Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

foteliki samochodowe/wózki
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 129, 130, 131, 132  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mawi
bywalec
bywalec


Joined: 19 Aug 2018
Posts: 114

PostPosted: Mon 1 Oct 2018, 19:19    Post subject: Reply with quote

Mukonia wrote:
Bratanek wyrósł z fotelika, w którym jeździł i siostra borykała się z tym trudnym tematem jaki fotelik wybrać. Dzięki poszukiwaniom w sieci i w sklepach trafiła na fajne rozwiązanie, które jest alternatywą podkładki, a jest nim Smart Kid Belt. Jest to pas z dwoma klamrami, którymi dopasowujemy pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Miałam okazję z niego korzystać odbierając bratanka z przedszkola. Bardzo się zdziwiłam, że siostra zostawia go w przedszkolu w szatni. Teraz już wiem, że urządzenie to jest małych rozmiarów i łatwo je przenosić i chować w worku przedszkolaka. Posiada ono atesty i homologację, a zaprojektowane zostało przez twórców fotelika, którzy wzięli pod uwagę by mały pasażer auta był w pełni bezpieczny.


Zgadza sie. To fajny produkt, choc konkurencja go "nie lubi" Boi się chyba lepszego. Ale producent nie zostawia tego tak bez walki, co widac na tym filmiku na YT https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c Moim zdaniem dobrze wyszli z takiego ataku. Nie poddają się tak łatwo i to też dobrze świadczy o firmie.
Back to top
View user's profile Send private message
Mia30
początkujący
początkujący


Joined: 23 Oct 2018
Posts: 2

PostPosted: Thu 25 Oct 2018, 11:36    Post subject: wózek i fotelik dla dzieci Reply with quote

Dziewczyny polecam Wam zajrzeć do hurtowni wózków dziecięcych poznań. Mają super ceny i wysoką jakość produktów. U nas jeżeli chodzi o wózek wybór padł na Atomic i sprawdza się znakomicie, fotelik wzięliśmy dwa modele u męża Roll-fix i ja osobiście wole Rotario, w moim aucie bobas z niego korzysta.
Back to top
View user's profile Send private message
illyrio
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jun 2014
Posts: 21
Location: Poznań

PostPosted: Fri 2 Nov 2018, 1:05    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem nie ma lepszych fotelików samochodowych niż https://babyhit.pl/firm-pol-1308137322-Maxi-Cosi.html foteliki Maxi Cosi. Bardzo mocne, wytrzymałe i przede wszystkim wygodne, co również ważne, a co często się zaniedbuje.
_________________
May the force be with you.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wiola438
początkujący
początkujący


Joined: 09 Dec 2014
Posts: 7

PostPosted: Tue 20 Nov 2018, 12:03    Post subject: Reply with quote

Też mamy Smart Kid Belt bo zaufaliśmy opiniom fachowców. Sprawdza się super i dawno wywalilismy podkładki a zastąpiliśmy właśnie tym produktem.
Back to top
View user's profile Send private message
Mawi
bywalec
bywalec


Joined: 19 Aug 2018
Posts: 114

PostPosted: Mon 3 Dec 2018, 20:29    Post subject: Reply with quote

Smart Kid Belt również polecam. Jest to znakomite rozwiązanie dla trójki starszych dzieciaczków, które w końcu bezpiecznie i komfortowo podróżują na tylnej kanapie. Dodatkowo urządzenie to rośnie razem z dzieckiem gdyż jest przeznaczone dla dzieci od5-12 lat no i co najważniejsze niewiele kosztuje, a do tego jest bezpieczne co potwierdzają posiadane przez urządzenie atesty i homologacja.
Back to top
View user's profile Send private message
noya
bywalec
bywalec


Joined: 17 Nov 2017
Posts: 150

PostPosted: Sat 22 Dec 2018, 22:48    Post subject: Reply with quote

A ja mogę polecić tego x-landera http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ tu jest dokładnie opisany, a jest się czym zachwycać bo nawet kolor ma taki jaki mi się zawsze podobał!
Back to top
View user's profile Send private message
hugh86
początkujący
początkujący


Joined: 05 Nov 2019
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Tue 5 Nov 2019, 15:59    Post subject: Reply with quote

Fotelik samochodowy jest obligatoryjny dla każdego, kto podróżuje z małymi dziećmi. Trzeba pamiętać o tym, że jest to ochrona dla dziecka w przypadku narażenia na niebezpieczeństwo na drodze. Jest wiele fajnych propozycji fotelików https://www.fotelikiabc.pl/foteliki-samochodowe.html dla małych i tych większych dzieciaków.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lamie
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Aug 2018
Posts: 555

PostPosted: Sun 9 Aug 2020, 20:55    Post subject: Reply with quote

Fotelik samochodowy powinien być przede wszystkim bezpieczny i solidnie wykonany. Ja właśnie taki kupiłem w https://dzieciecyswiat.com.pl/ i jest naprawdę super. Warto sprawdzic
Back to top
View user's profile Send private message
paulinabb
bywalec
bywalec


Joined: 27 May 2019
Posts: 185

PostPosted: Wed 21 Apr 2021, 16:18    Post subject: Reply with quote

My kupowaliśmy fotelik samochodowy, bazę isofix i wózek dziecięcy w Smykolandzie. Produkty od znanych producentów, certyfikowane (to najważniejsze), przystępne cenowo. Polecam ten sklep.
Back to top
View user's profile Send private message
jewel69
początkujący
początkujący


Joined: 05 May 2021
Posts: 3
Location: Poznań

PostPosted: Wed 5 May 2021, 15:18    Post subject: Reply with quote

Czy któraś z Was kupowała foteliki używane?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 129, 130, 131, 132  Next
Page 130 of 132

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group