Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co podać gościom?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2008, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram taką alternatywę. byłam na weselu gdzie goście dostali takie czekoladki. skromne a zarazem eleganckie rozwiązanie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co? same sie napedzamy - placimy gosciom za picie, jedzenie i dobra zabawe - DJ, i to samo powinno byc "nagroda" za przyjscie jak rowniez chec dzielenia z nami radosci..
a tu przyszedl zwyczaj z zagranicy i nagle - dodatkowo stawiamy czekoladki, pierdółki, herbatki, za to że gość był łaskaw przyjsc...

sama jak bedzie mnie stac tez moze postawie, to co napisalam wyzej to tak uogólniam i bez obrazy dla nikogo..

jesli sie zdecydujemy to przyznam ze po to zeby tesciom pokazac ze nie potrzebujemy ich pomocy by zorganizowac super wesele.. ze umielismy dopracowac kazdy szczegoli to BEZ NICH!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martam1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 42

PostWysłany: Pon 4 Sie 2008, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy taki wiejski kącik ale jako jedne z ciepłych dań Very Happy Bedzie pieczony udziec i do tego swojskie ogóreczki i ćwikła z chrzanem Very Happy
Zastanawialiśmy się nad świnką w całości ale jest o około 300zl droższa!a mięska porównywalnie, ale smalczyk postawić koło tego też nie zaszkodzi dobry pomysł Very Happy
A co do flaczków to dużo osób je lubi(ja nie:))więc mamy Pół/Pół flaczki/gulaszowa do wyboru, co kto lubi:)
Menu mam gotowe myśle że jedzonka jest aż za dużo, ale przecież nie może zabraknąć, co zostanie to mam wszystko dla mnie, można sobie pozamrażać na obiadki:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem za tym, by do w miarę tradycyjnego menu dołożyć cos... hmm.. innego. ja myślę o potrawach kuchni hiszpańskiej, albo śródziemnomorskiej. mniam! lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 13 Paź 2008, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i troszkę już nie w czas ale... Wink
Jak dla mnie takie wiejskie czy też swojskie jadełko to super sprawa uśmiech . Ostatnio mieliśmy okazję być na dwóch weselach i na każdym to się okazał "strzał w dziesiątkę".
Goście ze smakiem zajadali chlebek ze smalczykiem i różne szyneczki i kiełbaski Very Happy , palce lizać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 28 Paź 2008, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho napisał:
wiecie co? same sie napedzamy - placimy gosciom za picie, jedzenie i dobra zabawe - DJ, i to samo powinno byc "nagroda" za przyjscie jak rowniez chec dzielenia z nami radosci..
a tu przyszedl zwyczaj z zagranicy i nagle - dodatkowo stawiamy czekoladki, pierdółki, herbatki, za to że gość był łaskaw przyjsc...

Zgadzam się z Tobą w zupełności. Lepiej tego nie ujęłabym...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiulaK1984
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 19 Gru 2008, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy tradycyjne potrawy uśmiech Jednym udziwnieniem sa piramidy z truskawek, których końcówki są zamoczone w białej i mlecznej czekoladzie. Dodatkowo zamówiliśmy "stolik" z serami i wędlinami. MAm nadzieje, że będzie ok Very Happy
_________________

25 lipiec 2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bibi
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: wawka

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki "wiejski kacik" fajna sprawa....ja mam problem w druga strone bo cześć osób jest wegetarianinami i nie bardzo wiem co im podać na danie główne. Confused Restauracja, tez nie bardzo przewiduje takiego rozwiązania...co mnie trochę do nich zniecheca Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie oprócz typowych ciepłych dań (schabowy, udka, kluski sląskie itd.) będzie kącik wiejski i kącik damski, w którym to znajda się owoce, wina i cukierki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martam1 napisał:
My robimy taki wiejski kącik ale jako jedne z ciepłych dań Very Happy Bedzie pieczony udziec i do tego swojskie ogóreczki i ćwikła z chrzanem Very Happy
Zastanawialiśmy się nad świnką w całości ale jest o około 300zl droższa!a mięska porównywalnie, ale smalczyk postawić koło tego też nie zaszkodzi dobry pomysł Very Happy
Auśmiech


Witam.
Jeżeli zastanawiacie sie nad świnką na weselu to chętnie wyśle wam fotki ile sie marnuje świnki po takim weselu i ile idzie albo do kosza albo niewiadomo gdzie.Ładnie to wygląda z perspektywy widza i gościa ale z perspektywy ekonomicznej już nie bardziej polecałbym udziec jednak.Jeżeli ktoś chce to prosze napisać na maila odeśle fotki świnek po weselu .
Odnośnie stolika wiejskiego - zyskał on dość duż popularność w ostatnich 2 latach ,wczesniej jak robiliśmy stoliki wiejskie na weselach jakieś 5 lat temu to każdy podchodził do tego z lekka nutka niepewności ,a teraz czasem koleja sie robi przy takim stoliku .Pozdrawiam serdecznie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group