoim forum.pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam sieć na całą ulicę. i o dziwo (wykrzyknik) każdy ma inne IP.
sajgonku nie pogrążaj się już.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sajgonek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama sie nie pograzaj, weszysz dookola podstepy i jakies intrygi. poszukaj sobie na necie o takich sytuacjach i wtedy zobaczysz czy jest to mozliwe. gdybym mial zewnetrzne ip wtedy nie mialabys co robic Smile a tak przynajmniej sie nie nudzisz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sajgonek napisał:
sama sie nie pograzaj, weszysz dookola podstepy i jakies intrygi. poszukaj sobie na necie o takich sytuacjach i wtedy zobaczysz czy jest to mozliwe. gdybym mial zewnetrzne ip wtedy nie mialabys co robic Smile a tak przynajmniej sie nie nudzisz uśmiech



Wiesz, zakończ swoją karierę w marketingu. Wybierz sobie łatwiejsze zajęcie, bo tu leżysz ewidentnie.

Moderatorki proszę o zamknięcie ale nie usuwanie tego tematu. Niech będzie przestrogą dla innych domorosłych PRowców.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sajgonek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytajac Wasze posty domniemam ze w przypadku gdyby okazalo sie ze mam racje to zadna z Was nawet nie przeprosi mnie za swoje slowa wiec masz racje ze nie warto tego tematu wiecej poruszac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Ktoś to będzie chciał zrobić tam wesele będzie wiedział, że warto uważać.. Jak widać z niektórymi nie ma sensu dyskutować.

Temat zostawiam, może pojawią się jeszcze jakieś RZETELNE opinie. Ale jak takie sytuacje będą się powtarzać, to zamknę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ja spotkałam się z sytuacją gdzie wiele osób z jednej miejscowości miało takie samo IP. Pracowałam jako operator jednej gry on-line i moim zadaniem było wychwytywanie multikont. Okazało się, że druga operatorka ma IP identyczne jak cała jej okolica. Dostawca internetu był lokalny a indywidualne IP można było wykupić za jakąś tam miesięczną opłatą. Nikt tego oczywiście nie robił i wszyscy podpięci byli pod jedno IP.
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group