Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele z własnej woli czy woli rodziny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 30 Maj 2011, 10:21    Temat postu: Re: Wesele z własnej woli czy woli rodziny? Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 7:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wesele będzie z własnej woli. też ewaluowało, ale w drugą stronę. Miało być duże na około 140 osób, a po wstępnych obliczeniach jak przyjdzie 110 to będzie super. A sala jest na 200 miejsc bo tylko taka została. I chyba będziemy się tam ganiać po sali. Nie wiem jak to będzie wyglądać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaba napisał:
U nas wesele będzie z własnej woli. też ewaluowało, ale w drugą stronę. Miało być duże na około 140 osób, a po wstępnych obliczeniach jak przyjdzie 110 to będzie super. A sala jest na 200 miejsc bo tylko taka została. I chyba będziemy się tam ganiać po sali. Nie wiem jak to będzie wyglądać.


Cieszcie sie, ze bedziecie miec duza sale i duzo miejsca, ja mam sale na 200 osób i bedzie 200 osób i sie martwie ze bedzie za ciasno, i nie bedzie gdzie tańczyc. Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
żaba napisał:
U nas wesele będzie z własnej woli. też ewaluowało, ale w drugą stronę. Miało być duże na około 140 osób, a po wstępnych obliczeniach jak przyjdzie 110 to będzie super. A sala jest na 200 miejsc bo tylko taka została. I chyba będziemy się tam ganiać po sali. Nie wiem jak to będzie wyglądać.


Cieszcie sie, ze bedziecie miec duza sale i duzo miejsca, ja mam sale na 200 osób i bedzie 200 osób i sie martwie ze bedzie za ciasno, i nie bedzie gdzie tańczyc. Sad

ja mam salę
1. wg sołtysa na 250
2. według innego wesela 150-160.
3. zaproszonych 220.
To jest dopiero masakra. Może zabrzmi to strasznie, ale chciałabym żeby siętrochę gości wykruszyło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też martwię się miejscem, bo ludzi wychodzi nam akurat tyle ile powinno... smutny
u nas była taka sytuacja, że wesele oboje chcieliśmy, ale to nie był nasz priorytet. Ja byłam przez wzgląd na to jaki D. ma kontakt z rodzicami... tylko za tym by zrobić cichy ślub i na tym koniec, zaproszeni kawa i tylko tyle. Jednak mój tata uparł się, że wesele musi być chociaż na 90 os bo jestem ostatnią córką i mu zależy. Po przemyśleniu stwierdziłam, że miał dużo racji uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agarette
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Katowice | B-B

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie chcielibyśmy takie malutkie wesele na ok 30 osób, myślałam o przyjęciu, obiad, kawa tort itp ale wiem że rodzice uprą sie na tańce i zresztą sama bym chciała bardziej "całonocną" imprezkę, żeby rodziny sie dobrze poznały uśmiech rozmowy z rodzicami na ten temat jeszcze nie było, ale coś mi się wydaje, że ta liczba osób na pewno się zwiększy język nawet bym się za bardzo nie upierała, bo chętnie bym zrobiła duże wesele na ponad 100 osób, ale trochę kasy mi szkoda mówiąc szczerze, bo wolałabym sobie potem gdzieś pojechać albo w mieszkanie trochę kasy upchnąć....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 31 Maj 2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze marzyłam(w sumie razem marzyliśmy) o dużym weselu może nie na 200 osób ale chociaż na 100 ale z racji tego że szkoda trochę kasy to mieliśmy mieć wesele na 80 osób. Nasza rodzina nam niczego z góry nie nakazywała więc przeciwnie mówili że trochę szkoda pieniędzy i żeby lepiej zrobić małe przyjęcie ale uważają że to nasz ślub i że my zrobimy jak będziemy chcieli. Niestety wesele się nie odbędzie no i na dzień dzisiejszy wiemy że w przyszłości jednak będziemy chcieli małe przyjęcie. Ja mam wizje przyjęcia na świeżym powietrzy chciała bym wypożyczyć taki duży namiot i tam zorganizować przyjęcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie czułam potrzeby ogromnego przyjęcia a to dobrze, bo rodzice nam nie pomagają. Będzie ok 60 osób.
Zastanawia mnie jedna rzecz - mam znajomych, którzy się zarzekali, że oni nigdy, że jakie tam wesele, że że że a potem nagle weselicho z wszystkimi tradycjami i zabobonami. Potem zwierzyli się, że zrobili to, bo tak wypada. Całą imprezę praktycznie przesiedzieli a mamusie brylowały...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 165
Skąd: Mysłakowice/Dania

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcieliśmy wesele z własnej woli ale od samego poczatku wiedzielismy też, że nie będzie ono ogromne tylko takie dla najbliższej rodziny...no i w sumie wyszło nam jakieś max 50 osób ale dokładnie jeszcze nie wiemy bo dopiero zaproszenia rozdaliśmy uśmiech
_________________
MIŁOŚĆ-powiedzieć to sekundy, całe życie aby udowadniać.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie chcieliśmy wesela. Dla nas liczy się to żeby połączyć się przed Bogiem a nie ważne gdzie i w jakiej oprawie. Jednak rodzice są za weselem, a głównie moi Tata stwierdził że wesele będzie za jego pieniądze więc nie mamy nic do gadania. no i wesele będzie na 170 osób.
Czy się cieszymy?? szczerze to nam to teraz obojętne. Bez wesela bym przeżyła. No ale skoro ma być to będę czerpać z tego dnia jak najwięcej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group