Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie znaleźliście fotografa?
Goto page 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
View previous topic :: View next topic  

Gdzie znaleźliscie fotografa
Z polecenia od znajomych
52%
 52%  [ 64 ]
Reklama w internecie
36%
 36%  [ 45 ]
Reklama w magazynie/gazecie
0%
 0%  [ 1 ]
Reklama ogłoszenie na ulicy
2%
 2%  [ 3 ]
Ulotka lub wizytówka na kursach lub naukach przedm.
0%
 0%  [ 1 ]
Targi ślubne
6%
 6%  [ 8 ]
Total Votes : 122

Author Message
Vella
gaduła
gaduła


Joined: 19 Oct 2010
Posts: 349
Location: Lublin -> Warszawa

PostPosted: Wed 24 Nov 2010, 20:41    Post subject: Gdzie znaleźliście fotografa? Reply with quote

Na forum język
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Back to top
View user's profile Send private message
Sony85
maniak
maniak


Joined: 22 Jan 2009
Posts: 1152
Location: śląsk

PostPosted: Wed 24 Nov 2010, 21:02    Post subject: Reply with quote

Ja mojego wyszukałam w internecie..z polecenia nie polecam....hehe bo żadne zdjęcia z wesel moich znajomych czy rodziny mi się niepodobały..
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Juliette
guru
guru


Joined: 05 Dec 2008
Posts: 2929

PostPosted: Wed 24 Nov 2010, 21:11    Post subject: Reply with quote

Ja nie mam zaufania do usługodawców poleconych przez rodzinę czy znajomych. Po pierwsze ludzie mają tendencję do chwalenia na wyrost swoich wyborów. A po drugie ludzie mają różne gusta.

Ja szukałam w internecie. A znalazłam na allegro Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Carla
guru
guru


Joined: 07 Jun 2010
Posts: 3614

PostPosted: Thu 25 Nov 2010, 8:55    Post subject: Reply with quote

Ja fotografa nawet nie szukałam, od razu wiedziałam kto nim będzie (kolega), a kamerzystę znalazłam... na forum uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Yenna
maniak
maniak


Joined: 15 Sep 2010
Posts: 1339
Location: Gliwice/Zabrze

PostPosted: Thu 25 Nov 2010, 9:10    Post subject: Reply with quote

Ja również w internecie. Wydaje mi się, że znajomi często polecają na wyrost, tak jak piszą dziewczyny, ich gust z naszym nie musi się pokrywać, dodatkowo często nie ma możliwości zobaczenia portfolio.
Nie ufam też - przyznaję - fotografom amatorom (typu kolega ma lustrzankę, coś tam foci, więc weźmie mniej albo w ogóle zrobi za friko). Cżesto później okazuje się, że jest mało zdjęć i dość mooocno przeciętnych (żeby nie powiedzieć - słabych) technicznie. Bo co innego robić zdjęcia kwiatkom, a co innego w różnych warunkach i przy różnym oświetleniu. Oczywiście nie jest to regułą uśmiech
_________________
04.06.2011
Back to top
View user's profile Send private message
Juliette
guru
guru


Joined: 05 Dec 2008
Posts: 2929

PostPosted: Thu 25 Nov 2010, 9:16    Post subject: Reply with quote

Yenna wrote:
Nie ufam też - przyznaję - fotografom amatorom (typu kolega ma lustrzankę, coś tam foci, więc weźmie mniej albo w ogóle zrobi za friko).

My musieliśmy stoczyć o to niezły bój z teściami Rolling Eyes Mąż kuzynki mojego męża kupił sobie niedawno dobry aparat, lubi robić zdjęcia i zaproponował, że będzie u nas fotografem za darmo Rolling Eyes A oni nie potrafili zrozumieć dlaczego wolimy płacić zawodowcom. Ale postawiliśmy na swoim Twisted Evil
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
nimfa
moderator
moderator


Joined: 02 Jul 2009
Posts: 10588

PostPosted: Thu 25 Nov 2010, 9:26    Post subject: Reply with quote

My mieliśmy fotografa, który robił zdjęcia mojej kuzynce rok wcześniej. Zdjęcia dokładnie obejrzałam, kuzynka zdała relację. No i się zdecydowaliśmy lol dodatkowy plus, że to jakiś znajomy rodziców był i taniej wziął od nas lol
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Carla
guru
guru


Joined: 07 Jun 2010
Posts: 3614

PostPosted: Thu 25 Nov 2010, 9:48    Post subject: Reply with quote

Yenna wrote:

Nie ufam też - przyznaję - fotografom amatorom (typu kolega ma lustrzankę, coś tam foci, więc weźmie mniej albo w ogóle zrobi za friko). Cżesto później okazuje się, że jest mało zdjęć i dość mooocno przeciętnych (żeby nie powiedzieć - słabych) technicznie. Bo co innego robić zdjęcia kwiatkom, a co innego w różnych warunkach i przy różnym oświetleniu. Oczywiście nie jest to regułą uśmiech



Akurat mamy to szczęście, że kolega jest zawodowym fotografem ślubnym (i nie tylko, ale głównie). Ale jeśli chodzi o amatorów to faktycznie można się mocno rozczarować... chyba że od razu się przyjmie, że nie oczekuje się profesjonalnych zdjęć od amatora...
Back to top
View user's profile Send private message
Emberro
kandydat
kandydat


Joined: 17 Nov 2010
Posts: 75
Location: Bielsko - Biała

PostPosted: Thu 25 Nov 2010, 10:49    Post subject: Reply with quote

Carla wrote:
Yenna wrote:

Nie ufam też - przyznaję - fotografom amatorom (typu kolega ma lustrzankę, coś tam foci, więc weźmie mniej albo w ogóle zrobi za friko). Cżesto później okazuje się, że jest mało zdjęć i dość mooocno przeciętnych (żeby nie powiedzieć - słabych) technicznie. Bo co innego robić zdjęcia kwiatkom, a co innego w różnych warunkach i przy różnym oświetleniu. Oczywiście nie jest to regułą uśmiech



Akurat mamy to szczęście, że kolega jest zawodowym fotografem ślubnym (i nie tylko, ale głównie). Ale jeśli chodzi o amatorów to faktycznie można się mocno rozczarować... chyba że od razu się przyjmie, że nie oczekuje się profesjonalnych zdjęć od amatora...

Oj można się rozczarować można. Dla tego ja na początku mojej ślubnej kariery staram się raczej występować jako drugi fotograf.
Miałem kilka propozycji focenia ślubów (oczywiście od rodzinki a jak, bo za free...) ale odmówiłem, bo wiem że sam póki co nie jestem w stanie oblecieć imprezy. Plener to nie problem, bo w tym jakieś doświadczenie mam, ale już sama impreza i kościół to dramat dla mnie uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Lil
bywalec
bywalec


Joined: 23 Nov 2010
Posts: 178
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 25 Nov 2010, 12:29    Post subject: Reply with quote

Ja znalazłam swojego z polecenia znajomej z forum lol
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Next
Page 1 of 17

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group