Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

25-lecie małżeństwa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 13:38    Temat postu: 25-lecie małżeństwa Odpowiedz z cytatem

W lipcu moi rodzice będą obchodzili 25-lecie zawarcia związku małżeńskiego (srebrne gody) absolutnie nie wiem co kupić na taką ważną okazję!

Z siostrą planowaliśmy wziąć zdjęcie sprzed 25 lat (ślubne) i namalować portret... *przy okazji my taki dostaliśmy na własny ślub i każdemu gały na jego widok wychodziły
no ale jeśli nie to, to co?pytajnik
25-lecie związku obchodzi się tylko raz w życiu i nie każdy potrafi dotrzymać obietnicę wiecznej miłości... także musi to być coś szczególnego i nie zapomnianego
Jakieś pomysły?
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice dwa lata temu obchodzili 25 rocznicę ślubu i też myślałam nad takim portretem, ale w efekcie końcowym stanęło na obrazie do pokoju, który lepiej komponuje się z wnętrzem niż taki portret. Ale uważam, że jest to super pomysł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś weekend w spa? Albo pobyt w ładnych hotelu w ciekawym miejscu? Ja przynajmniej jestem za praktycznymi rzeczami a takie portrety, mimo, że mogą stanowić fajną pamiątkę czasami mogą też sprawiać problem z wkomponowaniem go w wystrój pokoju;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z bratem zrzuciliśmy się na 25 rocznicę ślubu na wyjazd. Wysłaliśmy rodziców do Włoch, to było zawsze marzeniem mojej mamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jestem za fajnym np weekendem dla rodziców uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a na pewnej stronie na G... można czasem wyłapać takie fajne weekendowe okazje wyjazdów dla dwojga.

Np. cudowna Praga http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/esprit-praga/218760
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice mają 25 rocznicę w przyszłym roku i póki co pomysł wyjazdy podoba mi się najbardziej uśmiech A jeśli do tego czasu się nie zbiorą i nie naprawią obrączek (jedna za mała, a druga to już nie pamiętam) zaniesiemy je do jubilera żeby przetopił i zrobił od nowa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oh tak wyjazd jest świetnym pomysłem uśmiech takie spędzanie romantycznych chwil uśmiech na pewno wykorzystamy Very Happy
Princes pomysł ze zdjęciem jest dobry-tylko czy rodzice będą mieli zawiesić taki obraz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałyśmy z siostrą o jakimś wyjeździe, no ale mój tata jest pracoholikiem i raczej powyżej jednego dnia wolnego sobie nie weźmie! Zresztą on "nie ma" urlopu Wink wyjazd odpada!
Zresztą też trochę on kosztuje...
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
No a na pewnej stronie na G... można czasem wyłapać takie fajne weekendowe okazje wyjazdów dla dwojga.

Np. cudowna Praga http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/esprit-praga/218760


Kasiek, czy Ty (a może ktoś inny) korzystałaś juz może z ofert z tej stronki? chcialam się dowiedziec czy to napraede działa tak jak pisza... czy sa może jakies przekręty z tym potem Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group