Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gamofobia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pusia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 10:25    Temat postu: Gamofobia Odpowiedz z cytatem

Temat może niecodzienny...Dla wielu z was może dziwny...Niestety prawdziwy. Zawsze wydawało mi się, że to mężczyźni boją się ślubu i odwlekają ten moment w nieskończoność. W moim przypadku jest odwrotnie. To mój narzeczony pragnie ślubu jak najszybciej, a ja się boję. T. chciał ślubu już w tym roku, a ja, żeby nie robić mu przykrości, zgodziłam się. On znalazł mi pracę u siebie i już się miałam przeprowadzać, ślub miał być za 3 miesiące, a ja...uciekłam. Potem było rozstanie, ból i powrót. Jesteśmy razem, ślub ma się odbyć za kilka miesięcy. Myślałam, że ten rok wystarczy, żebym dojrzała do tej decyzji, ale im bliżej ślubu,tym bardziej się boję. Kocham go, nie wyobrażam sobie życia bez niego, a mimo to mam ochotę uciec...i nie wiem, jak sobie z tym poradzić Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rozmawiałaś z nim na ten temat? Może nie jesteś go pewna i tak na prawdę go nie kochasz skoro Twoje lęki są aż tak duże!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pusia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałam z nim. On martwi się tym,ale już raz wybaczył mi ucieczkę. Teraz dał mi czas do czerwca-albo ślub albo się rozstajemy. Kocham go i to nie ma z nim nic wspólnego. Ja po prostu boję się ślubu i wejścia w dorosłość. Nie umiem przełamać tego strachu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pusia85 napisał:
Ja po prostu boję się ślubu i wejścia w dorosłość


a póki nie macie ślubu... jak żyjecie?
w sensie, Ty z rodzicami, na ich utrzymaniu itd..?
kiedyś i tak trzeba dorosnąć, ślub nie ma tu wiele do rzeczy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pusia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkamy osobno, 100km od siebie. Ja z rodzicami, T. z siostrą. Ja na wsi, on w mieście. Oboje pracujemy. Ja zarabiam więcej, co prawda pomagam rodzicom, ale i tak sporo zostaje dla mnie. Nie martwię się o jutro. Ślub wiąże się w moim przypadku z rezygnacją z pracy i przeprowadzką do mojego lubego i jego siostry:( Nie wiem, czy znajdę pracę u niego, choć jestem dobrej myśli. W każdym razie na pewno będę w gorszej sytuacji materialnej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod względem odpowiedzialności i wchodzenia w taką dorosłość też się bałam,ale no przecież chciałam zrobić krok do przodu i wcale nie narzekam. Mam męża, pracę do końca roku, spodziewamy się dziecka. Mamy gdzie mieszkać, pieniądze na utrzymanie też są. Nie ma co się tak stresować,a jeżeli tak się tego boisz to porozmawiaj ze specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justynam198
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 125

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pusia musisz sama podjąć tą dezycję, jak osoby które Cię nie znają mają Ci pomóc i to w tak ważnej sprawie bezradny Z tego co opisujesz raczej nie dojrzałaś do takiego poważnego kroku a z drugiej strony trzyma Cię ultimatum - albo ślub albo rozstanie. Weź się w garść i przeanalizuj wszystko na spokojnie, bo to jest decyzja na całe życie (chociaż wiem że teraz rozwód to nic trudnego) powodzenia!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pusia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jest po prostu dobrze tak jak jest i nie za bardzo mam ochotę coś zmieniać...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justynam198
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 125

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I rozumiem że Twój narzeczony nie bierze po uwagę innej opcji za nic w świecie? np rok dłużej poczekaćpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pusia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto 7 Gru 2010, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnej. Nawet do lipca nie chce poczekać. Nie ma szans. Ja wiem, że to w sumie odpowiednia pora. Chciałabym tylko wiedzieć, jak poradzić sobie z tym strachem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group