Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja ślubu, konsultant ślubny -czy sie zdecydować?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lodzianka09
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 9

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 10:56    Temat postu: Organizacja ślubu, konsultant ślubny -czy sie zdecydować? Odpowiedz z cytatem

Witam i mam do Was pytanko. Zaczynam przygotowania do ślubu - myślimy o grudniu 2014 uśmiech ale mieszkamy z narzeczonym za granicą, a ślub będzie w Polsce. Ja w kraju jestem rzadko ze względu na pracę I boję sie czy z odległości to wszystko "ogarnę"
Rodzina narzeczonego mówi, żeby zlecić całą organizację ślubu i wesela firmie, u nich to bardzo popularne no i chyba w moim przypadku wyjścia nie ma. Bo tych "przygotowań" i załatwiania jest dużo, prawda? Ile Wam to zajęło czasu? tak naprawdę? Da się większość załatwić na odległość czy nie?
Doradźcie bo rozważam co zrobić?
_________________
Zakochana......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfect White Day
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pią 9 Maj 2014, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, jeśli zdecydujesz się na konsultanta ślubnego będziesz miała na pewno dużo lżej.
Jednak z doświadczenia wiem, że można ogarnąc wszystkie sprawy przez telefon i maile. Mnie od miasta w którym braliśmy ślub dzieliło 600 kilometrów i dałam radę, nie było ciężko, wręcz przeciwnie, było bardzo przyjemnie. I myślę, że właśnie o to chodzi- jeśli czujesz temat ślubu, marzy Ci się, aby wiele kwestii zorganizować sama, do tego masz trochę czasu żeby posiedzieć przed komputerem, zaczerpnąć inspiracji podzwonić, popytać, posprawdzać, w dodatku możesz pozwolić sobie na przyjazd do rodzinnego miasta przynajmniej 2 tygodnie przed ślubem- na pewno nawet na oległość dasz radę.
Mimo wszystko, praca nad ślubem z osobą, która zna się na rzeczy jest o wiele łatwiejsza, skraca czas który musiałabyś poświecić na przygotowanie, znalezienie sprawdzonych firm i podejmowanie samodzielnych decyzji, bez doświaddczenia.
Powodzenia i wszystkiego dobrego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbert717
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 33

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jak bardzo chce się dopieścić wesele. Można organizować trzy miesiące a można 2 lata

Pozdrawiam
Norbert -Portal ślubny Wesele z klasą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
belcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 10

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze macie takiego sprawdzonego konsultanta slubnego ktorego mozecie polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwona.kimko80
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem konsultant ślubny to zbędny wydatek (chyba że możemy sobie na niego pozwolić). Jeżeli mamy całą rodzinę w Polsce to mogą nam wiele pomóc i obeszło by się bez tego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roma87
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 15 Cze 2014, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem to dobry pomysł język Sama korzystałam z usług firmy. Wcale nie ejst do duży wydatek, bo dopasowują się do budżetu jaki załozycie sobie z góry. No i jest święty spokój. Nie ma latania, nerwów i problemów. Mówisz swoje wymagania, potem dostajesz szereg propozycji i sama wybierasz co chcesz. Nie martwisz sie o nic i po prostu się cieszysz. U mnie tak było. No i wesele było cudne! Mieliśmy wszystko co chcieliśmy, łącznie z żywymi gołębiami na które się strasznie napaliliśmy.
REKLAMA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA
Może i strona nieciekawa, ale firma rzetelna i pani konsultantka do rany przyłóz! Zawsze miała czas i stawała na głowie, żeby było super. I było! uśmiech Po prostu napisz, sama sobie sprawdzisz;)
_________________
Życie jest snem szaleńca


Ostatnio zmieniony przez roma87 dnia Nie 15 Cze 2014, 19:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Nie 15 Cze 2014, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mięliśmy przyjemność albo nieprzyjemność współpracować z konsultantem ślubnym i od razu mówię że nie warto ! ! ! Pani z którą współpracowaliśmy nie miała pojęcia co robi także ja nie jestem za! Oczywiście są firmy które się na tym znają ale jest też grono które jednak niestety nie znają .
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roma87
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 15 Cze 2014, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak język zgadzam się, że czasami "konsultanci slubni" to pomyłka język Sami mieliśmy problem na początku, bo spotkalismy się z kobietą , która w ogóle nie wiedziała o czym mówi. I narzucała nam swoją wizję, a nas nie chciała słuchać.
Ja bym nie przekreslała wszystkich z góry, bo to może zaszkodzić tym którzy sa naprawde OK. Osobiście mogę polecić ta firmę , bo z nimi współpracowałam, ale zgadzam się z przedmówczynią, że trzeba uważać. Niemniej jednak najpierw się skontaktuj, spotkaj, a potem decyduj. nie ma się co zrażać od razu. oczko
_________________
Życie jest snem szaleńca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 15 Cze 2014, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roma87, bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu oraz nie ignorowanie moderatorów. Post został zedytowany ostatni raz, w przypadku kolejnej próby polecenia firmy konto zostanie zgłoszone do zablokowania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się bez konsultanta? Oczywiście że da.
Tylko że nie każdy usługodawca jest na tyle "mobilny" że można z nim mailowo, telefonicznie i przez skype ustalać szczegóły.

Konsultant upraszcza komunikacje. Masz jedną osobę z którą musisz się "użerać" uśmiech
Konsultant pojedzie na sale i zrobi odpowiednie zdjęcia.
Dogada katering.
Poleci muzyków.
Poleci innych usługodawców.
Pomoże wszystko ogarnąć bo jest na miejscu.

Wiadomo że to będzie drożej, ale czasem warto zdjąć z siebie trochę tego ciężaru, aby potem tylko się cieszyć chwilą.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group