Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

moja strona ślubna :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
create24
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portale ślubne (nie wszystkie rzecz jasna) nie są takie pewne, dlatego że czasami te strony znikają. Dobrze jest przygotować na kilka miesięcy przed witrynę, co do której nie będzie obawy że zniknie w przeddzień ślubu.

A można na niej umieścić praktycznie wszystko, na co macie ochotę. Padło pytanie o koszty. Prócz domeny (adresu internetowego) potrzeba też miejsce na serwerze i gotową stronę, którą ktoś wam zaprojektuje. Stabilne usługi mają na Home.pl i tam zakładam strony, jeśli ktoś mnie o nie pyta. Koszt to na chwilę obecną 150 zł rocznie i domena przez pierwszy rok gratis. Domeny z innymi końcówkami niż .pl są niekiedy tańsze. Warto się rozejrzeć.

Gdyby ktoś potrzebował pomocy to piszcie PW. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katorii
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 234
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również poproszę o nazwę portali na PW. Dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewela_kaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 5

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie ciekawy pomysl. ale czy nie lepiej po prostu zalozyc bloga ? mozliwosci przeciez jest mnostwo... nie trzeba przeciez korzystac z opcji portali slubnych, ktore niejednokrotnie sa platne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można sobie na rok wykupić hosting z domeną gratis za naprawdę okazyjną cenę. Warto zerknąć np. na allegro. Własna strona jest o tyle dobra, że można wyłączyć jej widoczność w wyszukiwarkach, dostosować do własnych oczekiwań i nie będzie na niej natrętnych reklam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 17 Gru 2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a za darmo można ząłożyć sobie stronkę z końcówką cba.pl
ja mam taką mojej szkółki.

Moim zdaniem, to wyrzucanie pieniędzy z błoto, płatna domena na stronę ślubną....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 15 Lis 2019, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jakim serwerze masz tą stronę ślubną? Bo warto wybrać dobry i szybki hosting nazwa.pl taki ma w ofercie. Ja jestem ich klientem już długo i polecam, firma ma dobrą obsługę klienta, to profesjonaliści, od ponad 20 lat na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group