Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chciałabym przytyć...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
moja kolezanka znalazla na to sposob - zawsze jadla w towarzystwie Very Happy nie moglo byc mowy o podejrzeniu anoreksji skoro wcina takie ilosci (predzej o bulimie by ja podejrzewano).


ostatnio tak miałam.. w pracy do mnie..ale wychudłaś ( a to spodnie dały efekt oczko ) i że ja nic nie jem i bla bla bla.. i że padne jak stoje w końcu..a ja tylko ręką pokazałam na tależ swój.. i wszyscy zamilkli... po 2 min jeden tylko do mnie..ty to naprawdę zjesz?? a jak teraz biorę obiad.. to nakładają mi jak dla chłopa.. ale co tam..dobre..to nie może się zmarnować Very Happy


Miss wyprubuj te koktajle białkowe. zapytaj dietetyka najlepiej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
MissIndependent napisał:
a gdzie tam. ja nigdy nie miałam większego rozmiaru niż 38 i to nie jest aż tak straszliwe, natomiast... ja szybciej chudnę niż tyję. niezależnie od tego co jem. w ciągu tygodnia schudłam 3kg i wcale się nie ciesze. teraz nie wiem, jak mam to nadrobić.


białko, białeczko...
zastanawialas sie nad tymi odzywkami bialkowymi?

osobiście jak słyszę o takich specyfikach to mi się słabo robi Cool ale pójdę, pójdę, po zakończonym szkoleniu w robocie. i przede wszystkim chyba zacznę regularnie jeść Rolling Eyes


edit:
chyba do dietetyka na razie nie trafię, nie mam czasu za bardzo, jakoś sobie sama radzę. w tym momencie mam 53,2, ale chyba zaczynam gubić talię Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agusia_89_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent chyba mam podobny problem...
mam 170 cm i ważę 51 czy 52 kg.
ważyłam więcej, ale pracowałam w towarzystwie które się odchudzało i nawet głupio było mi wyciągnąć jakieś cukierki żeby ich nie kusić.
no i od tego czasu nie mogę przytyć. przez jakiś miesiąc jadłam bardzo dużo, ale to nic nie dawało. i wróciłam do normalnego jedzenia, a właściwie jem dużo (5 posiłków) i dość regularnie.
spodnie ze mnie spadają więc kupiłam węższe i chyba już zostanę taka szczupła (przynajmniej do ślubu)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 14:26    Temat postu: Re: chciałabym przytyć... Odpowiedz z cytatem


_________________


Ostatnio zmieniony przez polly dnia Pon 9 Kwi 2012, 23:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 5 Lis 2010, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, mi osobiście taka sylwetka, w senise bardzo bardzo szczupła, nie odpowiada. i ćwiczyć za bardzo nie mogę, nic forsownego, bo mam od lat problem ze ścięgnem achillesa. ja przeżywam dramat, bo przeraża mnie, jak chudnę do 40kilku kilo, jeszcze włożę wysokie obcasy i potrafię wyglądać podobnie do kościotrupa.

ale ostatnio jest o tyle dobrze, odkąd kupiłam wagę łazienkową i trzymam 53,5kg Smile

jedyny plus to to, że mogę jeść absolutnie wszystko Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Nie 7 Lis 2010, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez polly dnia Pon 9 Kwi 2012, 23:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2012, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżę sobie ten wątek... Ma ktoś jakieś nowe rady?
Jak jeść zdrowo i przybrać na wadze?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady Aga
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 143

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam taki problem, przy wzroście 171 ważyłam 51. Najgorsze było to że wszyscy mi dokuczali jaka to jestem chuda. Niezbyt taktowne, bo ja nikomu jeszcze nie powiedziałam, że jest gruby, ale już byłam bliska tego, po tylu komentarzach. Też należę do osób, które potrafią dużo zjeść, natomiast jak przez jeden dzień jem mało to od razu chudnę. Teraz ważę w miarę- 54. Mogłabym jeszcze przytyć, ale już mi nie zależy, bo wyglądam ok. Wydaje mi się, że nie ma na to jakiegoś cudownego sposobu, ale na pewno trzeba dużo jeść i to dość kalorycznych rzeczy, popełniać wszelkie dietetyczne grzechy, np. późne i obfite kolacje, hehe Twisted Evil a reszta to chyba kwestia hormonów i przemiany materii, a to się zmienia z czasem, ale nie wiadomo kiedy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady Aga napisał:
(...) ale na pewno trzeba dużo jeść i to dość kalorycznych rzeczy, popełniać wszelkie dietetyczne grzechy, np. późne i obfite kolacje, hehe Twisted Evil (...)

Ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić, bo wtedy będę cierpiała... Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytam Was i zazdrość skręca Mad
Mam taki problem z moim P- ma 180cm, i miesiącami go tuczę, karmię o 22, przyjdą 2 cięższe tygodnie- i zrzuca 5 kg Shocked
W najlepszym (...) okresie ważył 63 kg wykrzyknik Teraz żre wieczorami jak głupi, mam nadzieję, że utrzyma te 74 kg do ślubu. Przy takim chłopie trudno wyglądać szczupło język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group