Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele z własnej woli czy woli rodziny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NutkaMisio napisał:
My nie chcieliśmy wesela. Dla nas liczy się to żeby połączyć się przed Bogiem a nie ważne gdzie i w jakiej oprawie. Jednak rodzice są za weselem, a głównie moi Tata stwierdził że wesele będzie za jego pieniądze więc nie mamy nic do gadania. no i wesele będzie na 170 osób.
Czy się cieszymy?? szczerze to nam to teraz obojętne. Bez wesela bym przeżyła. No ale skoro ma być to będę czerpać z tego dnia jak najwięcej.



"Nie macie nic do gadania"? Szacunek pełną gębą.. I tak przez całe życie będziecie się podporządkowywać, bo wasze zdanie się nie liczy? Teraz postawi na swoim, potem będzie podobnie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My pełni świadomości i dojrzałości zdecydowaliśmy się na małżeństwo. Bez żadnych przymusów, ciąż i innych nacisków.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 niestety nie do końca właściwe wnioski wyciągnęłaś z mojego postu uśmiech
Tak mój tata jest dość zaborczą osobą uśmiech Ale on nie wtrąca się w nasze życie uśmiech Jak każdy rodzic chce jak najlepiej. Na wesele jest tak uparty z tego powodu że jestem jego jedyną córką i chce sprawić żeby ten dzień był dla mnie w szczególności wyjątkowy, mimo że my tego nie potrzebujemy. Jest to dla niego ważne, a nam obojętne, więc stwierdziliśmy że nie będziemy mu sprawiać przykrości, jak ma ochotę bawić się w wesele to niech się bawi uśmiech Też kwestia tego że mamy liczną rodzinę z którą utrzymujemy bliskie relacje, (jesteśmy bardzo rodzinni). No i tata chce się z nimi podzielić swoją radością w tym dniu poprzez zabawę na weselu swojej córy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja_82 napisał:
My pełni świadomości i dojrzałości zdecydowaliśmy się na małżeństwo. Bez żadnych przymusów, ciąż i innych nacisków.


Temat dotyczy wesela.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NutkaMisio napisał:
ewelinka89 niestety nie do końca właściwe wnioski wyciągnęłaś z mojego postu uśmiech
Tak mój tata jest dość zaborczą osobą uśmiech Ale on nie wtrąca się w nasze życie uśmiech Jak każdy rodzic chce jak najlepiej. Na wesele jest tak uparty z tego powodu że jestem jego jedyną córką i chce sprawić żeby ten dzień był dla mnie w szczególności wyjątkowy, mimo że my tego nie potrzebujemy. Jest to dla niego ważne, a nam obojętne, więc stwierdziliśmy że nie będziemy mu sprawiać przykrości, jak ma ochotę bawić się w wesele to niech się bawi uśmiech Też kwestia tego że mamy liczną rodzinę z którą utrzymujemy bliskie relacje, (jesteśmy bardzo rodzinni). No i tata chce się z nimi podzielić swoją radością w tym dniu poprzez zabawę na weselu swojej córy.


a ja Cię rozumię....mój tata jak usłyszał, że wesele chcemy zrobić małe to było tyle gadania i dyskusji...że szok. Pewnie gdyby rodzice męża mego też chcieli duże wesele tobyśmy się zgodzili, ale skoro oni chceli małe, ja swoich też nie chciałam narażać na koszty to postawiliśmy na swoim i wesele było ni 60 osób.

Mój tata też jest osoba, która bardzo chce postawić na swoim i żeby bylo po jego myśli...widzę to zwłaszcza teraz jak robimy remont....dodam, że nie mieszkamy w rodzicami tylko we własnym domu.... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa więc mamy taki sam typ rodziców oczko Ale muszę przyznać że ja też potrafię być zaborcza uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edit Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group