Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chciałabym przytyć...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
limone
guru
guru


Joined: 14 Apr 2011
Posts: 3347

PostPosted: Wed 16 May 2012, 8:33    Post subject: Reply with quote

Karolina1984 wrote:
czytam Was i zazdrość skręca Mad

No, ja mam wrażenie, że dużo łatwiej jest zrzucić kilogramy niż je przygarnąć Razz
U mojego męża, także duże ilości jedzenia nie wpływają na wagę uśmiech
Ale tylko mnie trują o niskiej wadze. Gdyby mi nie truli i nie marudzili, to pewnie nie wpadałabym co jakiś czas w doła, że źle wyglądam i powinnam przytyć.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Lady Aga
bywalec
bywalec


Joined: 27 Jan 2011
Posts: 143

PostPosted: Wed 16 May 2012, 18:55    Post subject: Reply with quote

Bo ludzie są okrutni i nietaktowni. Naprawdę mało brakowało a na stwierdzenie "ale ty jesteś chuda!" odpowiadałabym "a ty wręcz przeciwnie". Najważniejsze to być zdrowym i dobrze się czuć we własnej skórze.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Tęczówka
maniak
maniak


Joined: 12 Jan 2012
Posts: 1822

PostPosted: Wed 16 May 2012, 22:07    Post subject: Reply with quote

Dołączam się do Was. I też mnie wkurzają komentarze na temat mojej figury. Często widać czystą zazdrość w oczach komentujących (kobiet oczywiście), mimo, że mówią jakie to niezdrowe, że za chuda, że brzydko to wygląda itd. I też mam momenty, że popadam w kompleksy przez to.... ale na szczęście to tylko momenty, nie dam się zwariować pfff
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
tuśka
gaduła
gaduła


Joined: 20 Mar 2011
Posts: 412
Location: Wrocław

PostPosted: Thu 17 May 2012, 10:27    Post subject: Reply with quote

Ja też nie znoszę tych komentarzy, "ale Ty jesteś chudziutka", "jesz coś"?. Przy wzroście 168 moja waga waha się między 52-54 kg. Wszystko było by ok. gdyby te kilogramy były równomiernie rozłożone, ale u mnie to wygląda tak, że mam chude ręce i nogi a reszta wygląda w miarę dobrze. Ostatnimi czasy tylko brzuch zaczyna się lekko uwypuklać i bynajmniej nie jest to powodem ciąży. Muszę chyba zacząć się więcej ruszać, popracować nad brzuchem a dodatkowe kilogramy niech idą w kończyny uśmiech.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
limone
guru
guru


Joined: 14 Apr 2011
Posts: 3347

PostPosted: Wed 6 Jun 2012, 7:00    Post subject: Reply with quote

Odpowiem tutaj, bo przy okazji znalazłam kilka, dla mnie, ciekawych rzeczy.
Z tego tematu
gaja_85 wrote:
ja już sama nie wiem co gorsze - czy ważyć trochę za dużo czy trochę za mało. Moja normalna waga przy wzroście 1.72 była 51-52kg więc jeszcze w miarę, ale teraz spadła do 48kg i to nie wygląda już fajnie. Domyślam się, że to z powodu nerwów (chyba podświadomych, bo jeszcze nie przeżywam), bo zawsze tak reagowałam na stres. Chciałabym te 3-4kg przytyć jeszcze w ciągu 2tygodni. Macie jakiś pomysł? Dodam, że każdego dnia do kawy jem batona, więc słodkości sobie nie jestem w stanie odmówić.

gaja_85, może najpierw się zrelaksuj, skoro to nerwy...
Kasztanowa wrote:
gaja_85, a po co masz sobie odmawiać słodyczy, skoro chcesz przytyć uśmiech? A fast foody lubisz? Pizza, kebab, zapiekanki, hamburgery? Z bardziej kalorycznych potraw, to może ser prażony?

Kasztanowa, serio fast foody są najlepszą metodą na przytycie?
Czy to tylko tak dlatego, że Amerykanie tym się żywią i są otyli?

