Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pies w dobre ręce

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mademoiselle
gaduła
gaduła


Joined: 12 May 2010
Posts: 405
Location: Siemianowice Śl.

PostPosted: Mon 16 May 2011, 16:17    Post subject: Pies w dobre ręce Reply with quote

Wiadomość od znajomej (mieszka w Starachowicach):

Moja sytuacja osobista sprawiła że muszę szukać domu dla mojego psa. Jest to amstaff - rasa niepotrzebnie uznawana za agresywną. Mój Drako ma półtora roku, zaszczepony , odrobaczony, wykastrowany. Ma książeczkę zdrowia, chodzi na smyczy i w kagańcu. Potrzeba mu domu gdzie móglby biegać albo może życ w bloku ale z kimś kto rzadko zostawiał by go sam.
Oddam za darmo także smycz , kaganiec i klatke - kojec, która może stac normalnie w mieszkaniu, gdy pies zostaje sam.
Bardzo lubię swojego psa, ale sytuacja mi sie pokomplikowała, pies zostaje sam po kilkanaście godzin i bardzo źle to znosi - sąsiedzi zresztą też.
Jeśli któraś z Was by chciała psa lub ktoś ze znajomych, odezwijcie się. Dowiozę nawet na własny koszt. Smutno mi dawać takie ogłoszenie, ale muszę....
_________________



Back to top
View user's profile Send private message
Kasiek86
guru
guru


Joined: 16 Feb 2009
Posts: 6450

PostPosted: Mon 16 May 2011, 16:23    Post subject: Reply with quote

mademoiselle poproś znajomą żeby zgłosiła się do jakiegoś stowarzyszenia zajmującego się amstafami lub bulowatymi. na szybko wygoglowane http://sos-amstaff.pl/page1.aspx
Jedyne co to ma pewność że nie trafi jako reproduktor do rozmnażalni (bo nie ma jajek).
Takie stowarzyszenia na prawdę dbają o dobro psiaków i masz pewność, że pies trafi do najlepszego domu pod słońcem (wizyty przedadopcyjne, poadopcyjne, nowi właściciele podpisują umowę ze stowarzyszeniem).
Twoja koleżanka będzie musiała podpisać jedynie zrzeczenie się psa na rzecz stowarzyszenia aby mogli legalnie i bez komplikacji szukać domu...

Dodam jeszcze że często są to wspaniali ludzie i niech się nie wstydzi lub nie krępuje oni są pozytywnie nakręceni na punkcie psów. Jak na własną rękę będzie próbować wyadoptować to łatwo może dać się oszukać jakimś łysolom, którzy szukają psów np. do walk (nie ma jajek to się nadaje bo w trakcie walki drugi pies go tam nie zrani) a w stowarzyszeniach mają doświadczenie w przesiewaniu czarnych kwiatków od wspaniałych domów stałych...
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
arsandra
moderator
moderator


Joined: 19 Aug 2010
Posts: 5223
Location: Mazowieckie

PostPosted: Fri 16 Dec 2011, 15:29    Post subject: Reply with quote

Sprawa zapewne już nieaktualna, więc zamykam temat.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group