Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wyglądają oczepiny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agbar mam nadzieje ze tak bedzie.Bardzo mi sie to podobalo i chce to miec i miec bede,ale poniewaz moi rodzice tak srednio,bo byli kiedys na weselu gdzie tez byli meszki ale tekst byl bardzo ordynarny....i boja sie zeby u mnie nie bylo.Wiesz musi byc wszystko lepiej niz w restauracji,zadnej w padki itp.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na wielu weselach gdzie przyszli maszki (trochę gwarowo to zabrzmiało Wink) i tylko raz ich "teksty" były niesmaczne. Poza tym to bardzo urozmaicało wesele i ci ludzie przygotowali się do tego "wystepu" odpowiednio. Jeśli ktoś ma zacięcie kabaretowe, to może być niezła rozrywka dla gości.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 15 Lip 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam taki pomysł na oczepiny:
wogóle nie chcemy rzucać swoimi rzeczami, tylko osobnym bukietem do tego przeznaczonym i inną muchą, niż będzie miał mój Pan Młody język Myślicie, że to przejdzie pytajnik
no i w związku z tym nie ma ściągania ani muchy ani niczego innego lol
myślałam, żeby przed oczepinami, kiedy zwołamy gości na środek, zrobić prezentację multimedialną z naszymi zdjęciami od maleńkości do teraz ... do każdej fotki jakiś śmieszny komentarz język a potem kilka słów, zwołanie niezamężnych i rzucanie i koniec oczepin Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałabym, żeby na oczepinach było śmiesznie, nie ordynarnie, ale zabawnie i żeby przynajmniej większa część weselników była w nie zaangażowana.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
issabellro
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza orkiestra powiedziała, że miesiąc przed weselem przyjeżdżamy do nich i między innymi wybieramy zabawy oczepinowe. Rzucanie welonem i muszkę oczywiście to standard. Mają do wyboru ok. 60 zabaw więc na pewno coś wymyślimy. Jak już gdzieś pisałam będzie u nas dużo młodzieży a także rodzinkę mamy zabawową więc na pewno będzie śmiesznie.
Na pewno chcemy zabawę w karetę. I z tymi obowiązkami małżeńskimi. Tylko u nas nie ma paletek a para młoda wymienia się butami i mają jeden but swój i jeden małżonka i jak np orkiestra czyta "kto będzie prał pieluchy?" wtedy podnosi się odpowiedni pantofel. Oczywiście młodzi siedzą do siebie tyłem. Śmiechu co nie miara.
A jeśli chodzi o takie przyśpiewki co robi orkiestra, czyli wychodzi na salę i jest śpiewane to też musi być koniecznie. Orkiestra powiedziała, że około trzy razy na całe wesel wychodzi.
Jest np. taka przyśpiewka "Kto w styczniu urodzony jest ma wstać ma wstać, kieliszek swój do ręki weź i wypić aż do dna... Jak żeś wypił to se nalej a butelkę podaj dalej." i każdy miesiąc tak po kolei. Kto w danym miesiącu urodzony ten wstaję i piję. Są tacy hardcorowcy co, co miesiąc wstają hihihih uśmiech
Najważniejsze jest to aby dopasować zabawy do gości. U nas na weselach w rodzinie jest zawsze ubaw i mam nadziję, że na moim również tak będzie uśmiech

Przepraszam, że się tak rozpisałam uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariami
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 35

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja złapałam welon 06.09.2008 a prawdopodobnie wyjdę za mąż 10.04.2010r.PAMIĘTAJCIE!!!jak złapiecie welon lub muchę-ZABIERZCIE GO lub JĄ ZE SOBĄ.NIE ODDAWAJCIE.
Ps.Chyba,że nie zależy Wam na zamążpójciu lub ożenku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, zwlaszcza jesli panstwo mlodzi zyczą sobie te elementy spowrotem lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złapalam welon 15 lat temu ,nie da sie sie wziąsc welonu pani młodej
przez to tak dlugo bylam starą panna Razz nie wziełam welonu Sad
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 13 Lut 2010, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
a ja mam taki pomysł na oczepiny:
wogóle nie chcemy rzucać swoimi rzeczami, tylko osobnym bukietem do tego przeznaczonym i inną muchą, niż będzie miał mój Pan Młody język Myślicie, że to przejdzie pytajnik


i mysle sobie ze mozecie niby pol zartem pol serio dodac ze to czym rzucacie osoby ktore złapią mogą sobie zabrac. Zeby nie bylo ze zostaną starymi pannami czy kawalerami oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 14 Lut 2010, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysmy rzucali ja- welonem, mąż- musznikiem. Ci co złapali dostali- panna złotą koronę a kawaler złotą muszkę (kupione na jakimś stoisku ze strojami karnawałowymi). W ten sposób mogli sobie to zabrać do domu Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 5 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group