Znalazłam jakąś dietę dla zbyt szczupłych i nie ma tam mowy o fast foodach...
A nawet aby unikać słodyczy i tłuszczu!
Oraz, aby nie jeść wszystkiego, unikać fast foodów, potraw smażonych i tłustych, bo długo zalegają w żołądku, a także należy unikać słodyczy, bo hamują apetyt!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ewelajn
moderator
moderator


Joined: 30 Aug 2011
Posts: 13532
Location: za 7 górami, za 7 lasami...

PostPosted: Wed 6 Jun 2012, 8:05    Post subject: Reply with quote

to chyba wynika z tego,że inaczej " utuczyć" osobę b. szczupłą, która je na codzień słodycze i inne tego typu i nie tyje

niż osobę ,która ma słabą przemianę materii i skłonność do tycia...
ja po za dużej ilości słodyczy, kebabów, za dużych porcjach w 2-3 dni przytyłabym te 2-3 kg nie obżerając się szczególnie

szukałabym w jakiejś specjalistycznej literaturze jak komponować posiłki , bo widać to co działa na większość tu nie zadziała
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
limone
guru
guru


Joined: 14 Apr 2011
Posts: 3347

PostPosted: Wed 6 Jun 2012, 8:15    Post subject: Reply with quote

ewelajn wrote:
to chyba wynika z tego,że inaczej " utuczyć" osobę b. szczupłą, która je na codzień słodycze i inne tego typu i nie tyje

niż osobę ,która ma słabą przemianę materii i skłonność do tycia...
ja po za dużej ilości słodyczy, kebabów, za dużych porcjach w 2-3 dni przytyłabym te 2-3 kg nie obżerając się szczególnie

szukałabym w jakiejś specjalistycznej literaturze jak komponować posiłki , bo widać to co działa na większość tu nie zadziała

W moim poprzednim poście, w tekście są linki do artykułów dotyczących co i jak jeść aby przytyć (w końcu znalazłam dla siebie jakieś przydatne i konkretne informacje, rady). Czyli także jedzenie regularnych posiłków, małych ale częstych porcji, a po obfitym posiłku - wypoczynek, drzemka, poza tym ćwiczenia, no i odpowiednie jedzenie - zdrowe, a nie śmieciowe.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ewelinka89
moderator
moderator


Joined: 09 Mar 2011
Posts: 9831

PostPosted: Wed 6 Jun 2012, 9:09    Post subject: Reply with quote

Fast foody to najgłupszy sposób na przytycie. Waga nie musi iść w parze z poziomem tłuszczu. Osoba mająca szczupłą sylwetkę może mieć poziom tłuszczu, jak przy nadwadze.. A wtedy ryzyko wszelkich chorób jak u osób otyłych. Tucząc się fast foodami igramy tylko ze zdrowiem!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Karolina1984
guru
guru


Joined: 31 Jul 2011
Posts: 6034

PostPosted: Wed 6 Jun 2012, 9:51    Post subject: Reply with quote

O, jakze mądre słowa- kiedyś (waga 66kg/172cm) zmierzono mi poziom tłuszczu w organizmie- było to prawie 32%- czyli stłuszczone organy wewnętrzne mimo,że "na zewnątrz" nie byłam jakaś super wielka wykrzyknik
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Asiulaaa019
guru
guru


Joined: 27 Sep 2010
Posts: 5438
Location: wielkopolska

PostPosted: Wed 6 Jun 2012, 14:59    Post subject: Reply with quote

i ja do was dołącze. jestem mała i chudziutka i to mi przeszkadza. pół roku temu moja waga 44 kg! (nie kłamię- to było straszne, robiłam wszystko aby przytyć aż doszłam do 52 kg i niestety przez pracę spadłam do 48 kg
oby nic więcej mi nie uciekło Mad
chociaż teraz moja figura bardziej mi się podoba uśmiech niż wcześniej
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group