Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co myślicie o intercyzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu tego drugiego(a raczej pierwszego wątku) z ręką na sercu mogę określić tą sytuację jako cyrk... jak w brazylijskiej telenoweli Shocked nie wiadomo czy śmiać się czy płakać... moim zdaniem im więcej stawiania warunków, im więcej zmuszania do szybkiego ślubu, tym szybciej ktoś złoży pozew o rozwód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ich sprawa Sheryl. Brzmi strasznie, ale co zrobisz? Każdy ma swoje zdanie w tym temacie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się tak mówi, że ich sprawa, ale sama "wciągnęła" w to trochę nas... Pusia musiała się liczyć z taką reakcją...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pusia85 napisał:
Zaparłam się? Dlaczego? Bo chcę ślubu z osobą, którą kocham? Przecież to normalne. Swoje obawy wypisuje tu, bo wiem, że mojego narzeczonego martwią moje obawy. Ja wiem, jak nam się razem mieszka, spędzam u niego wakacje, ferie,itd. Właśnie wtedy jest między nami super, bo mamy się na co dzień. Kłócimy się, gdy nie widzimy się ponad tydzień. Drażni nas to, że jesteśmy tak ograniczeni odległością, dlatego mój narzeczony nalega na ślub, bo chce mieć mnie blisko.
Skąd moje wątpliwości? Od roku słyszę od matki, że po ślubie będzie tak i tak...Staram się nie brać to siebie jej gadania, ale zawsze coś tam zostaje. Intercyza to też jej pomysł.
Ps. Ja słyszałam już wersje, że po ślubie mój T. zamknie mnie w domu na klucz i zabroni mi kontaktować się z rodziną.


Ostatnio pisałaś że nie jesteś gotowa na ślub... cos szybko zmienia się zdanie u Ciebie... Masz same problemy z tym małżeństwem, a zero przyjemności... większość dziewczyn cieszy sie z przygotowań, nie może się doczekać, a Ty masz wiecznie jakieś ale... Nie widzisz ze cos jest nie tak?? Lepiej sie zastanów nad braniem ślubu a nie nad intercyzą...A co do mieszkania.... to nie wiesz jak sie z nim mieszka... ferie, wakacje co to ma być... w świeta zawsze jest miło bo są dwa razy do roku... Zastanów się nad sobą i swoim życiem... zanim w coś wdepniesz ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Ostatnio pisałaś że nie jesteś gotowa na ślub... cos szybko zmienia się zdanie u Ciebie... Masz same problemy z tym małżeństwem, a zero przyjemności... większość dziewczyn cieszy sie z przygotowań, nie może się doczekać, a Ty masz wiecznie jakieś ale... Nie widzisz ze cos jest nie tak?? Lepiej sie zastanów nad braniem ślubu a nie nad intercyzą...A co do mieszkania.... to nie wiesz jak sie z nim mieszka... ferie, wakacje co to ma być... w świeta zawsze jest miło bo są dwa razy do roku...


trudno się z tym nie zgodzić.
dla mnie w tych Pusinych wątkach nie ma wcale miłości, dążenia do bycia razem do końca życia itd, tylko jakiś rodzaj transakcji
ja to tak odbieram, niestety Rolling Eyes
najpierw ona siebie obwinia, potem narzeczonego, że nie może mu wierzyć bo przepuszcza beznadziejnie forsę, potem jego siostrę, że się wtrąca, ale muszą z nią mieszkać (zupełnie nie rozumiem dlaczego, chyba nie zostało to w końcu wyjaśnione)
albo te problemy są trochę naciągane, albo autorka już się w nich gubi, ja się w każdym razie pogubiłam zupełnie Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasami mam wrażenie, że to co my piszemy w ogóle nie jest czytane przez Pusie.... ze Ona wie swoje i już.... i to co robi jest oki... Po co sie nas pytasz o rade jak i tak Ty wiesz lepiej i nie masz zamiaru sie z nami liczyć i odpowiadać na niektóre pytania. Dla mnie to jedna wielka papka, w której nie wiadomo co jest ....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, najmądrzejsza wypowiedź Pusi to:


Cytat:
Ps. Może rzeczywiście ja wcale go nie kocham i jestem z nim,żeby nie być samą. W każdym razie ślubu nie będzie.


Niestety, zmieniła zdanie. Ale myślę, że kochać nie kocha dalej. Jaka to miłość bez zaufania? ..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dziewczyny, nie wszyscy są romantyczni. Niektórzy muszą mieć ślub, bo nie wypada być starą panną i trzeba się w życiu ustawić Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Oj dziewczyny, nie wszyscy są romantyczni. Niektórzy muszą mieć ślub, bo nie wypada być starą panną i trzeba się w życiu ustawić Rolling Eyes


Wiesz Damo, nawet, gdyby Pusia chciała się kierować rozsądkiem - a może nawet TYM BARDZIEJ- to ślubu by nie było.

PS. Chociaż myślę, że Twoja wypowiedź była ironiczna oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 13 Sty 2011, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Oj dziewczyny, nie wszyscy są romantyczni. Niektórzy muszą mieć ślub, bo nie wypada być starą panną i trzeba się w życiu ustawić Rolling Eyes



Też mam nadzieję, że to ironia Very Happy

My chcemy wziąć ślub, żeby stworzyć prawdziwą rodzinę, ja wiem że On to TEN, on wie że ja to właśnie TA, kochamy się, rozumiemy się, dopełniamy się, czasem się kłócimy, bo życie bez kłótni byłoby nudne Very Happy Nie dawaliśmy sobie nigdy warunków odnośnie zaręczyn czy ślubu, wszystko jest dobrowolne i przez nas upragnione uśmiech M. tylko się nie podoba to że jest tyle do załatwiania itd uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group