Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mój problem :(
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pistacja
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 65

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez nie do końca rozumiem skąd te wątpliwości...Albo to rzeczywiście taka reakcja na stres, albo- Kalinko, dręczy Cię coś więcej? Rozważanie odwołania slubu to dosyc drastyczna forma reakcji na stres...nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji, których później mogłabys żałować. jesteście razem długo, piszesz, że jesteś szczęśliwa, on jest cudowny...czego chcieć więcej? Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metko i Agatko gdybym ja sama wiedziała o co mi chodzi było by mi łatwiej się uporać z tym ale ja naprawdę nie mam pojęcia skąd te odczucia we mnie ... nawet nie umiem ich dobrze nazwać.
Wczoraj nie nocowałam w domu tylko u rodziców i rano mój mnie przywitał całuskiem i stwierdził, że mu się źle beze mnie spało uśmiech aż mi miło na serduszku się zrobiło...
Postanowiłam, że porozmawiam z nim i mu to wsystko opowiem co mnie dręczy i on tak pomyślał i stwierdził, że skoro takie mam teraz odczucia to możemy odwołać ślub tak między nami ( żeby rodzicom nic nie mówić i umów żadnych nie zrywać ) żebyśmy pobyli ze sobą bez tego stresu bo skoro ta myśl we mnie budi lęk to on nie chce, żebym się tym teraz zajmowała... i pojechał na zakupy żebym miała czas dla siebie dlatego siadłam teraz na forum ...
mam nadzieję, że mi to przejdzie bo naprawdę kocham tego faceta
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, wspaniały facet. uśmiech
A wątpliwości przed ślubem to chyba normalna rzecz...
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mi tez się wydaje że to normalne każda z nas nie raz się zastanawiała czy będą dobrymi żonami, matkami czy podołają ze wszystkim no i nie jedna zastanawia się jakim mężem i ojcem będzie ich mężczyzna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wątpliwości nie miałam. Znałam mojego narzeczonego, on znał mnie, wiedziałam jakie ma wady i zalety. Wady próbowałam zwalczać zalety podkreślać. To była przemyślana decyzja i chęć spędzenia ze sobą życia "na dobre i na złe". Bo się kochamy, ale nie miłością szczeniacką, tylko taką prawdziwą. Chciałam go z wadami i zaletami. Nie zdecydowaliśmy się na ślub bo już pora, bo Zośka się chajtnęła to i chyba my możemy, bo Maryśce zazdrościłam sukni....

Też dziwią mnie te całe wątpliwości. Ja wątpliwości nie miałam, bo myślałam wcześniej a nie na 2 miesiące przed ślubem, czy aby na pewno do siebie pasujemy..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinko, mimo, że do końca nie rozumiem Twoich wątpliwości, podobnie jak dziewczyny myślę, że być może to wynik stresu, zmęczenia..W tej gonitwie łatwo się pogubić, dlatego - jeśli tak jest - przystańcie na chwilę, jeśli możecie - wyjedźcie gdzieś na weekend. Wszystko minie, zobaczysz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja rozumiem. Są osoby które mają takie chwiejki w naturze, sama tak miewam, ostatnio często się kłócimy z M. i wtedy zaczynam się zastanawiac czy związek na odległość nie powoduje że żyjemy iluzjami o sobie, a w rzeczywistości się nie znamy i oczekujemy czegoś innego niż się wydaje, i przez to nasz związek, kiedy będziemy ze sobą już na stałe pod jednym dachem, okaże się pomyłką.
Ale jednak ślubu nie odwołuję. Wystarczy że M. do mnie powie "Kocham moją narzeczoną" i już nagle jest wszystko dobrze a ja odzyskuję wiarę w to że warto się starać, własnie z nim a nie z nikim innym, i świadomość że problemy i nieporozumienia będą zawsze uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy to nie jest tak, że wyrasta jakiś problem (być może błahy) i już pojawiają się wątpliwości? Ja ich ie miałam ani przez chwilę. Z tym że ja starałam się podchodzić do tego zdroworozsądkowo. Kochamy się, decyzję przemyśleliśmy, pojawi się problem to razem go rozwiążemy. Wiadomo każdy z nas jest osobą indywidualną (różnimy się od siebie jak jing i jang), ale mimo to chcemy razem iść przez świat, krok w krok, nie jedno o pół kroku wcześniej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to chyba normalne, że kogoś nachodzą wątpliwości. Im bliżej ślubu tym więcej się denerwujemy i nasz umysł zaczyna "wariować". Ale jeśli wiemy, że to ta osoba, z którą czujemy się szczęśliwi, wiemy, że nas nie zwiedzie, to wszystko będzie dobrze. Gorzej jeśli tak na prawdę nie jesteśmy pewni co do naszego uczucia.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 12 Cze 2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wychodzi na to, że tylko dla mnie "wątpliwości przedślubne" są dziwnym zjawiskiem... lol język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group