Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pałacyk Otrębusy - opinie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcinIUla
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pią 19 Lis 2010, 9:11    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Każdy ma inne priorytety.Ja nie widzę potrzeby płacenia za połowę ludzi ,których już nigdy nie spotkam pewnie,albo spotkam przypadkiem..ludzi ,którzy mnie nie znaja i nie dzwonią z pytaniem co słychać .Umówmy się , na Twoim weselu też takich będzie sporo.Ślub to dla mnie jest bardzo wyjątkowy dzień i właśnie dlatego chcę mieć spokój i intymną atmosferę ,bo obiecuję bardzo intymne rzeczy swojemu facetowi. Nie zamierzam się wpędzać w kredyt na początku swojego życia i wszystkie pieniądze wolę wydać na podróż życia. Nie wyznaję zasady postaw się a zastaw się oczko Ale wiadomo,dla każdego co innego.
Miejsce piękne.
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pią 19 Lis 2010, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinIUla napisał:
Nie wyznaję zasady postaw się a zastaw się oczko


Też nie uznaję takiej zasady oczko i nie wyobrażam sobie brać kredytu na wesele. A co do intymności, to intymnie będzie po weselu, w podróży poślubnej lol A jeśli już intymny ślub, to bez wesela, tylko z rodzicami i świadkami z obiadem weselnym i tyle. Jak już robić wesele, to takie, które będzie się pamiętać do końca życia. To moje podejście uśmiech Ale oczywiście szanuję każde inne, to indywidualny wybór.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madame.in.the.dark
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Wwa

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2013, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu jako gość w tym "Pałacyku". Dla mnie osobiście to żaden pałacyk. Tapeta odchodziła ze ścian i kolumn a wesele było tam zaraz po remoncie. I wg mnie trochę tak kiczowato... No nie wiem... Ja się tam nie zdecyduję oczko
popr.pis. polskie litery/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peplo112
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob 14 Wrz 2013, 19:51    Temat postu: pałacyk otrębusy Odpowiedz z cytatem

Piszę z zapytaniem i może ktoś pomoże. Chodzi mi o te Otrębusy i ten pałacyk. Czy ta sala taneczna nie jest za mała? W sensie czy nie ma ścisku? Planujemy wesele z narzeczonym na 150 osób i niby powiedzieli że będzie OK ale wolę posłuchać obiektywnych ocen może z autopsji. Pozdrawiam! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Sob 14 Wrz 2013, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy wesele w PO na podobną ilość osób i nie było ciasno, wręcz powiedziałabym że luźno. Biorąc pod uwagę fakt, że są dwie sale, to nie ma takiego ruchu na tej do tańczenia, niż jakby była jedna duża. Przynajmniej u nas tak było.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peplo112
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź uśmiech No to może i się na nią zdecydujemy w takim razie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allsaint
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 6

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2014, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Ja z kolei byłam na weselu w Otrębusach ale w "Elicie", tam się spokojnie 130 osób zmieściło, podobno tyleż było gości fajnie się bawiliśmy, kamerzysta robił osobny film z "życzeniami" - każdy mógł się nagrać, w ogrodzie - strasznie fajnie to wyszło. No i było gdzie tańczyć, a to przecież jedna z najistotniejszych rzeczy bo to w końcu wesele i trzeba się bawić! a nie siedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasz836
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw 9 Lip 2015, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście byłem parę dni temu jako gość w tym przepięknym domu weselnym - przede wszystkim najlepsze jedzenie jakie jadłem oraz przebogate wnętrze - osobiście polecam oczko
_________________
najlepsze źródło informacji o uczelniach w Polsce i zagranicą: http://study4u.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandramokotow
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 11 Sie 2015, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam oglądać ten pałacyk oczko prezentuje się całkiem fajnie - zdecydowałam się co prawda na inną salę weselną ale ta "wydaje" się OK pod względem wizualnym reszta- nie mam pojęcia.
_________________
spódniczka w kwiaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group