Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wyglądają oczepiny?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta86-16
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 10

PostWysłany: Pon 21 Maj 2007, 6:42    Temat postu: Jak wyglądają oczepiny? Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam pojęcia jak one wyglądają i o której godzinie zwykle się ten zwyczaj zaczyna. Może mi boś podpowiecie? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina8x
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw 19 Lip 2007, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech ktos nam wytlumaczy co to sa te Oczepiny :O
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malinka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 11

PostWysłany: Czw 21 Lut 2008, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczepiny zazwyczaj odbywaja sie ok 24-tej lub przed wyjsciem Mlodej Pary uśmiech Panna Mloda rzuca wtedy bukietem lub welonem do wszystkich samotnych panienek na weselu, ktora go zlapie ta bedzie szczesliwa mezatka lub najszyciej wyjdzie z obecnych panien za maz Very Happy Pan Mlody rzuca mucha lub krawatem dla samotnych kawalerow i rowniez, ktory kawaler zlapie bedzie szczesliwy w malzenstwie lub najpredzej sposrod zebranych sie ozeni język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczepiny zaczynają się o północy i przeważnie trwają 30 minut, tak jak moja przedmówczyni powiedziała rzuca się welonem ewentualnie bukietem Panny Młodej, a później musznikiem Pana Młodego. Oczywiście zabaw jest o wiele więcej, orkiestra (dj) mają też niespodzianki przygotowane dla Młodych, ogólnie przy dobrze dobranych zabawach ubaw jest po same pachy. Bardzo lubię ten etap wesela. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy Dj wodzreja, który poprowadzi nam oczepiny - nie prawdą jest że trwają one 30 minut...
zgodnie z tym co on nam powiedział, czas trwania zależy od tego jaka jest średnia wieku osób na weselu i jak się bawią..
jeśli większość to osoby starsze, wiadomo, że nie będzie długiej zabawy - będzie mało panien i kawalerów itd..

ale tak jak my jesteśmy parą klasową, zapraszamy osoby z klasy, będzie około 50 osób młodych na 120osób, wiec dla 50 osób na pewno oczepiony będą trwały dłużej, bo to są praktycznie sami kawalerowie i panny..

czas trwania oczepin według naszego Dja waha się od 15 minut do 1 godziny..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zawsze najwięcej zależy od gości jeżeli oni nie beda chcieli sie bawic zaden wodzirej nie pomoze niestety smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozmawiałam jeszcze z zespołem na temat oczepin. Ale jestem w tej komfortowej sytuacji, że ten sam zespół będzie na weselu mojej siostry za 3 miesiące. Zobaczę jak to wygląda i ewentualnie wprowadzę swoje poprawki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorcia_pom
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 2

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 18:13    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

A nasze oczepiny bedą bez przyśpiewek itp.i całe szczęście nie znosze tych glupich tekstów....
_________________
pl][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój zespół zaproponował śpiewanie piosenek biesiadnych po północy p oczepinach. Ciekawe jak to będzie wyglądać. Ale z doświadczenia wiem, że ludzie przy biesiadnych bardzo dobrze się bawią. Własnie jestem w trakcie szukania propozycji zabaw na wesele i oczepiny. Polecam forum "Weselnik" na trojmiasto.pl
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja słyszałam i zauważyłam że nie każde towarzystwo lubi takie piosenki śpiewać. byłam na weselu gdzie typ chodził między gośćmi i zachęcał do śpiewu ale kiepsko się to udało. tak więc prowadzący musi umieć wyczuć czy goście są zainteresowani śpiewem czy jednak wolą słuchać i tańczyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group