Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

spis menu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 66, 67, 68  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tort i napoje pytajnik
bo jak w cenie to niedrogo uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maskotka_misia
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: w-wa

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
u mnie w wawie za całe wesele (bez toru) płace 170pln za osobe, w tym mam całe jedzonko, salę, wystrój, zespół, wódke i wino (bez ograniczeń),
napoje zimne i ciepłe (bez ograniczeń).
nie wiem ja u innych z cenami ale mnie się wydaje że to niewilka cena za święty spokój.
ostatnią rzecza jaką bym chciała w dniu ślubu to zastanawianie się nad wszystkim. a tak mam faceta który zorganizuje mi wesele jeszcze je poprowadzi i wszystko za tak niewygórowaną cenę.

pozdrawiam.

piszcie ile u was kosztuje weselisko.

jak tylko ustale menu to zamieszczę
_________________
ślub już 12/09/09
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się zdaję, ze jesli to wszystko masz za 170zł/os to naprawdę płacisz niewiele. ja za 150zł/os będę miała tylko jedzenie, podobno wyśmienite. a alkohol, tort, ciasta i napoje to musze sama załatwiać. a co dopiero zespół....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie to wesele masz?? Ja w wawie nic takiego taniego zeby alkohol byl to nie zlalazłam.cos kiepsko szukałam język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hildegarda napisał:
A jestescie w stanie porównać jak to wychodzi w praktyce - mniejwiecej ile za tą samą "porcje" zapłace w restauracji , a ile to wyjdzie na wlasna reke ?


Witam serdecznie.
Organizuje wesela na śląsku i powiem ci że w porównaniu z restauracją to wyjdzie cie to w granicy 80 zł. od osoby czyli całe zakupy plus opłata za obsługę ,przy menu ok 160 zł w restauracji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to tak wychodzi. po prostu restauracja sobie liczy, za to, że oni wszystko organizują, a Ty tylko rezerwujesz lokal, ustalasz z nimi menu i już nic więcej w tej kwestii Cię nie interesuje. oni chcą na tym zarobić, więc wcale sie nie dziwię, że taka jest rozbieżność.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moim zadniem troszke za duża 100 % WYDAJE MI SIE ŻE 50 % DODATKOWEGO ZAROBKU TO BY BYLA ZADOWOLAJĄCA KWOTA ,ALE WEŻMY JESZCZE POD UWAGE ILE ZAROBIA NA INNYCH RZECZACH KTÓRE NIBY ZEPSULIŚMY CZY POTŁUKLISMY DLA PRZYKŁADU SZKLANKA KTÓRA NORMALNIE KOSZTUJE 1 ZŁ ONI BIORĄ ZA NIĄ 5 ZŁ .O kurde z caps lokiem pisze sorki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, wiele lokali rzeczywiscie za dużo bierze, ale co poradzić. ja nie narzekam, bo 150zł/os wydaje mi się znośną kwotą. mam dobre jedzenie i wystrój sali jest juz wliczony w cenę. i szczerze mówiąc już mi się szukać nie będzie chciało, bo leń ze mnie. ale więcej niż 150zł to bym juz raczej nie dała za lokal.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No 150 zł od osoby to w mairę dobra cena biorąc pod uwagę fakt że masz w tym wszystko .Życzę powodzenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki uśmiech oby w górę mi nie poszło. sądzę, że nie bedzie źle, alkohol z hurtowni (albo rozrobiony jak mój swiadek się postara), ciasta po znajomości, tort na 50osób nie bedzie chyba dużo kosztował.... uśmiech podejrzewam, że zmieszczę się w jakiejść ludzkiej kwocie. a że nie musze nic przystrajać to akurat z korzyścią dla wszystkich lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 66, 67, 68  Następny
Strona 13 z 68

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group